Скрипт за филми

hasanson

Member
Търся скрипт за онлайн филми ,нещо от рода на film4eta.com
Мерси предварително!:)
 
Последно редактирано от модератор:
От: Скрипт за филми

ето къде са тъпите виетнамци (moviephp()com ),лично съм закупил скрипта за аниме 39.90 $ платих но имах проблеми да ми го изпратят, а пише това
Код:
After payment received, we will send you the link and license within 24 hours
на 36 тия час писах на 2checkout
и веднага го пратиха.Така че внимателската с тея измамници.



пс:има го и нулед но по стара версия
 
От: Скрипт за филми

принципно съм нямал проблеми със скрипта(но има една тъпа настройка в .htaccess) доста разпилян и разхвърлян,работеше добре на джустхост(не ги препоръчвам) и хостгатор.
Сайта е спрян че нямам време да се занимавам с него,а този хост от подписа ми не съм го тествал (офертата е от кликбанк)
 
От: Скрипт за филми

Мерси и искам да попитам на хост гатор не беше ли забранено да се хостват подобни сайтове?Филмите обикновено къде са качени.
 
От: Скрипт за филми

Мерси и искам да попитам на хост гатор не беше ли забранено да се хостват подобни сайтове?Филмите обикновено къде са качени.

ами нямал съм проблеми,филмите са към 3 ти сървари необвързани с теб на които им вземаш ембедет кода или самия линк.
пример клип в ютубе,копи пасте и готово :)
 
От: Скрипт за филми

Има разни вордпрес темички за филми, не се мъчи с екзотични скриптове.
 
От: Скрипт за филми

МЕРСИ НА ВСИЧКИ
 
От: Скрипт за филми

Има разни вордпрес темички за филми, не се мъчи с екзотични скриптове.

ще сме ти благодарни да споделиш!
може и лично :)
но нали форума е ....един за всички
всички за един
даже нещо новирнаско ако има на сърце да цепнеш....че се мъча с един тест, но като гледам до никъде
 
От: Скрипт за филми

Като цяло Wordpress (въпреки, че се отрича от много хора) е много качествена и комплексна система, чрез която може да постигнеш практически всичко. От малко блогче до социална мрежа и изобщо всяко нещо с което се захванеш.
Както Noke по-горе каза, по-бих се доверил на това, от колкото на някой скрипт писан от азиатец.
В общия случай, всеки темплейт става за това което се иска - ревю на филми, филми онлайн. От както пуснах gledai.be преди година съм сменил три дизайна, като сега ползвам GameNow от wpone, макар че до седмица мисля да го разкарам.
Друг вариант е с ей тази темичка - http://www.freshlimesoda.us/wp-themes/freshtrailers/ - приятна е на вид, а предполагам и на функционалност.
 

Горе