Смартфон "Правец" излиза на пазара до дни. Ще струва 169 лева

От: Смартфон "Правец" излиза на пазара до дни. Ще струва 169 лева

Доста тъжен опит за продаване на китаец!
 
От: Смартфон "Правец" излиза на пазара до дни. Ще струва 169 лева

по характеристики е доста назад от китайците
 
От: Смартфон "Правец" излиза на пазара до дни. Ще струва 169 лева

Поръчваш китаец, сменяш му "Wallpaper"-a с такъв с надпис Правец и имаш български смартфон... баси
 
От: Смартфон "Правец" излиза на пазара до дни. Ще струва 169 лева

Есента си купих по-добър китаец за 100 лв. С андроид 5.1
Това с марката надали ще му вдигне продажбите, може някой заради носталгията да си вземе, но реално за тия пари може да си купиш по-добър телефон
 
От: Смартфон "Правец" излиза на пазара до дни. Ще струва 169 лева

Браво на човека, аз пък му се кефя и ще взема да отида да ги видя на живо тия смартфони и лаптопи. По-добре брандиран китаец и парите да отиват при българин, отколкото боклучави телефони от алиекспрес-а.
 
От: Смартфон "Правец" излиза на пазара до дни. Ще струва 169 лева

Браво на човека, аз пък му се кефя и ще взема да отида да ги видя на живо тия смартфони и лаптопи. По-добре брандиран китаец и парите да отиват при българин, отколкото боклучави телефони от алиекспрес-а.

И аз така мисля, с удоволствие ще ида да ги разгледам.
И в крайна сметка "кое не е китаец", телефоните или лаптопите който ползваме, всичко е мейд ин чайна.
Началото ще е трудно но българското трябва да се подкрепя :|
 
От: Смартфон "Правец" излиза на пазара до дни. Ще струва 169 лева

Човекът е направил това, което много хора правят с дропените домейни. Видял е "дропен домейн" и го регистрирал. Сега ще материализира находчивостта си от хората, които изпитват носталгия по тази марка :)
 
От: Смартфон "Правец" излиза на пазара до дни. Ще струва 169 лева

Човекът е направил това, което много хора правят с дропените домейни. Видял е "дропен домейн" и го регистрирал. Сега ще материализира находчивостта си от хората, които изпитват носталгия по тази марка :)

Силно се съмнявам, да има голям успех.
Не съм засичал някой да се похвали с лаптоп Правец досега.
Но верно само за идеята и находчивостта можем да му се кефим.
 
От: Смартфон "Правец" излиза на пазара до дни. Ще струва 169 лева

Аз съм цъкал на компютър "Правец" и честно казано съм доволен. А колкото до производството, там е евтина работната ръка.
 
От: Смартфон "Правец" излиза на пазара до дни. Ще струва 169 лева

Аз съм цъкал на компютър "Правец" и честно казано съм доволен. А колкото до производството, там е евтина работната ръка.

Почти всички набори до 87 сме цъкали на Правец. :)

А някъде характеристики могат ли да се прочетат. Ако е по-добър от сегашното ми Леново за тия пари, ще се пусна. Дано да са го докарали от към параметри. Да, и за бранда бих дал пари, разбира се. Имам все приятни спомени от тази марка. :)
 
От: Смартфон "Правец" излиза на пазара до дни. Ще струва 169 лева

Почти всички набори до 87 сме цъкали на Правец. :)

А някъде характеристики могат ли да се прочетат. Ако е по-добър от сегашното ми Леново за тия пари, ще се пусна. Дано да са го докарали от към параметри. Да, и за бранда бих дал пари, разбира се. Имам все приятни спомени от тази марка. :)

http://pravetz.bg/ultrabook#characteristics
 
От: Смартфон "Правец" излиза на пазара до дни. Ще струва 169 лева

Аз съм с UTOK, китаец, "преправен" на румънски телефон. Мога да кажа, че съм много доволен. Ако качеството на правец е на ниво, защо пък да не си ги купувам? Нима големите марки не се произвеждат в Китай?
 
От: Смартфон "Правец" излиза на пазара до дни. Ще струва 169 лева


Извън ПР препечатването на всички медии по света, големи съмнения витаят за тоя телефон, че няма да го бъде... Уж произведен в Индия, ама модела е китайски като марката е замазана с коректор за хартия, WTF? Всякакви специалисти казват, че цената на такова устройство не трябва да е под $40 чисто производствени разходи, и то субсидирана и с много ако-та. Обясненията им как точно ще го произвеждат и доставят са много съмнителни с някакви несъществуващи фабирки в Индия и много други. Метни едно око из нета, пълно е с анализи.
 
От: Смартфон "Правец" излиза на пазара до дни. Ще струва 169 лева

Изглежда интересно, но никога не бих си взел подобен телефон. Ако трябва да избирам между евтин смартфон или обикновен евтин телефон ще си избера простия телефон, който има функцията на телефон :)

Според мен трябва да се целят към средния клас телефони
 
От: Смартфон "Правец" излиза на пазара до дни. Ще струва 169 лева

Някой има ли обективно ревю за него?. Трябва ми за тестване и ми харесва идеята и цената. Знам, че е китаец, ама искам и гаранцията все пак. Същия апарат в момента в Китай върви по 70$, така че 30-40 лв. за доста по-голяма сигурност не са кой знае колко много пари. Пък и все пак е направен за БГ пазара и ще е малко по-човешки.
 
От: Смартфон "Правец" излиза на пазара до дни. Ще струва 169 лева

Някой има ли обективно ревю за него?. Трябва ми за тестване и ми харесва идеята и цената. Знам, че е китаец, ама искам и гаранцията все пак. Същия апарат в момента в Китай върви по 70$, така че 30-40 лв. за доста по-голяма сигурност не са кой знае колко много пари. Пък и все пак е направен за БГ пазара и ще е малко по-човешки.

Ще има някаква гаранция, но виж каква е гръмкото "Правец 64М се предлага с 4 години гаранция ! " и подробностите:
"Тази гаранция е валидна при посещение за профилактика два пъти в годината в сервиза на "Правец Компютри". При тези посещения се прави пълна профилактика на компютъра: смяна на термо-контактна паста, почистване на охладителната система и вентилатора и следене на основни хардуерни параметри. Профилактиките са платени."
Естествено, става въпрос за удължена гаранция.. но това е кофти трик за подвеждане на потребителите, вместо да се предлага като допълнителен пакет към стандартната 2г. (задължителна) гаранция. Също важно е, че сервиза е само 1 за цяла България.
 
От: Смартфон "Правец" излиза на пазара до дни. Ще струва 169 лева

Ами всъщност е съвсем разбираемо. Бойко Вучев, собственикът на марката Правец всъщност има фирма именно за профилактика на компютри. Логично, насочва бизнеса именно натам...
 

Горе