Скоро излиза WordPress 4.4

Blinky

Owner
Видях датата 8 декември. Явно ще е нещо много добро, защото говорят за публикуване на съдържание от други сайтове. Инфраструктурата да се създават REST API ще се появи в WordPress ядрото. Адаптивна интеграция на картинки. И много други интересни неща. :)

https://make.wordpress.org/core/2015/11/11/wordpress-4-4-field-guide/

Някой с повече инфо. За секюрити не се говори много много. Явно там всичко за момента е ОК. :)
 
От: Скоро излиза WordPress 4.4

Какво значи "публикуване на съдържание от други сайтове"?
 
От: Скоро излиза WordPress 4.4

1. Надявам се ембедването да може да се забрани. Не ме кефи сървъра ми да чегърта, а някой
2. Рест апи-то го има, но освен разработчиците на апове надали ще вдъхнови някой.
3. wp_title deprecation-а ще създаде купища проблеми със стари теми и плъгини
4. display filter - GREAT! Особено за маниаци на тема page speed, макар че и сега се справям перфектно с lazy load
5. support for single-{post_type}-{post_name} in the template hierarchy - GREAT!
 
От: Скоро излиза WordPress 4.4

Здравейте искам да попитам следното може да не е тук мястото но да не отварям нова тема.Въпроса е следният ако ползвам версия да рече ме 3.2.4 и искам да обновя до последната версия ще се запази ли темата която ползвам(темата е платена) и дали някои от модули те ще работят.

Благодаря предварително
 
От: Скоро излиза WordPress 4.4

Здравейте искам да попитам следното може да не е тук мястото но да не отварям нова тема.Въпроса е следният ако ползвам версия да рече ме 3.2.4 и искам да обновя до последната версия ще се запази ли темата която ползвам(темата е платена) и дали някои от модули те ще работят.

Благодаря предварително

По принцип ако си ъпдейтвал всичко друго не би трябвало да има проблем, но ако темата и плъгините, които ползваш, нямат поддръжка, не се знае какво ще се случи.

Не ме разбирай погрешно - в 99.9% от случаите няма проблем, но ти доста си изоставил Уордпреса (ако наистина си с по-стара от 4.0.0 версия) и наистина няма гаранции какво ще се случи след ъпдейт. Моят съвет е да си направиеш бекъп (на файловете и базата) и така да ъпдейтваш.

Успех
 
От: От: Скоро излиза WordPress 4.4

Благодаря ти много проблема е,че ми спряха сайта и причината е,че от някъде трупа спамери и нз си какви неща и се получи фал
 
От: Скоро излиза WordPress 4.4

Здравейте искам да попитам следното може да не е тук мястото но да не отварям нова тема.Въпроса е следният ако ползвам версия да рече ме 3.2.4 и искам да обновя до последната версия ще се запази ли темата която ползвам(темата е платена) и дали някои от модули те ще работят.

Благодаря предварително

Трябва да провериш плъгините и темата дали поддържат последната версия. Ако я поддържат ъпдейтват ръчно версия по версия до последната, не през wp admin dashboard-а.
 

Горе