След Иракли подпукаха и плаж Корал!

От: От: След Иракли подпукаха и плаж Корал!

Проблемът е, че глупаците си мислят, че като плеснат петзвезден хотел сред девствената природа, ще е много вървежно и уникално. Но няма да е нито едно от двете, защото докато го направят са скапали всичко наоколо, а в същото време и още някой се е "уредил" да е наблизо. И се получава един шит и резултата е един винаги - застроени зелени места. Аз съм мега против такива изпълнения. И какво толкова се пънат, и без това Гърция и Турция им отмъкнаха клиентите и продължават да го правят. :)

Това е защото промотират главно в Русия, като обещават на руснаците 5к звезди екстри, за смешни (за тях) пари. И искат да изкарат бързи печалби.
Толкова не могат да се светнат, че с подходяща реклама ще привлекат друг вид туристи, от които в дългосрочен план ще изкарат много повече.
 
От: След Иракли подпукаха и плаж Корал!

И кои са тия други туристи????? Тук само руснаците са вървежни мойте момче, само руснаците плащат. Ще има да се надяваш други туристи да купуват масово като братята руснаци.
 
От: След Иракли подпукаха и плаж Корал!

И кои са тия други туристи????? Тук само руснаците са вървежни мойте момче, само руснаците плащат. Ще има да се надяваш други туристи да купуват масово като братята руснаци.

С тебе и с радио Москва не се спори.
 
От: След Иракли подпукаха и плаж Корал!

Ти май си от София? В шопия ако инвестират "хиляди" чуждестранни не-руски туристи окей, но по черноморието само руснака вади пари и това не ти го казвам да се заяждам, много хора ще потвърдят. Давай да спорим да ти чуя доводите.
 
От: След Иракли подпукаха и плаж Корал!

Ти май си от София? В шопия ако инвестират "хиляди" чуждестранни не-руски туристи окей, но по черноморието само руснака вади пари и това не ти го казвам да се заяждам, много хора ще потвърдят.

Ми чети какво пиша бе :). Да промотират и в други държава баси. Дават милиони за разни рекламни клипове, да измислят нещо.
Имам пример. Е вярно не става въпрос за черноморието, но не пречи да се постигне и там.

Една позната, купи хубаво място в планина, построи къща, неголяма, в "ретро" стил, инвестира доста пари и лека по лека вече си докарва разни англичани, ирландци и разни други западняци и си изкарва пари. Нещо като селски туризъм, но не точно.
Отначало не вървеше (т.е. няма бърза печалба) но сега си е добре.

Кажи какво лошо му има на модела? С подходяща реклама, ще си докарат разни "еко" гъзари и пак ще си лапат.
 
От: След Иракли подпукаха и плаж Корал!

Ти говориш за съвсем други неща, аз за други. За черноморието специално само руснака вади пари, ако няма руснаци = черноморието умира. Не говорим само за туризъм - инвестиции, строителство, много неща правят. А англичанина най-много да си купи някой апартамент и то след ходене по мъките, тоест ще ви идва да го убиете, такива са гадни. Затова е много много много добре да махнат визите за братушките. Те търсят къде да харчат и вкарат някакви пари, ние къде ли се бутаме да ги гоним - смешна държава.

Попринцип на българските хотели и комплекси за апартаменти е много по-голям пазара за русия и много по-лесно. Руснаците са за предпочитане пред западняците - с тях много общо нямаме.



едит :

Пак в дългосрочен план руснака е много по-добре отколкото някой ирландец/ англичанин / немец.
 
От: След Иракли подпукаха и плаж Корал!

Тази година за средната класа германци предпочитаните места за летуване са Исландия, Словакия и Черна гора. Алкохолния туризъм, за който спорят яростно България и Гърция, не ги привлича никак.
 
От: След Иракли подпукаха и плаж Корал!

Тази година за средната класа германци предпочитаните места за летуване са Исландия, Словакия и Черна гора. Алкохолния туризъм, за който спорят яростно България и Гърция, не ги привлича никак.

Разказаха ми за случка на нашето черноморие, за един тъп германец дошъл тук да пиянства. Какво направил тъпото копеле. Насмукал се като животно с "тънък" алкохол и скочил от големия в малкия басейн на хотела с главата напред. Явно са били близки и ги деляло малко разстояние. След като си разбил главата, което е нормално - викнали медицински екип, който се опитал да му помогне. Успели, но до някъде, тъй като обезболяващите не можели да го хванат. Германското идиотче било много разочаровано, защото българските лекарства не му влияели по никакъв начин. След като го попитали и лекарите колко е изпил, той бил на бутилка уиски. След случката се върнал в Германия, като бил много разочарован както нашите обезболяващи не били силни и ефикасни. Да видиш ти за какви кретени говорим. Мисля, че България ще си остане дестинация на такива кретени, баби и дедовци без големи възможности и тук-таме някой, който е дошъл да опознае родината, от чисто любопитство. :)
 
От: След Иракли подпукаха и плаж Корал!

Хора това беше един от любимите на мен и моето семейство плажове. Свободното къмпингуване е мъртво :| можеше да си сложиш чадъра и кърпата където си поискаш чувство от някога с мама и татко на море. Блатно кокиче това онова :mad: не можаха да спасят нищо.
Колко жалко наистина
 
От: След Иракли подпукаха и плаж Корал!

Хора това беше един от любимите на мен и моето семейство плажове. Свободното къмпингуване е мъртво можеше да си сложиш чадъра и кърпата където си поискаш чувство от някога с мама и татко на море.
И това по какъв начин е променено? И къмпинг си има и място да си сложиш хавлиите.
 
От: След Иракли подпукаха и плаж Корал!

Как да ти обясня:) няма да е същото да не говоря за комерсиалната страна:cry: бизнес интереси и боклуци веднага ще засегнат плажа.

Може би не всеки мисли така но аз изразявам моето мнение.
 
От: След Иракли подпукаха и плаж Корал!

Как да ти обясня:) няма да е същото да не говоря за комерсиалната страна:cry: бизнес интереси и боклуци веднага ще засегнат плажа.

Може би не всеки мисли така но аз изразявам моето мнение.
Много плажове вече са така. Елате да видите какво са Златни пясъци днес. Аз лично от всички в околността Варна, най не ми хареса. Няма такава тъпотия там. Ако някой реши да се пробва на там, да се замисли и да получи поне повече от едно мнение за това толкова "невероятно" местенце. Абсолютна гняс.

От лични впечатления, за района около Варна, си имам 2 фаворита за сега - Слънчев ден и плажовете на Албена. Това е. ;)
 
От: След Иракли подпукаха и плаж Корал!

Много плажове вече са така. Елате да видите какво са Златни пясъци днес. Аз лично от всички в околността Варна, най не ми хареса. Няма такава тъпотия там. Ако някой реши да се пробва на там, да се замисли и да получи поне повече от едно мнение за това толкова "невероятно" местенце. Абсолютна гняс.

От лични впечатления, за района около Варна, си имам 2 фаворита за сега - Слънчев ден и плажовете на Албена. Това е. ;)


Айде сега глупости.. Къде точно е гняс? Единствената гняс е на централния плаж, на другите места е приемливо, а на някой дори хубаво. Ако нямаш превоз на буните можеш да отидеш, а ако имаш избора е повече от богат. Дружба, кабакум, Паша Дере, Фичоза, Камчия... да не изброявам, че са много. И на нито едно от тези места не е гняс. Сега ако не знаеш къде се намираш и се буташ където е най голямата навалица естествено, че ще е гняс...:)
 
От: След Иракли подпукаха и плаж Корал!

Извинявай, но свободната зона е между чедърите и вълните на морето или казано на друг език - кърпата ти е на мокрия пясък. Аз лично не съм фен, но е мое мнение. Може на други да им харесва де, за това може за някои да не е толкова гадничко. На Камчия съм ходил и да хареса ми много. Но беше преди време, сега споделям скорошни наблюдения. На Дружба не съм ходил все още, но обещавам да отида. ;) За Златни съм на това мнение, че малко се изхвърлят със споменаването им. Има много по-добри. ;)
 
От: След Иракли подпукаха и плаж Корал!

Извинявай, но свободната зона е между чедърите и вълните на морето или казано на друг език - кърпата ти е на мокрия пясък. Аз лично не съм фен, но е мое мнение. Може на други да им харесва де, за това може за някои да не е толкова гадничко. На Камчия съм ходил и да хареса ми много. Но беше преди време, сега споделям скорошни наблюдения. На Дружба не съм ходил все още, но обещавам да отида. ;) За Златни съм на това мнение, че малко се изхвърлят със споменаването им. Има много по-добри. ;)


На златните и аз не съм ходил от години...:) Точно на камчия плажа е толкова огромен, че ако искаш може в радиус от 20-30 метра да няма никой около теб. А ако отидеш по рано и през седмицата може голи да бягате по плажа с жената, никой няма:) Затова ти казвам, че има всичко, но трябва да го знаеш... За съжаление няма да можеш да отидеш там, поне тази година, защото плажа май го затвориха целия и не знам дали ще го отворят скоро.
 
От: След Иракли подпукаха и плаж Корал!

Аз с почивките приключих за тази година, поне тези дългите и морски. ;) А какво ще кажеш за Рапонги? Там ОК ли е? Или не е плаж. Само съм го чувал като име, но не си спомням в каква връзка - плаж ли беше или крайбрежна първа линия, която е само за разходки.

Но и до Балчик се метнах, а там не е това, което беше преди години. 20 години, за да бъда максимално точен. :)
 

Горе