Смяна на IP адрес

devoid

Active Member
Здравейте, някой знае ли как мога да си сменя IP-то , става въпрос за един сайт който ме баннаха и искам да вляза пак но незнам как да си сменя IP-то , нямам рутер на кабел съм , един приятел ми обясняваше някакви програми имало, но така и не разбрах , та ако има някой който знае тук ще е супер :)
 
От: Смяна на IP адрес

Четох за някакви проксита , но незнам как да ги настроя
 
От: Смяна на IP адрес

Ако искаш да си скриеш задника ето от тук си взимаш едно IP и си настройваш браузъра не ти трее никва програма,а как да си настроиш браузъра можеш да прочетеш и сам
 
От: Смяна на IP адрес

не искам от никой да се крия , просто ме баннаха в един сайт
 
От: Смяна на IP адрес

точно това е незнам как да го настроя влизах във много такива но резултатът е един и същ , скапана работа
 
От: Смяна на IP адрес

сега инсталирам някакъв Hotspot Shield , но какво ще стане незнам :Д
 
От: Смяна на IP адрес

Ако питаш мен ,вече си за преинстал и смяна на паролите,кой знае кво си свалял досега.
 
От: Смяна на IP адрес

Ако искаш да си скриеш задника ето от тук си взимаш едно IP и си настройваш браузъра не ти трее никва програма,а как да си настроиш браузъра можеш да прочетеш и сам



разбрах , взимам ИП-то и порта и го поставям в настройките на браузъра и ип-то ми се сменя , дотук добре , но пак не става да влезна в тоя сайт , шибана работа :mad:
 
От: Смяна на IP адрес

Ако имаш под ръка прокси, отиваш в мозиилата tools/options/advanced/network/settings и си го плякаш там, иначе ако ти трябва да лъжеш разни пощи и други по-елементарни занимавки http://www.anonymox.net/en
 
От: Смяна на IP адрес

Кажи си браузъра, че няма да гадаем тука за кой да ти обясним. За IE(не ми се смейте) e: tools>internet options>lan settings там ина няколко полета: Отбелязваш Use proxy server for your LAN и вкарваш някакво ип и порт от хайдмайасс списъка с проксита и enjoy.

П.С. Няма да стане от първото най-вероятно ама пробвай с 5-6 и ще стане с някое. Избирай такива с High + KA защита и гледай двете ленти да са зеленички, най-много жълти.
 
От: Смяна на IP адрес

Оправих се, благодаря ви много, а да ви попитам има ли начин да ми разберат ИП-то пак по някакъв начин независимо че съм с прокси.
 
От: Смяна на IP адрес

Има. Зависи от проксито което си избрал.


Anonymity levels
Level 1: No anonymity; remote host knows your IP and knows you are using proxy.
Level 4: Low anonymity; remote host does not know your IP, but it knows you are using proxy.
Level 8: Medium anonymity; remote host knows you are using proxy, and thinks it knows your IP, but this is not yours (this is usually a multihomed proxy which shows its inbound interface as REMOTE_ADDR for a target host).
Level 16: High anonymity; remote host does not know your IP and has no direct proof of proxy usage (proxy-connection family header strings). If such hosts do not send additional header strings it may be considered as high-anonymous. If a high-anonymous proxy supports keep-alive you can consider it to be extremely-anonymous. However, such a host is highly possible to be a honey-pot.
 

Горе