Складова и счетоводна програма за онлайн магазин в Shopify

DreRa

New Member
Здравейте!

Направих в Shopify онлайн магазин за продажба на алкохол. Коя програма ще ми препоръчате, за да следя наличностите и да издавам фактури? Не трябва да има прекалено много функционалности, защото говорим за много прост бизнес модел с малко на брой видове продукти и без физически магазин. Работя както с дистрибутори и магазини, така и с крайни клиенти.

Ще е чудесно програмата да може да се съвмести с Shopify. Досега там попадам само на апп-ове, които или не могат да издават фактура на български, или пък ми искат над 30 долара на месец.

Благодаря за предложенията!

Blinky

Owner
Здравей,

тези аппове към Shopify, ако единствения проблем е само езика и полетата на фактурата, то реално този шаблон може да се пренапише и да имаш нужните неща в нея. Аппове ли са или някакво модули, добавки към системата?

DreRa

New Member
Здравей,

тези аппове към Shopify, ако единствения проблем е само езика и полетата на фактурата, то реално този шаблон може да се пренапише и да имаш нужните неща в нея. Аппове ли са или някакво модули, добавки към системата?
App-ове са, но ако имам опцията за превод, то тогава има месечни абонаменти, които са примерно по 30 долара на месец и ми е скъпо. Затова предпочитам да си намеря накоя тукашна програма за складово управление и фактуриране.

Горе