Скрипт за автоматично публикуване на постове във фб страници?

От: Скрипт за автоматично публикуване на постове във фб страници?

http://twitterfeed.com/

По едно време имаше някакви проблеми и не публикуваше редовно и го изключих, точно в момента не знам как стоят нещата но пробвай. Задаваш му RSS feed и през колко време да проверява за нови постове.
 
От: Скрипт за автоматично публикуване на постове във фб страници?

Автоматично да ги взима от някъде или автоматично след като ти ги заредиш?
Ако е първото - RSS Graffiti. Ако е второт - ползвай вградената опция на Facebook - Schedule.
 
От: Скрипт за автоматично публикуване на постове във фб страници?

ами добавям си по някакав начин снимките, които искам да се качват и евентуално текст за всички или няколко текста които да се сменят
 
От: Скрипт за автоматично публикуване на постове във фб страници?

Poltargaista, тествах вградената опция - добре е, но ми трябва нещо по-бързо и лесно да си наглася 10-тина снимки на ден и да ми ги качва :)

Mimki, попаднах на това докато търсех, но мисля че няма да свърши работа

cyberpowe, ще метна едно око, но и трябва нещо по-различно както вече казах :)
 
От: Скрипт за автоматично публикуване на постове във фб страници?

С това на Фози трябва сам да си избираш постовете до колкото видях( не намерих опция да задам рсс и само да си взима постове) , с Графитито ти взима автоматично от даден сайт постовете и ги публикува през определен интервал в фейс страницата ти.
 
От: Скрипт за автоматично публикуване на постове във фб страници?

това ясно, но в момента искам просто да ми публикува от мои снимки, не от някакъв сайт, но и това би било от полза за други страници :)
 
От: Скрипт за автоматично публикуване на постове във фб страници?

Точно това което искаш го има в подписа на mihluzin.
FBmanager се казва, пробвах го, определено ще ти свърши работа. Само където с платените реклами нещо куца май, или на тестовата версия просто не функционират.
 
От: Скрипт за автоматично публикуване на постове във фб страници?

Аз използвам Wordbooker за WP,перфектен плъгин,пибликува автоматично текст и снимки,а ако няма в статията снимка поставя автоматично ,изображение предварително зададено от потребителя.Може да публикува в поста коментари от FB
 
От: Скрипт за автоматично публикуване на постове във фб страници?

С подобни автоматични скриптове, ако постовете са много начесто, има ли вероятност да ми баннат страницата?
 
От: Скрипт за автоматично публикуване на постове във фб страници?

Съществува ли подобно нещо което да не прецаква това до колко хора ще достигне дадена снимка, текст, линк или там каквото е?
Всичко подобни сайтчета са разпознати от FB и хапват една яка тесла като достига на даден пост се намаля с 20-30%.

Та, има ли нещо което да е с по скромни проценти?
 

Горе