Смяна на пермалинкове в Wordpress

monefff

Well-Known Member
Здравейте,

Искам да си сменя пермалинковете на един от сайтовете ми, които е на Wordpress.
В момента пермалинковете са ужасни, но пък сайта се ранква добре..

Искам да ги направя с ключови думи и т.н.
Има 1 пългин Custom Permalinks Май беше не помня точно..
той правеше така, че старите пермалинкове да останат, и в същото време да се сменят с нови.

Обаче мн не се кефа на тея плъгини..
Има ли вариант в .htaccess, да направя 1 редирект от старите пермалинкове, и от админ панела, да сложа съвсем нови, други. И всъщото време да нямам проблем с гоогле?

Поздрави,
Симеон
 
и на теб ще го кажа това че казано че са "сео урл" въобще не означава че помагат за сеото, може да ти помогнат ако нямаш достатъчна наситеност на ключовите думи по самата страница... ако я има може и да ти навредят.....

същия ефект положителен /отрицателн може да постингнеш ис breadcrumb най горе на сайта

миналата година казах на един човек с голям сайт да НЕ ги слага... още ме яд щото не ме послуша

системата му поддържа такъв редирект какъвто искаш и всичко е 100% правилно изпълнено и само указваш да ги смени и резултата е от 1,2 милиона импресии на месец на 620к ама да се управя.. важното че си има сео урл



Ако някой му се спори по темата - въпроса ти е същия ако вече ползваш сео урл и се ранкваш добре

дали да добавиш breadcrumb (който механично да стъфне ключовите думи по още веднъж) или да пробваш на всяка страница да ги стъфнеш ръчно по още вденъж
 
От: Смяна на пермалинкове в Wordpress

На мен ми трябва същото нещо, защото имам фото ауто блог който автоматично поства със заглавия Photo-$num и когато искам да дам смисъл на някоя снимка с малко текст и смяна на перма линка губя стария, който пък е бил постнат някога в twitter и става мазало. Много ще се радвам ако някой даде подобно чудо
 
От: Смяна на пермалинкове в Wordpress

Потвърждавам, че Custom Permalinks е идеален за моя случай! :)

Благодаря
 
От: Смяна на пермалинкове в Wordpress

Здравейте,

Искам да си сменя пермалинковете на един от сайтовете ми, които е на Wordpress.
В момента пермалинковете са ужасни, но пък сайта се ранква добре..

Искам да ги направя с ключови думи и т.н.
Има 1 пългин Custom Permalinks Май беше не помня точно..
той правеше така, че старите пермалинкове да останат, и в същото време да се сменят с нови.

Обаче мн не се кефа на тея плъгини..
Има ли вариант в .htaccess, да направя 1 редирект от старите пермалинкове, и от админ панела, да сложа съвсем нови, други. И всъщото време да нямам проблем с гоогле?

Поздрави,
Симеон

Здравей, защо не пробваш ТОЗИ вариант. Само се добавя кодче и не няма нужда от инстал на плъгини... :)
 

Горе