Соларни централи / Фотоволтаични централи има ли смисъл.

Цената на свободен пазар дългосрочно не се очаква да падне под 250лв./МВтч.
в първия ми пост в тази тема те зачекнах да направиш един клип с гайгеров брояч! Ще го направиш ли или пак ще се направиш на приятно разсеян? Всъщност по постовете ти разбирам , че сте енергийни брокери на дребно... нещо подобно като toki.bg
 
в първия ми пост в тази тема те зачекнах да направиш един клип с гайгеров брояч! Ще го направиш ли или пак ще се направиш на приятно разсеян? Всъщност по постовете ти разбирам , че сте енергийни брокери на дребно... нещо подобно като toki.bg
Нямам брояч, но ако имате наличен клип го споделете, ще е интересно, на мен включително.

ПП: Много сме далеч от Токи, там вече парите ги бият през пръстите.
 
Ако влезе във форума, не трябва да се бавим :)
Предвид че в момента Блинки най-вероятно подгрява червеното копчи,
адекватната стъпка е БСП да направи некакво даренийце за форума :)

... все пак си изсрахте линка на доста места за нула време, пък тъдява май нямаме много фенове на БСП, наследствени комунисти, руски агенти и тем подобна измет.

Тъй че ще е добре да се спрем на някакъв вариант за взаимна изгода.
:)
 
Нямам брояч, но ако имате наличен клип го споделете, ще е интересно, на мен включително.

ПП: Много сме далеч от Токи, там вече парите ги бият през пръстите.
за всеки техник който инсталира соларни системи този уред е задължителен атрибут.
Ще изнамеря клипове такива и ще пусна тук , радиацията е направо завишена 15 пъти от нормалната. Гледам скоро оня от ДБ ( Доносническа България ) Владислав Панев беше пуснал на стената си снимки на соларен парк инсталиран над парници за отглеждане на зеленчуци... е смятай колко е вредно зеленчуците да растят в радиационна среда ! Направих го за 2 стотинки тогава !
 
Здравей, @VbbAgency, това се казва ЕМР, единственото вредно нещо е топлината, ако искаш може да дойдеш да измериш няколко декари соларни панели. Всъщност слънчевите панели абсорбират и преобразуват радиацията от слънцето в електричество. Самите те не излъчват никаква радиация, която може да бъде вредна за човешкото здраве.

Поздрави.
 
Здравей, @VbbAgency, това се казва ЕМР, единственото вредно нещо е топлината, ако искаш може да дойдеш да измериш няколко декари соларни панели. Всъщност слънчевите панели абсорбират и преобразуват радиацията от слънцето в електричество. Самите те не излъчват никаква радиация, която може да бъде вредна за човешкото здраве.

Поздрави.
никъде не съм твърдял , че самите соларни панели излъчват радиация , говоря за средата под панелите по време на работен режим .
 
Само да добавя, че най вероятно става въпрос за електромагнитна радиация, да не си помисли някой за друга.
 
никъде не съм твърдял , че самите соларни панели излъчват радиация , говоря за средата под панелите по време на работен режим .
Няма такова нещо, соларните панели не излъчват никакви вредни реадиции, межуд тях, под тях или над тях, ако е така доста хора нямаше да правят такива панели. Дори итонга е по-вреден от панелите, панелите не вредят на хората чрез никакви радиации. Ще се радвам, да споделиш статия или информация, може пък аз да пропускам нещо.

Поздрави.
 
Само да добавя, че най вероятно става въпрос за електромагнитна радиация, да не си помисли някой за друга.
всъщност за слънчева радиация става въпрос , но концертрирана в пъти над допустимата, не случайно озоновия слой на земята предпазва живота на земята от слънчева радиация
 
Няма такова нещо, соларните панели не излъчват никакви вредни реадиции, межуд тях, под тях или над тях, ако е така доста хора нямаше да правят такива панели. Дори итонга е по-вреден от панелите, панелите не вредят на хората чрез никакви радиации. Ще се радвам, да споделиш статия или информация, може пък аз да пропускам нещо.

Поздрави.
бъркаш се и пропускаш информация която няма да я срещнеш по форумите. Другия уйкенд ще ти направя клип с демонстрация на това което говоря на един соларен парк до Дупница и ще пусна клиповете тук. Имам гайгеров брояч.
 
бъркаш се и пропускаш информация която няма да я срещнеш по форумите. Другия уйкенд ще ти направя клип с демонстрация на това което говоря на един соларен парк до Дупница и ще пусна клиповете тук. Имам гайгеров брояч.
Той Станимир и с онлайн магазини има жив допир, недей да ходиш там.
 
всъщност за слънчева радиация става въпрос , но концертрирана в пъти над допустимата, не случайно озоновия слой на земята предпазва живота на земята от слънчева радиация
Дай някаква информация някъде със данни, просто това съм го пропуснал явно. За пръв път чувам нещо от този вид, ако направиш видео и инфо това ще е супер, не мисля, че някой ще иска да крие нещо от този вид. Ако направиш такъв клип ще е супер, общо взето съм сериозен, защото ако това е вярно, това значи сериозен проблем с тази индустрия. Аз съм карал да мерят при мен но не е намирано нищо, но това на самата почва е странно.

Поздрави.
 
Дай някаква информация някъде със данни, просто това съм го пропуснал явно. За пръв път чувам нещо от този вид, ако направиш видео и инфо това ще е супер, не мисля, че някой ще иска да крие нещо от този вид. Ако направиш такъв клип ще е супер, общо взето съм сериозен, защото ако това е вярно, това значи сериозен проблем с тази индустрия. Аз съм карал да мерят при мен но не е намирано нищо, но това на самата почва е странно.

Поздрави.
Ти смяташ , че някой ще ти го каже и напише ли? Ако сам не си го провериш няма никой да ти го каже защото в момента това е бизнес № 4 в света и никой не е заинтересован хората да знаят истината , а просто да се правят пари. Както казаях следващия уйкенд ще направя клиповете с демонстрация.
 
Какви коментари съм трил? Нещо си в грешка. :) Даже сега я забелязах тази тема. :)
Мдам, той коментара ми сигурно сам се е изтрил :D автомодерация срещу фирмата...
 
Той юзърът си зачезна... сигурно в момента с Кадиев подреждат пачките в куфарчето.
 
Пич, не е трито, казвам ти, нещо виж дали въобще си го публикувал. ;)
Ок, може нета да е крашнал нещо

Peace
 
Ок, може нета да е крашнал нещо

Peace
И за какво се разправя в темата, на бързо да вляза? Ако е за бизнес със солари, тегаво. Един приятел дори изгърмя в една схема го вкараха и не си видя парите. За жалост само това знам около мен. Но знам и, че енергията си е винаги супер добър бизнес.
 

Горе