Скрипт за онлайн магазин

От: Скрипт за онлайн магазин

И кое по-точно му е бъгаво?
 
От: Скрипт за онлайн магазин

Проста и лесна за обслужване е CubeCart. За до 100 продукта. Лично я ползвам, за начинаещи е супер. Ако се поразровиш се намират и безплатни теми за нея. Спомням си, че имах проблем с кирилизирането на писмата до клиентите, но го оправих.
С Virtuemart си изгубих около месец в опити да го настроя и да излиза като приличен магазин, но накрая ми писна и го зарязах - не е за блондинки :)
Сега ползвам Prestashop, която има и безплатни и платени теми, всякакви модули и добър форум. До септември ще излезе и най-новата версия 1.5 Има един голям недостатък - ако искаш да я ъпдейтнеш към по-нова версия ще си скъсаш нервите.
 
От: Скрипт за онлайн магазин

Можете ли да дадете примери за разработени бг магазини,базирани на Opencart.Нагледно да се види какви са му възможностите,че от тези демота нищо не ми стана ясно..От сорс-кода ли се разбира какъв скрипт е използван за даден магазин?
 
От: Скрипт за онлайн магазин

Можете ли да дадете примери за разработени бг магазини,базирани на Opencart.Нагледно да се види какви са му възможностите,че от тези демота нищо не ми стана ясно..От сорс-кода ли се разбира какъв скрипт е използван за даден магазин?

То за да го познаеп, трябва вече да си работил с него :p
 
От: Скрипт за онлайн магазин

waldes, виж секцията Live shops на ОпънКарт
 

Горе