Скоростен BG хостинг за WordPress

Ако се задържите в един форум ще забележите форумните религии и вярвания и шамански ритуали. Един от тях е точно този - супер хостинг са бавни, ограничават те по процесорно време, скоростта на сайта ви зависи от хостинг компанията и кво ли още не. Винаги се съмнявайте в това, което ви казват авторитетите :) Никой не може да ви забрани вярата, но понякога ще ви бръкне в джоба . Успех!
 
Последно редактирано:
Ако се задържите в един форум ще забележите форумните религии и вярвания и шамански ритуали. Един от тях е точно този - супер хостинг са бавни, ограничават те по процесорно време, скоростта на сайта ви зависи от хостинг компанията и кво ли още не. Винаги се съмнявайте в това, което ви казват авторитетите :) Никой не може да ви забрани вярата, но понякога ще ви бръкне в джоба . Успех!

Бате, мен не ме интересуват налаганите във форума мнения от определени потребители. Всичко, което давам като мнения във форума идва от личен/клиентски опит. И това твоето е шаманско проповядване, даже леко пасивно-агресивно налагане на мнение.

И като говорим с имена, точно в случая фирмата не беше суперхостинг, от тях мигрирахме сайта, но го върнахме пак при тях.

Ако искаш да чуеш да, прав си, скоростта на сайта няма нищо общо с хостинг компанията и сървърите им, сори няма да го чуеш от мен и не защото се влияя от темите тука кои хостинги са скапани и кои не, а защото съм работил с различни. Мога да ти кажа само да, скоростта зависи основно от оптимизация на код, изображения, зареждани ресурси и т..н - окей, имаш моето да. Но не САМО от това.

Това е все едно да твърдиш, че на лаптоп за 500 лв и такъв за 2500 една тежка програма ще върви по един и същ начин.
 
Суперите са с бавния хост, играно не веднъж.
Поне ги има кулайс и за по параноичните джъмп.бг
Пробвай с ново лотарийно билетче.
 
............

Това е все едно да твърдиш, че на лаптоп за 500 лв и такъв за 2500 една тежка програма ще върви по един и същ начин.
А как ще върви същата тази програма на лаптоп за 500 лв, ако на него има инсталиран само kernel + необходимите на програмата библиотеки без хардуера да се ползва от други потребители и на лаптоп за 2500 лв, с инсталиран софтуер, колкото половината github.com, и с още 100 потребителя на него, пускайки различни програми ?!? Не е нужно да ми отговоряш, а само да се замислиш за отговора....
 
coolicehost пробвай, хората са от форума, пък и хостинга си е супер, преди бачках за едно приложение , така и наквасихме споделения хостинг, че не знам как изобщо издържа, пък и отговаряха на една камара съобщения и глупости от наша страна, пък реално и натоварихме нещата с има няма милион-два-три рикуеста ( за ден ) , и то на супер шит код на чат бот вайбър. Блинки знае що за мазало беше :D, щом съм го търсил по телефона и ми е вдигал, а не беше длъжен изобщо. Евала на @Blinky и @coolice , държат съпорта на много високо ниво, и дори да е нещо оффтопик спрямо тикета, сигурно биха ти помогнали.


Пък и винаги ще имаш плюса, ако пуснеш тема и питаш нещо за скоростта, да ти се отговори и да ти се даде съвети, без да са длъжни, във форума :D.

И да не си помисли някой, че говоря така ,защото съм при тях - ползвам time4vps, сигурно бих минал към тях, ако Банко ми беше дал цена за VPS :D
 
Последно редактирано:

Горе