Смяна на IP адрес

От: Смяна на IP адрес

8) Търсиш си нови банани, а :lol:

Явно. Ама то скриването и предпазването от бан си е цяло изкуство. Века се оправи 2-3 пъти и ще разбере че не трабва да прави това което прави сега, или пък ще се научи да го прави като хората ;)
 
От: Смяна на IP адрес

Да това го четох някъде , но не намерих левел 16 такива проксита , знаеш ли къде има такива и дали са безплатни ако не каква им е цената.
 
От: Смяна на IP адрес

Ами ккакто още в първия пост написах избирай си проксита със хай плюс ка защита и няма да имаш проблеми.
 
От: Смяна на IP адрес

Ами ккакто още в първия пост написах избирай си проксита със хай плюс ка защита и няма да имаш проблеми.

хай - плюс ка демек какво означава 16+ ?
 
От: Смяна на IP адрес

Нещо такова. Не би трябвало да ти разберат ип с това нещо. Акобаннат нещо то ще е проксито. За него да не ти пука. Аа бтл ти да не се мъчиш да играеш комар с това прокси. Нали кега е забранено.
 
От: Смяна на IP адрес

Да точно затова имам впредвид , за покера и дали няма да има после някакви проблеми с тия ип-та дали няма да разберат че е прокси ип самият покер сайт и да ми блокират сметката
 
От: Смяна на IP адрес

Не мога да ти отговоря вече.
Единственото което мога да ти кажа е: НЕ СЕ ЗАНИМАВАЙ С ГЛУПОСТИ! Само проблеми ще си докараш. Ако е за кеф има други сайтове които не изискват сметки и пари и евентуални проблеми със закона.
 
От: Смяна на IP адрес

тоест исках да знам дали има начин и как става примерно щот нали като смениш ип-то чрез настроийките в браузъра се сменява ип-то само на самият браузър чрез който си влязъл , а от там после се сваля самото приложение за покер и после самият покер като влизаш мисля че пак си влизаш от твойто ип
 
От: Смяна на IP адрес

на самият покер дали ще стане да се смени ип-то чрез прокси някак си
 
От: Смяна на IP адрес

О не мога да ти отговоря на този въпрос. Зависи от приложението. Предполагам че няма как да стане, защото повярвай ми тези които са написали покера са по-хитри от теб.
 
От: Смяна на IP адрес

Виж файлът 7115Начини много. Проксита бол.

Най-лесно е с VPS или какъвто и да е отдалечен сървър. Конфигурираш някакво прокси. Примерно имаш VPS в Amazon, там можеш винаги да смениш IP адреса и е много подходящо :)

На мен по принцип не ми се занимава и за това ползвам добрият стар SSH за да си пусна SOCKS5 прокси

Линукс: ssh -D 8080 -C -N [email protected] -p 4959
Windows: http://bit.ly/152rjZx

Със съответните IP адрес и порт разбира се.

После казваш на браузъра за него и си свиркаш:

ss8.png
 
От: Смяна на IP адрес

Ехее човек, къде го прати. Той до вчера с необъкс се занимаваше днеска ВПС на дали има.
 
От: Смяна на IP адрес

Елементарно е. И маймуна би се справила (ако можеше да чете).

Да де ама човека на дали има понятие от хостинг и ВПС и то да си е наел такъв точно от Амазон. То не му и трябва като гледам преднитему теми.
 
От: Смяна на IP адрес

Да де ама човека на дали има понятие от хостинг и ВПС и то да си е наел такъв точно от Амазон. То не му и трябва като гледам преднитему теми.

Това е просто пример и не е насочен към когото и да е. Начини има безброй.
 
От: Смяна на IP адрес

Така е. Просто на @devoid не му върши работа.

Напротив. Ще му отнеме точно 2-3 минути. Бих го демонстрирал с някой безплатен VPS провайдър стъпка по стъпка, но не ми се занимава сега. Може би понатам ще пусна една статия.
 
От: Смяна на IP адрес

Стефанов, знаеш че те уважавам, но въртиш постове със служебния си профил и подписа към хостинга наляво-надясно дублики, а това те ебава и към клиенти брат:). Примерно метна непрофесионални подмятания в няколко теми и ще ядеш хуя за това, не правиш добро впечатление:twisted:
Трайкай си и връткай само постове, релевантни на хостинга брат:)
Едит: Ей този твой колега добре врътка нещата засега и мисля, че ще успее да стъпи на пазара с дял, но това засега, че видим:)
 

Горе