Скандално: Орешарски предлага Пеевски за шеф на ДАНС!

От: Скандално: Орешарски предлага Пеевски за шеф на ДАНС!

На кой му пука за тоя пустиняк?

Може на никой да не му пука за тоя , но със сигурност за ТИЯ дето идват да ни управляват "експертно" ни пука:
-Пеевски
-Бат Сали
-Емил Иванов

Списъка е много дълъг
 
От: Скандално: Орешарски предлага Пеевски за шеф на ДАНС!

Е така се прави пропаганда - гнусна и гадна


[video=youtube;HBUFYqFaGDo]https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=HBUFYqFaGDo#at=123[/video]
 
От: Скандално: Орешарски предлага Пеевски за шеф на ДАНС!

От това, което се вижда на клипа според мен става ясно, че оплешивяващият господин с очилата е предприемач, който прибира пари за участие във всички митинги. Взима си и от БСП, и от ГЕРБ. Ако са го заснели и в платената агитка на АТАКА вече ще го призная. :lol:
 
От: Скандално: Орешарски предлага Пеевски за шеф на ДАНС!

Най-важното е че никога повече Винету няма да управлява.
Ако трябва да се изреждат гафовете на Тиквата предизвикани от некъдърност и неграмотност,няма да стигнат и сто теми във форума.
 
От: Скандално: Орешарски предлага Пеевски за шеф на ДАНС!

Най-важното е че никога повече Винету няма да управлява.
Ако трябва да се изреждат гафовете на Тиквата предизвикани от некъдърност и неграмотност,няма да стигнат и сто теми във форума.
За това имаме цяла секция тук. Да стигне. :) Едно време всичко си вървеше и политиката колкото и коти да беше, не засягаше хора от IT бранша, поне не толкова директно, че някой да отделят част от работното си време, за да нахейтят. От как Винету мина през властта - интернет стана едно какво помощно, така и вредящо средство както за политиците, така и за обикновените хора. Но нормално, всеки си коментира това, което му е на душа. За това се нарича свободна зона.

Иначе то в момента ситуацията е така, че който и както го назначат, хората ще си пискат. Едни ще си покажат срамотиите, други ще спрат да ядат, трети сигурно ще се самобичуват пред парламента. Ще става все по-весело. Но като цяло всички духаме супата. :)

Абе няма ли и на мен кой да ми даде 50 лева след 18:00 и аз да надуя свирката и да развея ... знаменче. :)
 
От: Скандално: Орешарски предлага Пеевски за шеф на ДАНС!

За това имаме цяла секция тук. Да стигне. :) Едно време всичко си вървеше и политиката колкото и коти да беше, не засягаше хора от IT бранша, поне не толкова директно, че някой да отделят част от работното си време, за да нахейтят. От как Винету мина през властта - интернет стана едно какво помощно, така и вредящо средство както за политиците, така и за обикновените хора. Но нормално, всеки си коментира това, което му е на душа. За това се нарича свободна зона.

Иначе то в момента ситуацията е така, че който и както го назначат, хората ще си пискат. Едни ще си покажат срамотиите, други ще спрат да ядат, трети сигурно ще се самобичуват пред парламента. Ще става все по-весело. Но като цяло всички духаме супата. :)

Абе няма ли и на мен кой да ми даде 50 лева след 18:00 и аз да надуя свирката и да развея ... знаменче. :)

Блинки, с този аватар да не изразяваш носталгия към пионерчетата :)

А иначе Бойко направи повече зло отколкото дори комунягите го изкарват .
 
От: Скандално: Орешарски предлага Пеевски за шеф на ДАНС!

Блинки, с този аватар да не изразяваш носталгия към пионерчетата :)

А иначе Бойко направи повече зло отколкото дори комунягите го изкарват .
A, не. Просто ми хареса, а и е символ на кампанията, която водим. Но приемам забележката, то сигурно защото коментарите са ми в стила на аватара. :) Само чавдарче бяха. :)

Бойко направи каквото направи, сега го играе Рапунцел и не може да го измъкнат от тях да ходи да работи. :) В интерес на истината поне са мъжки момчета сегашните и не обвиняват предишните, а те предишните - толкова дупки са оставили, че не знам колко поколения ще са нужни. Но поне се рязаха ленти.
 
От: Скандално: Орешарски предлага Пеевски за шеф на ДАНС!

Най-важното е че никога повече Винету няма да управлява.
Ако трябва да се изреждат гафовете на Тиквата предизвикани от некъдърност и неграмотност,няма да стигнат и сто теми във форума.

Едно си баба знае, едно си бае.

Че си запалим къщата, за да изгори на Вуте плевнята.
 
От: Скандално: Орешарски предлага Пеевски за шеф на ДАНС!

Точно такова е мисленето на Винету.

Не, това е твоето мислене.

Заваля дъжд! - Важното е, че го няма Винету!
Разасипаха държавата! Нема значение! Важното е, че го няма Винету.
Дойде Страшния Съд! Важното е че го няма Винету.
Мутрафон областен на София! Важното е че го няма Винету.
 
От: Скандално: Орешарски предлага Пеевски за шеф на ДАНС!

От клипа се вижда, че купените протестиращи и полицията са в перфектен синхрон.

Специално онази вечер полицията бяха решили да сложат загражденията доста надалеч от парламента, бяха блокирали доста улици с полицейски коли и стари автобуси.

И същата вечер някви от протеста събаряха загражденията, но до нищо по-сериозно не се стигна.

Е от клика се вижда кои са - от групичката на Бюрека, навързани със свински черва обратно до министъра Овчев.
 
От: Скандално: Орешарски предлага Пеевски за шеф на ДАНС!

Не, това е твоето мислене.

Заваля дъжд! - Важното е, че го няма Винету!
Разасипаха държавата! Нема значение! Важното е, че го няма Винету.
Дойде Страшния Съд! Важното е че го няма Винету.
Мутрафон областен на София! Важното е че го няма Винету.

Няма смисъл, той е типичен пример за промит мозък следствие огромната пропаганда на комунистите последната година, същото за което mathematician и blackout8 говорят.
 
Последно редактирано:
От: Скандално: Орешарски предлага Пеевски за шеф на ДАНС!

A, не. Просто ми хареса, а и е символ на кампанията, която водим. Но приемам забележката, то сигурно защото коментарите са ми в стила на аватара. :) Само чавдарче бяха. :)

Бойко направи каквото направи, сега го играе Рапунцел и не може да го измъкнат от тях да ходи да работи. :) В интерес на истината поне са мъжки момчета сегашните и не обвиняват предишните, а те предишните - толкова дупки са оставили, че не знам колко поколения ще са нужни. Но поне се рязаха ленти.

Шегувам се, но и аз не стигнах до пионерче, само почетно чавдарче :).

Относно сегашното управление, абе да си кажем честно има доста обвинения, особено от Сергей, но това е нормално, те всички така правят, 2 години се оправдават с миналите управляващи и ако искарат още 2 - с кризата и липсата на чужди инвестиции.
 
От: Скандално: Орешарски предлага Пеевски за шеф на ДАНС!

червените боклуци не спират с изродщините


Кутев скастри БНТ: Не казвайте, че идват още хора край парламента
http://offnews.bg/index.php/223823/...kazvajte-che-idvat-oshte-hora-kraj-parlamenta

четох и че са гасили лампите
хахахах :D

жалки копелета
защо само червените боклуци идват и си отиват с бой и е*ане?
защо все на тях? защо...защооооо?

някаква прокоба ли тегне над тях..незнам вече



Чуждите медии за протеста
http://offnews.bg/index.php/223956/chuzhdite-medii-za-protesta-snimki

ИТАР-ТАСС обръща внимание на барикадите, изградени от контейнери за смет и изтръгнати пътни знаци.

Странно защо обаче в кореспонденцията руската агенция пише за “около 400 протестиращи, които изцяло блокираха площад Народно събрание в София”.

БСП е подлога на Русия
сега някои ще каже - по-добре подлога на русия отколкото на Сащ

защо въобще трябва да сме подлога на някого?
само защото сме малка страна? има и други малки страни..не сме единствените
 

Горе