Складова и счетоводна програма за онлайн магазин в Shopify

DreRa

New Member
Здравейте!

Направих в Shopify онлайн магазин за продажба на алкохол. Коя програма ще ми препоръчате, за да следя наличностите и да издавам фактури? Не трябва да има прекалено много функционалности, защото говорим за много прост бизнес модел с малко на брой видове продукти и без физически магазин. Работя както с дистрибутори и магазини, така и с крайни клиенти.

Ще е чудесно програмата да може да се съвмести с Shopify. Досега там попадам само на апп-ове, които или не могат да издават фактура на български, или пък ми искат над 30 долара на месец.

Благодаря за предложенията!
 
Здравей,

тези аппове към Shopify, ако единствения проблем е само езика и полетата на фактурата, то реално този шаблон може да се пренапише и да имаш нужните неща в нея. Аппове ли са или някакво модули, добавки към системата?
 
Здравей,

тези аппове към Shopify, ако единствения проблем е само езика и полетата на фактурата, то реално този шаблон може да се пренапише и да имаш нужните неща в нея. Аппове ли са или някакво модули, добавки към системата?
App-ове са, но ако имам опцията за превод, то тогава има месечни абонаменти, които са примерно по 30 долара на месец и ми е скъпо. Затова предпочитам да си намеря накоя тукашна програма за складово управление и фактуриране.
 

Горе