Слави Бинев и Шамара тотално унижиха правителствената БУНАК ТВ БТВ - Преди Обед

ReminD

Well-Known Member
Гледайте докато не са го изтрили от БУНАК ТВ:
https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=8UzwYcnEovY


Смеха е пълен - имаше бутане на вестници, нерви, висок тон - дори от БТВ са изтрили видеото от собствения си сайт, след редица неприятни им коментари явно. И коментирайте неадекватността на водещите преди всичко.
 
От: Слави Бинев и Шамара тотално унижиха правителствената БУНАК ТВ БТВ - Преди Обед

Водещите като цялата телевизия не напразно и Бойко и Босфор започват с една и съща буква.
 
От: Слави Бинев и Шамара тотално унижиха правителствената БУНАК ТВ БТВ - Преди Обед

Странно как са им дали ефирно време, тъй като тази телевизия знаем чии интереси обслужва.
За тези, които не знаят, ще кажа, че такова нещо като "ходене в Страсбург" няма. Просто човекът си пуска жалба и някой хубав слънчев ден (след 5-8 години) когато това правителство отдавна си е заминало се започва разглеждането на случая. Въпреки, че песните на Мишо Шамара не бъкат от интелигентност, разбирам човека как се чувства. Това, че досъдебното производство е свършило изобщо не омаловажава целия тормоз през тези месеци. Ако някой направи сериозен преглед на досъдебните производства в България, ще се установи, че в повечето случаи те са създавани с единствената цел да бъдат тормозени конкретни хора. Дело няма и няма как жертвите на милицията да се защитят.
 
От: Слави Бинев и Шамара тотално унижиха правителствената БУНАК ТВ БТВ - Преди Обед

А Слави Бинев като какъв се явява тук?!?

Това си е добра ниша - Хейт към предните, винаги е вървяла. Самият Бойко така дойде на влас, и все още си процедира по подобен начин - намеква от време на време предните какви били.

Ала не разбирам, тва Мишето е парче от класа...
Тая прословута негова песен е просто силен жокер на ПиАр-а му, тъй като се позабрави името му. Замисъла е като цяло прост, мен лично не ме впечатляват подобни песни, в случая същата ме отврати!!!

Герб ги подкрепям единствено, през цялото им управление за това че му потърсиха отговорност за песента. Това си беше наистина гавра за мен, а и не само.
В следствие проекта му извади карти от друго тесте в същата игра, контра атака - Правителството, че и Бойко едва ли не го нападнали заради думичката Герб от песента - Пълна простотия... и да е не ми дреме, ако не беше изсрал това лайно за флага (Което е факт), щях да го подрепя.

И никой нямаше да му направи нищо 100 про, той сам се направи мъченик това да ви е ясно.
Сега и добри изстории си е сътворил, чудя се какви ли филми гледа като се надруса, че и очилата не сваля, да не му се виждат зениците...

Всичко е пропаганда, на друго не ми мирише.
Като видях по рано темата за партията на Бинев, и подкрепата му по това Толкова важно нещо за пенсионери, работници, болни и деца - народа - нещата ми се наредиха като пъзел!

А във въпросната партия има повече мутрагени, льольовци и тарикати даже от Гроб... самото и име не е по различно.

Внимавайте в избора си, че тук става въпрос за нещо явно доста силно, щом Боко не е можал да го спре.
Съществуват схеми и канали с тия герои на книгите на Стоев, някои имена се срещат видно...

Това ще да е мисля последната присъда на България, на фона на формациите по света и Европа.
След "Новия" мандат може и да не е останало нищо за взимане, което ще е краят на тази Държава...
 
От: От: Слави Бинев и Шамара тотално унижиха правителствената БУНАК ТВ БТВ - Преди О

А и Видяхме как изчезват държави вече, нещата се случват искаме или не.


Пост 2:
Питам се дали е случайно това, че хващат огромни пратки дрога с Български фактор (последната година).
Знаем че Боко хваща лошите, за да му върви играта, понякога измислени и скалъпени истории, понякога конкуренция...
Скоро май е пипнал лоши, които не е трябвало, и се е появил силен съпорт от някъде с Българско представителство в лицето на идния Гроб, защо Не?
А и Мишето не е случаен, играе го като шут. На всички е ясно че да пееш по цял ден за дроги, курвалък и далавери значи има нещо гнило в тебе, малко или много познаваш тия неща...

Незнам, нещата ми се нареждат.
Ето че и Мишето е много притеснен, тъй като проблемните хора на всички е ясно - изчезват, той играе ролята си и с този жокер - плаче че го е страх... Ъмъъъъ нали е много силен ?!?

Ще следя с интерес, но само тук. Тъй като виждам по будни хора.
Телевизия нямам възможност, а и не искам да гледам. А по други "говорилни" има доста фалш.

Поздрави!

Пс:
"Дъ олмайти долар!"
(долар символизира парите като цяло, в случая)
 
Последно редактирано:
От: Слави Бинев и Шамара тотално унижиха правителствената БУНАК ТВ БТВ - Преди Обед

Опс, и това че са дали малко ефирно време на тия двама паляци е явно грешка на системата.
Много му се насъбра на Боко на тиквата, а и послушковците около него взеха да недоволничат - Май не си вършат работата, или е много...

Което сис сигурност ме навежда на мисълта че Гроб (Оригинал) ще е с големи формации на идният мандат, Самият Боко не се задържа на един пост... Кукловодите сменят куклите, че шоуто не е интересно на публиката!
(Но пожарникарчето си е бил винаги, и ще бъде в играта. Един от най-добрите ученици и отварачи на врати, резач на ленти и проповедник на манипулация - респекиращ си е даже вече...)

Плаша се първосигнално от цялата тази работа...
Тия новите Гробари са явно конкуренция на идните избори на Оригинал Гроб.

Тъй като потоците от информация в този век са адски напреднали, и всеки има достъп до информация и контакт с хора даже които не е виждал - пробуди се народа (по младите, благодарим на Интернет-а със сигурност).
Самото име на новия Лидер е ясно, говори заучени фрази, повтаря ги през 5 минути.
Не е начетен според мен, става за Лидер но в неговите среди...
Нямам идея и чии интересе обслужва в европарламента.
НЕ е това начина да се премахне Герб с крясъци като маймуни, надъхване на народа с видна простотия...
Това интервю с Рапъра и Новия Лидер е смях!
Слави не може да спре тоя да крещи, дърпа го, успокоява го и се подхилва - за какво ви говори това ?!?

Да, и тоя п*тек на Баба Евро дъщерята с мъжки гениталии, и лелката с лифтинга се оакаха между другото.
 
От: Слави Бинев и Шамара тотално унижиха правителствената БУНАК ТВ БТВ - Преди Обед

Реално никаква отговорност не са му търсили, а само са го тормозили. Песетна и аз я намирам за малоумна, но не виждам сериозно омаскаряване на знамето с нея. Ако за всеки идиотизъм започваше разследване, щяхме да имаме препълнени затвори или поне хиляди разследвания, които естествено щяха да свършват без дело (т.е. само с поредния тормоз). Могат да започнат от настоящия премиер, който публично заяви, че трибагреникът ни бил бяло, червено, зелено.
 
От: Слави Бинев и Шамара тотално унижиха правителствената БУНАК ТВ БТВ - Преди Обед

Окей, Слав гологлав, всичките му Актьори. Всеки един ефир излъчва явни и груби нападки към Боко...стотици сайтове... та чак до най долно ниво в лицето на онзи звяр "Бащата на грубия секс" и дедо Вучков...

Тъй ли един не изгоря, беше сплашен, притиснат или прочие...
Казах и си държа на думата - Шамара е самосъздал се Мъченик! (Или подтикнат, съпортнат от някого).
А и мисля че песента е създадена с цел... не е просто песничка от албумче на певец...

В Америка вилнее баткото на Боко, та и в цял свят в лицето на Обама, кой са притиснали за това че хули обама в ефир ? Камо ли в развлекателна индустрия, ред други организации та до работническа класа в лицето на Приятел по Кореспонденция мой - Ветеран от Виетнам, в момента страдащ от режима на Обама...

Ние в Бг сме най-велики все, невинни душици...
Знае ли Ганьо Балкански що е то свят - макар да го е видял в случая той си останал с торбичката на пръта, през рамо...


И това е простотия също, те циганите знаят Знамето на България с какви светове е, имат документи и телевизия - достатъчно е. Бойко просто направи лапсус - 100%, който ми каже или докаже че човек който цял живот работи в системата, без значение от калибъра му не знае какво е знамето на държавата... WTF ще кажа Аз... Камо ли един 40 и косур годишен Мъж, дългогодишен представител на Държавата (Неоспорим факт... Че е Тиква, Тиква е... и меко семе да има в нея - Тикви без семе няма)

Всичко е нагласено, и не е от днес, вчера, или релийза на песента.


Внимавайте!
Всички мразят Бойко, но с това може да се закопаем сами, тъй като никой няма смелостта, силата и средствата да застане срещу Герб, освен нещо по силно и подло от него (или конкурентно).
 
Последно редактирано:
От: Слави Бинев и Шамара тотално унижиха правителствената БУНАК ТВ БТВ - Преди Обед

Внимавайте!
Всички мразят Бойко, но с това може да се закопаем сами, тъй като никой няма смелостта, силата и средствата да застане срещу Герб, освен нещо по силно и подло от него (или конкурентно).

Я да ти припомня какво се беше случило с момичето основателка на групата аз няма да гласувам за герб и Бойко Борисов. И стига си ми проповядвал герберски мисления. Тея са толкова мизерни, че такива никога не е имало и дано никога повече няма.
 
От: Слави Бинев и Шамара тотално унижиха правителствената БУНАК ТВ БТВ - Преди Обед

Хаха Биг Ша още малко ще скочи да ги бие.
 
От: Слави Бинев и Шамара тотално унижиха правителствената БУНАК ТВ БТВ - Преди Обед

Тоя лилипут много си повярва, изживява се като нашенския пуси райът, пълен циркаджия е с тая брада и цайси.
 
От: Слави Бинев и Шамара тотално унижиха правителствената БУНАК ТВ БТВ - Преди Обед

Въпроса е друг, и май вие не осъзнавате за какво става въпрос, акцента трябва да бъде не върху Слави Бинев и Шамара, а върху Боко и хунтата му, която дерибедейства както си иска и със всички възможни лостове на властта.
 
От: Слави Бинев и Шамара тотално унижиха правителствената БУНАК ТВ БТВ - Преди Обед

Те правят точно това, което правеше и този, който ти е на аватара. Е, серопозитивните са по-умни, спор няма :)
 
От: Слави Бинев и Шамара тотално унижиха правителствената БУНАК ТВ БТВ - Преди Обед

Всичко друго е било, но не и полицейщина и дерибедействане, все пак си имаме работа с МУТРА и масата неадекватни кадри навсякъде, нещо което при предишните правителства нямаше ( за кадрите имам предвид ).
 
От: Слави Бинев и Шамара тотално унижиха правителствената БУНАК ТВ БТВ - Преди Обед

BBwanted.jpg
 
От: От: Слави Бинев и Шамара тотално унижиха правителствената БУНАК ТВ БТВ - Преди О

Странно как са им дали ефирно време, тъй като тази телевизия знаем чии интереси обслужва.

Престарали са се в показването на "всички гледни точки" :lol:
 
От: Слави Бинев и Шамара тотално унижиха правителствената БУНАК ТВ БТВ - Преди Обед

Всичко друго е било, но не и полицейщина и дерибедействане, все пак си имаме работа с МУТРА и масата неадекватни кадри навсякъде, нещо което при предишните правителства нямаше ( за кадрите имам предвид ).
Не знам кой потуши зверски и дерибействаше по време на протестите на 14-ти януари, така че, чак пък да е нямало полицейщина, е доста пресилено изказване. За кадрите, достатъчно грешки е направило и предишното управление, достатъчно издънки, но наистина тези нямат равни.
 
От: Слави Бинев и Шамара тотално унижиха правителствената БУНАК ТВ БТВ - Преди Обед

Много сте странни бе... Мразим Бочко, мразим ГРОБ, всеки ден се жалваме от тях и ги нареждаме какви са бастуни... Излиза някой, почва да ги нарежда и да им вреди, колкото му позволяват възможностите и ние почваме да плюем по него:shock: Ебати шизофренията, чесно! Врагът на моя враг е мой приятел. Тази азбучна истина измислена преди 5000 години забравихте ли я? Какво значение има кой какви мотиви има? Ми никакви! Важното е целите на човека да съвпадат с нашите за да го подкрепим! Това е! Когато нашите интереси вече не съвпадат, заставаме на срещуположни позиции и това е. Търсим нови съюзници в противниковия лагер и си постигаме целите. Тука си играете на емоции и наредби, гледате детайлите и изтървате цялата картинка. Така не може да се докара до никъде. Искаме кратуня да не управлява повече, еми подкрепяме всички които са срещу него. Какво сложно има?
 
От: Слави Бинев и Шамара тотално унижиха правителствената БУНАК ТВ БТВ - Преди Обед

Много сте странни бе... Мразим Бочко, мразим ГРОБ, всеки ден се жалваме от тях и ги нареждаме какви са бастуни... Излиза някой, почва да ги нарежда и да им вреди, колкото му позволяват възможностите и ние почваме да плюем по него:shock: Ебати шизофренията, чесно! Врагът на моя враг е мой приятел. Тази азбучна истина измислена преди 5000 години забравихте ли я? Какво значение има кой какви мотиви има? Ми никакви! Важното е целите на човека да съвпадат с нашите за да го подкрепим! Това е! Когато нашите интереси вече не съвпадат, заставаме на срещуположни позиции и това е. Търсим нови съюзници в противниковия лагер и си постигаме целите. Тука си играете на емоции и наредби, гледате детайлите и изтървате цялата картинка. Така не може да се докара до никъде. Искаме кратуня да не управлява повече, еми подкрепяме всички които са срещу него. Какво сложно има?

You must spread some Reputation around before giving it to biaaro again.
 
От: Слави Бинев и Шамара тотално унижиха правителствената БУНАК ТВ БТВ - Преди Обед

Аз пък не съм съгласен, щото си имам принципи. Виж, в България политиците ни така правят - днеска се псуват, утре ядат и пият на една маса. Така е като човек търси само личния интерес, готов е на всякакви компромиси, само и само да прибара нещо от баницата. И въобще всякакви неща, като идеали и ценности, са му чужди. Още 10-20 години трябва да поживея, за да мога да притъпя чувството на морал и съвестта си, чак тогава може би ще ставам за истински капиталист и политик :lol:
 

Горе