Скритият коз за Президент на България!

За #КОЙ ще гласувате за Президент?

  • #КОЙ

    Votes: 2 5.9%
  • Митьо Пищова

    Votes: 7 20.6%
  • Йоло Денев

    Votes: 2 5.9%
  • Орешарски

    Votes: 0 0.0%
  • Хиподил

    Votes: 4 11.8%
  • Баба ми

    Votes: 1 2.9%
  • Сорос

    Votes: 4 11.8%
  • Ильоменатите

    Votes: 3 8.8%
  • Спиндермаан

    Votes: 3 8.8%
  • За мене си

    Votes: 8 23.5%

  • Общо гласове
    34
Транс джендър шоуто на ГРЕБ продължава. 5 години жена с адамова ябълка, а сега готвят мъж с цици за президент. То ясно, че по този начин се отказват от надпревата... въпросът е за кого играят?
За предсрочни избори.
 
За предсрочни избори.
Как? Предсрочните парламентарни как ще се случат като изгубят президентските избори, щото с тоя куц кон показват, че дори няма да се опитват да ги фалшифицират? Нещо не схващам дълбокия замисъл на идеята...
 
Дискусията във ясички медии е на много ниско ниво, този форум не прави изключение. Следователно не трябва да се чудим на кандидатите - те са тези които биха били избрани. Малоумно е да коментирате външния вид на цецка защото дори да беше супер секси вие щяхте да правите абсолютно същото безсмислено нещо. - да коментирате по форумчетата външния й вид. Като забравяте че него хората не си го избират за разлика от професионалния й път който е впечатляващ.
Ааз виждам две позитиви
1. За първи път ще имаме жена президент
2. Ако загуби то ще е от човек чийто единствен недостатък за поста ще е това че е издигнат от бсп.
 
1. За първи път ще имаме жена президент

Не, няма, освен ако кратунко пак не фалишифицира изборите. ;)
Това, че обсъждаме външния ѝ вид би трябвало да те радва, че ако почнем с професионалните ѝ изцепки - спиране няма.... па нищо, че според теб ''професионалният ѝ път'' е впечатляващ.
Леля ти Цецка ще игуби не защото е жена, а защото е жена, която отдавна се е доказала като една безмозъчна марионетка на главатаря на бандата - Боце безстрашний. Това, че е безмозъчна също не зависи от нея - явно такава се е родила, така че сори, че отново изтъквам недостатък, за който е невинна като утринна роса. :)
 
Имайки предвид, че президентът е представителна личност в България, просто не си представям как точно тя ще заеме тази позиция - аз не знам дали може да се храни без салатата й да е извън чинията, пък като почне да ръси бисери не знам какво правим..
 
Това, че обсъждаме външния ѝ вид би трябвало да те радва

Не, не ме радва! Това означава, че масово хората се интересуват от въшния вид на кандидата, а не на неговите професионални качества. РАЗБИРА СЕ това (от което се интересува МАСАТА) е съвсем нормално и по ЦЯЛ свят е така - ние не правим изключение.
Не си спомням някакви сериозни гафове на цецка. Може да има някакви бисери - но кой ли няма? Ако трябва да търсим кусури, ще намерим на всеки един. Още едно доказателство, че дискусията в тази посока е безсмислена.
Не си представяте цека като президент докато не стане - напълно нормално, нямате (може и аз) достатъчно умствен капацитет. Месец след като заеме поста ще мирнете и ще започнете да коментирате нещо друго по форумчета. Отново напълно нормална реакция при масите по цял свят.

Имайки предвид, че президентът е представителна личност

айде пак заучени фрази :D
Измисли нещо свое. Това, че не може да си го представиш е твой проблем. аз пък мога. Не виждам никакъв проблем тя да заеме поста президент. Дори ако се поразтърсим за чужди президенти ще намерим и по-фрапиращи случаи. Няма кандидат който да блести с нещо. Единствено Радев неговите плюсове са че досега никога не се е изявявал като политическа фигура (каквито са всички останали кандидати) и второто предимство е изцяло положителната репутация до преди да се кандидатира.
цецка е политик като всеки останал. Боко блести с някаква по-особена харизма, на второ място е Фандъкова - всичко останало са обикновени политици които не могат да постигнат нищо ако зад тях я няма Партията.
 
Отговорите в анкетата (тази тук) са поредното доказателство, че хората не се интересува от сериозни неща. Загубено е ценно време в безсмислено драскане на неща като "сорос", "спидерман", "илюминатите" и т.н.
Вероятността цецка да е извършила сериозни гафове или нещо невиждано за тази професия през професионалния си път е малка. Сигурен съм че никой не би отказал професионален път като нейния (първа жена председател на нс, сега сигурно и президент). Естествено по-лесно е да се драска по форумите, а не да взимаме пример от успехите и силните страни на хората които са успели да постигнат нещо.
 
И последен коментар в тази тема: ако пусна анкета "вярвате ли в БОГ" съм сигурен, че много ще гласуват с "не". Обаче когато става въпрос за #КОЙ - масата казва, че вярва че той съществува.
Има чувството, че искате той да съществува за да оправдаете вашите несполуки. Може да се каже, че #KOЙ е обратното на БОГ - тези които вярват в първото не вярват във второто и обратното.
Аз пък мисля, че се отдава много голямо значение на КОЙ (сега покрай кандидатурата на герб отново се заговори, че КОЙ не бил изчезнал) - ами той не съществува реално, а само в главите на масата - как да изчезне?
#КОЙ не е някакъв зъл политически гений с невероятни заложби - просто вие сте много елементарни. #КОЙ е събирателен образ на всички тези които са се хванали за външния вид на цецка, а не на професионалните й качества!
 
Впечатляващият професионален път на леля Цецка

http://www.dnes.bg/politika/2016/10/02/cecka-cacheva-razcyfnaliiat-gerb-koia-e-tia.317314
На изборите за местни органи на властта през 2007 г. е кандидат за кмет на Плевен от ГЕРБ, но остава трета. Избрана е за общински съветник на партията в Плевен. Същевременно е и общински ръководител на ГЕРБ за Плевен.

Преди да бъде избрана за общински съветник, е 7 години и половина юрисконсулт на общината на граждански договор, като приключва работата си за общината след шумен конфликт с кмета Найден Зеленогорски.

През юни 2008 г. Зеленогорски подава сигнал срещу Цачева до Адвокатската колегия в Плевен. Мотивите са, че тя е действала срещу интересите на общината, като докато е оказвала правна помощ на местната администрация, тя е давала съвети и на насрещните страни по същите дела.
 
Не ставай смешна, дай нещо по-сериозно ;)
Ако не може да се сетиш - дай онова за бабите :eek:
 
Ще пусна анкета на база на горните постове.

Според вас @nortrant:
А)
Се е филмирал яко и няма чувство за хумор
Б) Е родственик на Цецка Цачева (Данговска)
В) Се е взел прекалено на сериозно в Off Topic тема
Г) Има благороднически произход и не се счита за част от простолюдието (масата), за която толкова често говори
Д) Знае всичко по всички въпроси и е дошъл да ни образова
Е) Е започнал работа в централата на ГЕРБ като онлайн трол и заработва надник (Понеделник е все пак, работният ден е започнал, а той има бройка да гони)
Ж) Всичко изброено
 
Не ставай смешна, дай нещо по-сериозно ;)
Ако не може да се сетиш - дай онова за бабите :eek:
Колко по-сериозно от това, че говорим за една напълно несъстояла се личност?
Да си известен единствено с това, че те бутат на отговорни позиции, понеже се справяш добре с длъжността ''класен ръководител'' и да те номинират за президент е смешно. Тая баба-траверс не се харесва дори на безмозъчните привърженици на ГРОБ, така че логично изниква въпросът Why she??? Не искат да печелят или искат да докажат, че могат още по-нагло да фалшифицират избори?
 
Сигурен съм че никой не би отказал професионален път като нейния
професионалния й път който е впечатляващ.

Цецка Цачева Данговска е родена на 24 май 1958 година в с. Драгана, община Угърчин, област Ловеч.
Като млада започва работа като стругар в един местен завод. Вижда, че няма как да прокопса с умствения ѝ капацитет и става член на БКП. Това й дава възможност да ходи на партийни събрания и да срещне мъжа на кариерата й – виден местен партиец. “Надежното” момиче е изпратено да продължи образованието си (право) в РАБФак, без изпит, за 3 години задочно. По онова време Партията изпраща само най-верните си хора да продължат образованието си. Бързо израства и е назначена в тогавашния Окръжен съвет – Плевен. Бившата стругарка става началник на юристите в Окръжния съвет след което става Цачева стремително израства и в партийната структура, бързо е издигната до поста партиен секретар в Окръжен съвет- Плевен до 1989г., след това - член на СДС и юрист на Община Плевен. Сега - депутат от Герб и председател на НС!

Цецка Цачева е омъжена за плевенския архитект Румен Данговски.
 
Как? Предсрочните парламентарни как ще се случат като изгубят президентските избори, щото с тоя куц кон показват, че дори няма да се опитват да ги фалшифицират? Нещо не схващам дълбокия замисъл на идеята...

Сега разбра ли играта?
 
Цецка Цачева Данговска е родена на 24 май 1958 година в с. Драгана, община Угърчин, област Ловеч.
Като млада започва работа като стругар в един местен завод. Вижда, че няма как да прокопса с умствения ѝ капацитет и става член на БКП. Това й дава възможност да ходи на партийни събрания и да срещне мъжа на кариерата й – виден местен партиец. “Надежното” момиче е изпратено да продължи образованието си (право) в РАБФак, без изпит, за 3 години задочно. По онова време Партията изпраща само най-верните си хора да продължат образованието си. Бързо израства и е назначена в тогавашния Окръжен съвет – Плевен. Бившата стругарка става началник на юристите в Окръжния съвет след което става Цачева стремително израства и в партийната структура, бързо е издигната до поста партиен секретар в Окръжен съвет- Плевен до 1989г., след това - член на СДС и юрист на Община Плевен. Сега - депутат от Герб и председател на НС!

Цецка Цачева е омъжена за плевенския архитект Румен Данговски.
Това е просто съвпадение:)
 
Ако това нещо стане президент, повече нищо на този свят, и на оня, не може да ме убеди, че всичко в тази държава не е уредено.
И изобщо (норт) не говоря за външен вид. Тя е ограничена, недипломатичка, зависима, със селски манталитет. Няма нито едно качество за този пост.
Това ще е поредната тотална гавра с нас. И да наистина явно и хлеба привърши, след като ни подметат само и единствено - зрелища :D
 
След Плевнелиев президентската институция вече не е така представителна и уважавана. Лично смятам, че тези президентски избори ще са с най малка избирателна активност.
 

А)
Се е филмирал яко и няма чувство за хумор
Б) Е родственик на Цецка Цачева (Данговска)
В) Се е взел прекалено на сериозно в Off Topic тема
Г) Има благороднически произход и не се счита за част от простолюдието (масата), за която толкова често говори
Д) Знае всичко по всички въпроси и е дошъл да ни образова
Е) Е започнал работа в централата на ГЕРБ като онлайн трол и заработва надник (Понеделник е все пак, работният ден е започнал, а той има бройка да гони)
Ж) Всичко изброено

Нито една точна не променя факта, че всичко което съм написал най-вероятно е вярно ;)
 

Горе