Смятам, че имам право да.....

Здравейте, колеги.

Смятам, че имам правото да напиша този пост. Поста ми е насочен към един определен потребител, който скоро ме обвини, че съм му хакнал сайта, защото преди това ми даде достъп до админ панела на сайта му. Та, исках да отворя един сайт на coolice itzo.... но сафарито ми допълни сайта на въпросния. Мернах едно заглавие в което видях позната дума- GRIMAG.

Това е една тема от themeforest, която преди време бях купил и след това станах доста близък с автора. Прикачам снимка за да видите сами, а и съм сигурен, че след поста ми статията няма да я има вече.

Та г-н Млад Меринджей.

1000 % съм сигурен че никой не ти е дал права да подаряваш тази тема и то 190 пъти.

Автора на темата е уведомен.

ElDShCL.jpg
 
  • Like
Реакции: Atis
От: Смятам, че имам право да.....

Ти пък! Вместо да се надуеш, че си Хакер се обясняваш ... :)
Я го давай над нещата и очевидно проблемът си е в комплексарят, а не в теб. Свиркай си.
 
От: Смятам, че имам право да.....

"Подарява", много пък си възпитан ... Откраднал, възползвал, злоупотребил ... насоли го яко и наистина му хакни сайта, ако можеш и точка.
Като си го проси нека му ;)
Това е моето мнение ... на кучка 8)
 
От: Смятам, че имам право да.....

.......Наистина сумата, която отделихме с екипа е доста и надяваме се, че сме избрали точната тема. Според нас тя е перфектна и ще Ви помогне да направите сайта си великолепен.......


Нямам думи.
 
От: Смятам, че имам право да.....

Извинявай, ако звучат несериозно мненията ми, но мислиш ли, че човек, който си е позволил да те "прекара" ще разбере нещо от определена тема?
Да, можеш да помогнеш на други да не пострадат, но ти не стой в "партер" и ролята на жертва. Още повече, че си направил нещо и си в правото си.
:) На твоя страна съм, но темата не знам как ще ТИ помогне?
 
От: Смятам, че имам право да.....

На мен помощ не ми трябва, много хора тук се опитваха да му помогнат, после разбраха че няма смисъл. Но не се спря. Пратих линка на автора на темата, за да си търси правата, защото да създадеш такава тема не е от най-лесните неща.
 
От: Смятам, че имам право да.....

На мен помощ не ми трябва, много хора тук се опитваха да му помогнат, после разбраха че няма смисъл. Но не се спря. Пратих линка на автора на темата, за да си търси правата, защото да създадеш такава тема не е от най-лесните неща.
Може направо на Темефорест да пишеш.
Всъщност те са продавачът в случая и те са тия дето реагират при нарушаване на ТЕХНИЯ лиценз.
 
От: Смятам, че имам право да.....

Ей, завистта край няма.
как по-точно ти пречи? защо не си гледаш в собствената паница
бил казал, че си му хакнал сайта? е и? никой не го интересува това

чужди сайтове за нулирани системи колкото искаш - защо не репортваш и тях?
смешен си
 
От: От: Смятам, че имам право да.....

смешен си

Nortrant - ти си смешен, защитаваш един крадец? Няма що, много похвално от твоя страна!
 
От: От: Смятам, че имам право да.....

Nortrant - ти си смешен, защитаваш един крадец? Няма що, много похвално от твоя страна!

нима не сваляш музика и филми от замунда?
не се прави на света вода ненапита защото звучиш смешно
 
От: Смятам, че имам право да.....

Репортвам го защото автора ми е приятел, а и трябва да се научите да си плащате. Едно е да си свалиш някоя тема за лична употреба, друго е да я подаряваш с цел облага. А относно свалянето на музика и филми, всичката музиката на моя компютър е платена и това ми доставя огромно удоволствие.
 
От: Смятам, че имам право да.....

Ето я темата - www18 .zippyshare.com/v/49449418/file.html

Може ли да ми обясниш как да я сваля, ако някой вече не я е качил? Защо не репортваш и тях? Жалко, че изпитваш огромно удоволствие за дето си репортнал сайта на някакъв хлапак.

Не знам колко ти е платена музиката - но като стана въпрос за музиката, а филмите - тях крадеш защото са по-скъпи?
И въпроса не беше към теб,а към @странник за когото съм сигурен, че няма и една платена песен на компютъра.

п.п. и се правиш на много честен само защото собственика на темата ти е приятел? хахах
 
Последно редактирано от модератор:
От: Смятам, че имам право да.....

Странно как такива стари потребители като теб, които според са минали през много неща в тия среди защитават подобно нещо. Дали е хлапак или не все тая, видял го е от някой като теб. Не се правя не честен, просто защитавам един приятел. Чудя се ако ти беше направил една такава тема и някой хлапак я подари на 190 потребителя, как би реагирал тогава.
 
От: Смятам, че имам право да.....

И като го репортнеш ще решиш проблема? :shock: който иска да я свали - ще я свали
ето я - xxxxxx - репортвай и това
има още стотици сайтове които ще трябва да репортваш - защо не оставиш тази работа на "приятеля ти"

надявам се разбираш колко безсмилено е всичко това :lol:

нулирани теми се използват най-вече за тестове и от хора които нямат достатъчно пари
нямаш възможност и умствен капацитет да решиш проблема :) съжалявам
 
Последно редактирано от модератор:
От: Смятам, че имам право да.....

това си ти и твоя приятел
да се бориш с вятърни мелници като Дон Кихот :D

1337.jpg
 
От: Смятам, че имам право да.....

Естествено че трябва да се репортне случая.
Особено при положения че въпросният Дженк очевидно е нагло и лъжливо лайне.

Най-малкото за да му се даде шанс да влезе у правия път.
 
Последно редактирано:

Горе