Смятате ли че курса на долара ще се покачи зимата?

От: Смятате ли че курса на долара ще се покачи зимата?

Според "анализите" САЩ излизат по-бързо от кризата отколкото европейските държави. Добре, да кажем, че сме съгласни с това. Следва естествено курса на долара да се покачи, но нека не забравяме, че САЩ е и страната с най-големия (да не казвам огромен) външен дълг. Американците имат пари, гъчат, правят си кефа, но всичко е до едно време. Така че един ден ще гледаме сеир като се оплакват от девалвация. :)
 
От: Смятате ли че курса на долара ще се покачи зимата?

Долара ми се струва все нагоре ще върви
 
От: Смятате ли че курса на долара ще се покачи зимата?

Абе нагоре, но не иска да стигне тия 1.6, като едно време. Само се клати около ниските нива между 1 и 2.

usd-gbp.jpg

Днес пак е 1.43 Дано се вдигне още. Не ми се иска да е временно. Пък и празници идват, там трябва да се харчи добре, в USA. :)
 
От: Смятате ли че курса на долара ще се покачи зимата?

Курсът на долара доста ще се качва ,както и на паунда
 
От: Смятате ли че курса на долара ще се покачи зимата?

За долара ще расте, адски много накрая като Меркел клекне за да се превърне ECB - lender of last resort

А паунда с тези програми за вливане на ликвидност си губи стойността
 
От: Смятате ли че курса на долара ще се покачи зимата?

Споко след фиаското което ще се случи и като пуснат ЕЦБ яко да печата евра и да изкупува яко държавните облигаци, ще показвате курс 1:2

Хубаво като девалвира еврото, износа ни към ЕС ще по благоденства от увеличени продажби
 
Мдам ще си върнем конкуретноспосбност... спрямо турците за морските почивки, че и в земеделието ще стимулираме местното си производство итнт.... ама се чудя това ще се случи ли ECB lender of last resort има голяма съпротива в Германия и други който спазват финансовата диспциплина като Холандия
 
От: Смятате ли че курса на долара ще се покачи зимата?

То доколкото видях и Испания се е наредила за помощи, което разхлаби леко еврото. А в Унгария и Латвия май фалираха няколко банки, за сметка на това и в Италия нещата не са розови. Ако нещата продължават така скоро ще видим 2 лева за един долар. Аз не знам кое е по-добре това, но като цяло ако стане мизерия в Европа, тук няма как да не подмине. Даже тук ще си такова дрънгела. :)

За разлика от другите, ние леко повече ще затънем, което си направо катастрофа, защото от много време насам сме яко зле. За хората опрериращи с долари това ще е много добре, но когато ги заобгражда мизерия, не може да се каже, че ще им е много добре.
 
От: Смятате ли че курса на долара ще се покачи зимата?

Щом долара ще стане 2 лв, аз да не пипам парите в пейпъл :)
 
От: Смятате ли че курса на долара ще се покачи зимата?

Blinky Не мисля че ще затънем повече от това в което сме, на запад ще ядът те дедовия. Има доста добри неща и лоши, но мисля че се се засили родното производство, като скача импорта яко, и енергията, иначе трябва се преотркирят нови пазари на изток, като цяло глобализацията ще е в наш плюс за първи път от доста време на сам
 
От: Смятате ли че курса на долара ще се покачи зимата?

Щом долара ще стане 2 лв, аз да не пипам парите в пейпъл :)
Same here :D

Go go Dollar.. I love you... give me more please (happy)
 
От: Смятате ли че курса на долара ще се покачи зимата?

той долара не е много за хвалене, но е по добре сега от еврото - най-добре си е франка
 
От: Смятате ли че курса на долара ще се покачи зимата?

Технически до 3-4 седмици сме под 1.3 еврото има сериозно зона на подркепра 1.25/28 мине ли я а ще я мине следаващата мейджър съпорт зона е 1.15/18. Като цяло Хамериканците пак го сложиха по най-кофтия начин на ЕС и от там чичко банка гледай кво нациолано ограбване прави. Онзи ден като по учебник им свалиха рейтинга на италинците и испанци след като чукне 1.3520 и изтекоха опциите Мудис си каза думата.

Както съм писал преди 4 седмици, днес мина 1.3 евро долар, и мина долар/лев 1.5 ;)
 
От: Смятате ли че курса на долара ще се покачи зимата?

Щото го мина
 
От: Смятате ли че курса на долара ще се покачи зимата?

Щото го мина

Дай някой сайт със статистика да видим как се е движил последните 5-8 години долара?
 
От: Смятате ли че курса на долара ще се покачи зимата?

Що да не му правиш анализи :D

Ето пробвай тук - цък под графиката можеш да задеш времевия период

П.С. Ако искаш да видиш повече инфо за движенията, както на останлите мейджърд валутни двойки и екзотичните както и доларовият индекс спрямо притеглената кошница от валути, който го измерва, си изтегли платформа от който и да е брокер, те са фрее така или иначе :)
 
Последно редактирано:

Горе