Смятате ли, че WooCommerce е супер за сериозен онлайн магазин?

Станимир И

Well-Known Member
Здравейте, всеки знае че WooCommerce не е платформа а добавка към блог системата Wordpress. Смятате ли, че WooCommerce е супер за сериозен онлайн магазин?

Давам пример:
- Продукти: 1 250 000
- Дневно посетители: 57 хиляди
- Колички забравени: 10 хиляди
- Поръчки: 3700 хиляди

Поздрави.
 
Последно редактирано:
Между голям и голям има разлика. Каква ти е дефиницията ?
За SportsDirect дали би работил ?

Зависи колко изменения искаш от традиционния магазин. Но според мен при всички случаи, ако ще правиш нещо огромно, няма шанс да минеш с готова платформа. Просто ще имаш нужда да правиш много от нещата in house, без външни доставчици ( за доставяне / обработване на данни ).
 
Между голям и голям има разлика. Каква ти е дефиницията ?
За SportsDirect дали би работил ?

Зависи колко изменения искаш от традиционния магазин. Но според мен при всички случаи, ако ще правиш нещо огромно, няма шанс да минеш с готова платформа. Просто ще имаш нужда да правиш много от нещата in house, без външни доставчици ( за доставяне / обработване на данни ).
Тия от последната част на поста ти не питат по форуми и въобще някой тук надали някога ще се докосне до такъв проект.
Така, че сваляме мащаба веднага и да, вукомерс ще се справи с всеки един "сериозен" магазин.

Ама това са празни приказки, което не ме учудва предвид кой е автора на темата. Без конкретика тази тема спокойно може да се премести в офтопик раздела.
 
Между голям и голям има разлика. Каква ти е дефиницията ?
За SportsDirect дали би работил ?

Зависи колко изменения искаш от традиционния магазин. Но според мен при всички случаи, ако ще правиш нещо огромно, няма шанс да минеш с готова платформа. Просто ще имаш нужда да правиш много от нещата in house, без външни доставчици ( за доставяне / обработване на данни ).

Здравей, давам пример:
- Продукти: 1 250 000
- Дневно посетители: 57 хиляди
- Колички забравени: 10 хиляди
- Поръчки: 3700 хиляди

Според теб дали WooCommerce е окей за този тип проект?

Поздрави.
 
Soul Brother
PageSpeed Score 61%
Fully Loaded Time 3.3 seconds
Caching Plugin W3 Total Cache
Payment Gateway SagePay and Paypal
Number of Products 28,000-30,000
Theme Used Canvas WooCommerce Theme



Иначе интересно кой е този магазин с 57 000 дневни посетителя? или това са някакви random числа
 
Здравей, @ReminD това е мой клиент, имам и по-сложен случая с Magento.

Ще се радвам да прочета още мнения по-темата.

Поздрави.
 
Въпроса е малко погрешно зададен.

Все едно питаш "БМВ супер автомобил ли е?" или "Мерцедес стават ли?".
И се почват едни "ама аз, ама ти"...

Няма как да се отговори на този въпрос без допълнителна информация.
 
Здравей, давам пример:
- Продукти: 1 250 000
- Дневно посетители: 57 хиляди
- Колички забравени: 10 хиляди
- Поръчки: 3700 хиляди

Според теб дали WooCommerce е окей за този тип проект?

Поздрави.
човек, стига избива комплекси из форума.
 
  • Like
Реакции: ziko
Въпроса е малко погрешно зададен.

Все едно питаш "БМВ супер автомобил ли е?" или "Мерцедес стават ли?".
И се почват едни "ама аз, ама ти"...

Няма как да се отговори на този въпрос без допълнителна информация.

Няма как да не се съглася с това мнение. Много хора си мислят, че WooCommerce е някаква скалъпена доработка от страна на WP девовете, само и само WP да влезнат в графата e-commerce CMS, но като цяло мисля, че са се справили повече от добре, щом застава гордо до другите вече утвърдени e-commerce платформи. Да, хейтърите ще кажат, че другите като Opencart, Magento, Prestashop и подобни са силно специализирали в това и им дава предимство, но това по никакъв начин, поне по мои наблюдения, не е основателен довод. Вече всяка платформа си има почитатели и фенове, за това и примера на @mobilio е много подходящ - за колите. Някой ще кажат, ама то БМВ е много по висок клас кола и за това е супер, не знам си какво. Други, че VW е яка, и стилна и ей такива.
 

Горе