Смешни клипове

От: Смешни клипове

487986_461726363850654_1464780794_n.jpg


Ето и от мен една картинчица, която срещнах днес във фейсбук. Предполагам че за някой ще е забавна, а за някой тъжна.
 
От: Смешни клипове

Че защо пък да е смешно, ако е момиче?

Ако е момиче е смешно, но ако е момче? На мен ми прилича на женствен тийнеджър, ако обръсне мустака и се подстриже ще заприлича на човек:)
 
От: Смешни клипове

Че защо пък да е смешно, ако е момиче?

Снимката е качена в темата за смешни клипове, явно човекът, който я е качил я намира за смешна. Именно това коментирах и аз.

А е смешна, защото ако е момиче би трябвало да се приведе във вид за снимка и така да излиза пред фотоапарата, а не да излиза в този вид и после да я разнасят по форумите. Аз ако изглеждах така нямаше да махам кашона от главата:)
 
От: Смешни клипове

:) Да, пликът като на Страшен филм и си пич.
Иначе и аз ако изглеждах така нямаше и да си помисля да се снимам и да се пусна в интернет, без значение какъв пол е...


Снимката е качена в темата за смешни клипове, явно човекът, който я е качил я намира за смешна. Именно това коментирах и аз.

А е смешна, защото ако е момиче би трябвало да се приведе във вид за снимка и така да излиза пред фотоапарата, а не да излиза в този вид и после да я разнасят по форумите. Аз ако изглеждах така нямаше да махам кашона от главата:)
 
От: Смешни клипове

Защо ли е толкоз смешно чуждото нещастие?
[video=youtube;9sLp3BSQaJQ]http://www.youtube.com/watch?v=9sLp3BSQaJQ[/video]
 
От: Смешни клипове

бахахахахахахаха и все пак не се знае в гърленцето ли са или в дупенцето... хахахах :lol:
 

Горе