Снега изненада ли Ви?

testkiwi

Well-Known Member
Мен много :-o Като шейна съм с купъра :D
Студ яко, ама добре, че вална малко сняг, че отдавна бях на сухо :lol:
 
От: Снега изненада ли Ви?

Не ме изненада ама много мразя Зимата като сезон...... Нямам търпение да минава и да заминава и да идва Април.. :D
 
От: Снега изненада ли Ви?

Със сигурност за пореден път снега изненада Софийска община. Кой да очаква сняг в края на Януари...
 
От: Снега изненада ли Ви?

Изненада ме приятно, сега ще дрифтя без да си хабя хубавите зимни гуми
 
От: Снега изненада ли Ви?

Както винаги в нашият град ни изненада неприятно с непочистените улици.НЕ знам при вас как е ?
 
От: Снега изненада ли Ви?

Не е като да ми е любимото време. Фен съм му покрай Коледа и после писва. ;) Сега само се чудя в коя топла част на апартамента да се завра :D
 
От: Снега изненада ли Ви?

Надявам се, че тва не е твоята ръка. :)

Не ме кефи снега. Тоест кефи ме, ама да съм в планината, на почивка, Коледа и т.н.
Не и когато трябва да ходя за работа. Да чистя колата и да влизам през багажника. :)
 
От: Снега изненада ли Ви?

В плевен е пълен ужас. Пътищата в окръг плевен са лед отдолу и сняг отгоре. Като приближих софия са даже сухи. :shock:
Голямо хлъзгане беше днес. Няколко щяха да се прибият пред мен.. Веселичко :)
 
Мен лично не ме изненада. Даже очаквах повече да навали. Ех, няма го голфа да изляза на някой паркинг да се връткам. С тази не става :(

Иначе, ако някой има мерак, времето е идеално за въртене с кола. :)

Утре, шляпа, шляпа през снега към работа. :)
 
Re: От: Снега изненада ли Ви?

а как си отворихте колите :Д при мен дръжката е странна - eй такава http://farm3.staticflickr.com/2513/3978003298_547cfa1076_o.jpg , отвън е метална а вътре се натиска едно като пластинка и бяха замръзнали яко, дясната врата още не се отваря :D

точно днес мислхе да ти пиша на лични как се оправя - защото предположих че си имал проблема, събира се лед по черното и вътре вътре в дръжката, а дори да го затоплиш и раздвижиш с груба сила малко леда вътре не дава да иде до край да захапе зъбчето...

аз не можах да си намеря размръзителя като за начало на минитата не им се пръска по ключалката точно по черното и в отворчето в задния му край...

залях черното и леко в задния му край - да влезе навътре с концентиран разтвор за чистачки и се напомпах натисках и пусках дръжката няколко пъти (това към обед) сега вечерта си отвори направо - не му дава да замръзне още
 
От: Снега изненада ли Ви?

а как си отворихте колите :Д при мен дръжката е странна - eй такава http://farm3.staticflickr.com/2513/3978003298_547cfa1076_o.jpg , отвън е метална а вътре се натиска едно като пластинка и бяха замръзнали яко, дясната врата още не се отваря :D
В никакъв случай не размразявайте самата дръжка с пистолет за топъл въздух - изглежда хром никел, но е някакво фолио или тънка баня само са го минали!!! Купърчето ми преди 2 зими така се налюпи дръжката в единия карай /аз внимавах да не направя нещо на боята на вратата под нея - пък то какво излезна!/... но ние вече сме разделени с него :(...
за париии, за много париии
 
От: Re: От: Снега изненада ли Ви?

точно днес мислхе да ти пиша на лични как се оправя - защото предположих че си имал проблема, събира се лед по черното и вътре вътре в дръжката, а дори да го затоплиш и раздвижиш с груба сила малко леда вътре не дава да иде до край да захапе зъбчето...

аз не можах да си намеря размръзителя като за начало на минитата не им се пръска по ключалката точно по черното и в отворчето в задния му край...

залях черното и леко в задния му край - да влезе навътре с концентиран разтвор за чистачки и се напомпах натисках и пусках дръжката няколко пъти (това към обед) сега вечерта си отвори направо - не му дава да замръзне още

ръката не е моя :D

Ха, и ти ли имаш мини? Аз не съм разбрал явно :D
Ще има среща на мини купърите от фейсбук в една група, ако не си вътре де https://www.facebook.com/groups/MiniGroupBulgaria/?fref=ts -
Аз ще присъствам, че ми е интересно що за хора карат мини-та :-o
 
ти не помниш ли че ти бях написал един много дълъг пост за минитата малко преди да си вземеш твоето, нямаше начин да ги знам нещата освен от първа ръка

Моето мнение за минито - малка спортна кола която е създадена да забавлява, а също добра е и за начинаещи авто маниаци - поне в сащ, в mini2.com и във northamericanmotoring.com има теми със снимки как се разглабя абсолтно всичко по минито :) за никоя друга кола не съм го виждал да го има толкова подробно...

http://www.northamericanmotoring.co...aintenance-cooper-s-oil-change-with-pics.html

http://www.northamericanmotoring.com/forums/how-to/145081-drivetrain-diy-fuel-filter-change-mcs.html

има за трансмисия, блутуу, хидравлична помпа... има за реторфит на JCW части ако ти изпаднат (ebay) - много са маняци

за съжаление в българските форуми който съм посещавал за каквито и да е коли почти няма такива теми...

Иначе другото мини което паркира близо до мен го кара доктор :)
 
От: Снега изненада ли Ви?

Че не му ли смъкват стъклата от дистанционното на тоз Мини Копър? Отваряш от вътре.:)

Иначе, да основно снегопочистващите фирми бяха изненадани. :D
 
Re: От: Снега изненада ли Ви?

Че не му ле смъкват стъклата от дистанционното на тоз Мини Копър? Отваряш от вътре.:)

хъм незнам за по новите на ключа нямам за стъклата имат една камара опционални неща и зависи на какво си попаднал ако не си първи собственик

на моето като задържиш отключането 20 секунди отваря багажника :) - което го има в по високите класове от същото време винаги може да се влезе от там ама идеята е да си оправиш дръжката :) само да му се знае цаката че замръзването не е вътре в ключалката


докато аз се мъчех с моето съседа каза че въобще не успял да си отвори ситроена щял ходи пеша до магазина...
 
От: Снега изненада ли Ви?

Прибирах се в неделя по обед от банско и по магистралата след дупница сняг яко, няма кой да изчисти братче... Колите карат с 80макс, а за цялата магистрала 2 катастрофи ... Аз не знам честно кога снегът НЕ е изненадал пътното досега.
 
От: Снега изненада ли Ви?

Яка работа, извадихме снегоката с малкия и бегом на пързалката в Южния парк. Не съм сигурен кой се кефеше повече на спусканията по "Монцата" :) А и Фандъкова ме изненада приятно, всички улици в квартала са почистени и обработени, поне тези, по които карам аз.
 
От: Снега изненада ли Ви?

Мен нищо не ме изненада... нормално е да има сняг - зима е. Пътищата са си все така зле - някой да е очаквал да са добре? :D
В София сте си екстра и не се оплаквайте, а отидете да видите в другите райони на страната :D
 

Горе