Смяна на IP адрес

От: От: Смяна на IP адрес

Стефанов, знаеш че те уважавам, но въртиш постове със служебния си профил и подписа към хостинга наляво-надясно дублики, а това те ебава и към клиенти брат:). Примерно метна непрофесионални подмятания в няколко теми и ще ядеш хуя за това, не правиш добро впечатление:twisted:
Трайкай си и връткай само постове, релевантни на хостинга брат:)
Едит: Ей този твой колега добре врътка нещата засега и мисля, че ще успее да стъпи на пазара с дял, но това засега, че видим:)

Майтапиш се, нали? Служебен профил? Не знаех, че имам такъв :D

Занимавам се с прекалено много неща, че да се притеснявам за кои теми са"релевантни" и кои не. Няма да правя 1000 акаунта. Както и влизам в доста форуми (главно EN). Ти и другите можете да го разбирате както искате :)
 
От: Смяна на IP адрес

Всъщост не се майтапя:). Недей, просто ме игнорирай, сега е момента, защото съм в неадекватна фаза на моя диалогомонолог и съм сигурен, че не желаеш да продължиш това тролване:).
Да видим:)
 
От: Смяна на IP адрес

здравейте и аз имам проблем с баннат ник в един сайт за игри смених ип-то на браузераси както про4етох но пак немога дасе регистрирам явно интереснотое 4е като пробвам с някои имейл и нестане после като пробвам пак ми исписва 4е ве4е има регистрация с тоя имейл направо незнам какво да направя
 
От: От: Смяна на IP адрес

здравейте и аз имам проблем с баннат ник в един сайт за игри смених ип-то на браузераси както про4етох но пак немога дасе регистрирам явно интереснотое 4е като пробвам с някои имейл и нестане после като пробвам пак ми исписва 4е ве4е има регистрация с тоя имейл направо незнам какво да направя
 
От: Смяна на IP адрес

Купи си читав ВПН от рода на HMA!Hide my ass,изтрии си cookies на браузъра,изплозвай различни браузъри и започни да пишеш правилно или поне се постарай,че нищо не ти се разбира.Буквата "Ч" обикновено се намира преди цифрата "1" на клавиатурата.Малки и големи букви се сменят с Tab бутона.
Поздрави.
 
От: Смяна на IP адрес

Купи си читав ВПН от рода на HMA!Hide my ass,изтрии си cookies на браузъра,изплозвай различни браузъри и започни да пишеш правилно или поне се постарай,че нищо не ти се разбира.Буквата "Ч" обикновено се намира преди цифрата "1" на клавиатурата.Малки и големи букви се сменят с Tab бутона.
Поздрави.

Извинете за правописа, но сам свикнал да пиша на латиница.Колега ако може, да ми обясниш по подробно,че не съм голям спец.Не мога да разбера по кое ме засичат, по ИП ли само или и по мак адрес.И как мога да се преборя с този проблем. Три години съм играл там и всичко дето постигнах отиде по дяволите.БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО
 
От: От: Смяна на IP адрес

Накратко:твоя мак адрес е 00:13:41:ab:b1:12:b1:b2 след като изходяща заявка от твоето пс, този мак адрес стига до рутера на доставчика ти и променя своята стоиност,така,че по мак адрес не могат да те проследят,понеже докато твоята заявка стигне до сървъра на въпросната игра,минава през множество рутери и променя своята стойност.Остава да те пипнат по cookies в браузъра и по ip адрес.Преди да влезеш в гейм сървъра си изчисти cookies и си смени ип адреса.Най-доброто решение да си промениш ип адреса е hma pro vpn,което е просто платено vpn приложение и се работи с един клик.Избираш си какъв да ти адреса-uk,ca,usa,aus и кликваш на connect.Voila вече имаш нов адрес.Цялата филосия струва 11 долара на месец,50 долара за 6 месеца и 78 долара за една година.Заплаща се с VISA или MASTERCARD дебитна/кредитна карта.Аз също ползвам HMA от години за десетки цели и съм много доволен.Ако си решил да си купиш програмчето: HMA!
 
От: Смяна на IP адрес

Може да е бъг във формата за регистрация. След като натиснеш бутона "Регистрирай" и нищо не се случва, ти си мислиш, че нищо не се е случило и пробваш пак да се регистрираш със същият емейл адрес. Всъщност системата те е регистрирала и данните са попаднали в базата данни, затова и не може да използваш същите данни. Дали обаче с тях ще може да се логнеш веднага не е сигурно, тъй като може да има избирателно активиране на акаунти от администратор на сайта след преглед или пък да изискат активиране от линк, пратен по емейл. Пробвай и със забравена парола. Попадал съм на подобни сайтове, където колкото и да се опитвам да се регистрирам, просто не мога. Писва ми по някое време и забравям завинаги домейна им. Макар че те няма да са виновни, просто ще са направили нещо грешно, но не разбират грешката си.
 
От: Смяна на IP адрес

Свалям сега Tor Browser Bundle 2.3.25-6 Portable дали ще помогне.Но нещо не го разбирам.а като сменя ИП през браузера,и търся нещо в гугъл ми излиза това.Snap5.jpg
Променям ИП през браузера и ми излиза това.Тц..............Snap6.jpg
 
Последно редактирано:
От: Смяна на IP адрес

Май ме разпознава за жалост.тапа история.Май ще трябва да зарежа тоя сайт,колкото и да не ми се иска.Интересното е че като вляза през проксито с един ник на един приятел пак ме разпознава,и имам забрана за чат и др.
Имам приятел дето ще ми помогне ма го няма, кой знае кога ще се върне.
 
Последно редактирано:

Горе