Софийските крадци стават все по- нагли

От: Софийските крадци стават все по- нагли

мога само да ти кажа, като човек с над 10 години практика, че в близка дистанция ако се изправиш срещу човек, който знае какво прави, пистолета или ножа ти най вероятно ще ти бъдат заврени отзад.
 
От: Софийските крадци стават все по- нагли

...най вероятно ще ти бъдат заврени отзад.
Това е най-малкото, с което мога да се отърва при среща с човек "който знае какво прави". Десетгодишната ти практика не е в причакване на хора по улиците, надявам се? :shock:
 
От: Софийските крадци стават все по- нагли

Познавам едно гъзе малко метъл си пада.От 10 годишен тренира таекондо в момента е на 22-23 не го знам точно. Около 70 и нещо кила е и е малко по нисък от мен аз съм 180см. Един 18 годишен който се помпи във залата голямо говедо е мислел да го бие. Казвам му недей бе човек ония не не и още не го е набил.:D
 
От: Софийските крадци стават все по- нагли

Хах... щял да завре. Хайде пращайте ми ги такива дето завират оръжия, пък после ще поствам снимков материал.
Разберете, че технологиите са доста по-напред от преди.
Казвате близка дистанция - вярно! Ще ме пречука. Но кой нормален човек ще допусне някои до себе си и чак тогава ще го стреля? Това може да стане само при идеята, дадена от VtoriChepik, за изстрела от упор. ;)
 
От: Софийските крадци стават все по- нагли

Абе има файада и от двете и от бойни изкуства, и от някакво оръжие. Аз лично не съм попадалс скоро на такива сцени, но съм повече от обеден, че се случват адски често. Аз какво да кажа, няма ми единия светлоотразител на халогена (преди време бяха ми свалили и двата халогена), антената, лайсната...сега пак се пробват на халогените. И в тозе ред на мисли искам да поздравя куките.

Пазете се хора, защото знам че тук се събират такива, които значт какво искат от живота и никога няма да паднат толкова ниско. Както и че сте тук е бъдещето на БГ. Другите, които крадат и правят престапления от този сорд са меко казани боклуци и тях никой не може да ги спаси от това, което са. А полицията спи, ама буквално. ;)
 
От: Софийските крадци стават все по- нагли

Абе по темата забравих да кажа, някакъв пич от индия или нз откъде, дето обикаля света със колело, минава през българия и го ограбват, взимат му фотоапарата със 10000 снимки и всичките пари... във софия става това... вижте как се показваме пред света, мисля че народа ни е жалък, нямам предвид хората, които посещават този форум...
 
От: Софийските крадци стават все по- нагли

От Китай. Беше в Хасково и говореше в "Часът на Милен Цветков". Имаше такова 'живо' предаване. Съжалявам за пича. Имах възможност да поговоря с него(говори Английски) и изглеждаше супер точен. По време на излъчването заяви, че заминава за София и явно тогава е станал инцидента. Жалко за него :(
 
От: Софийските крадци стават все по- нагли

Я се хващайте да бачкате и не се занимавайте с простотии.
Пари се правят, но не си струва да си цапаш ръцете с измет...

П.С: Иначе по темата: личната ми карта е крадена 3 (три) пъти... в момента съм със същата, само където чакам да изтекат още 11 месеца, за да си я сменя, че от честата смяна на ползвателите си, не прилича на нищо познато...
 
От: Софийските крадци стават все по- нагли

Да, съгласен съм с takamato, не се впечатлявайте толкова много от болкуците на обществото. Те винаги ще си намерят начин да са утайка, въпроса е какво ще Ви/Ни донесе на Нас/Вас това, че се занимаваме с тях. Това че определени органи не си вършат работата е кофти, но не е тема, върху която да стигаме до дълбоки заключения. Работата си тече, а другото ставащо около нас не е много готино (говоря за конкретния случай), затова мяйната му. Утре пак ще го има. ;)
 
От: Софийските крадци стават все по- нагли

затова мяйната му
Като ти разбият външната врата, докато си в апартамента, ще те питам дали си на същото мнение...
 
Като ти разбият външната врата, докато си в апартамента, ще те питам дали си на същото мнение...
Еми разбивали са ми кола, крали са ме и т.н. Полицията няма идея за какво става въпрос...ама не съм се гътнал, нали? Дай боже да не го правят - да ми разбират врата, защото опредлено някой няма да излезе жив от там. ;)

И к'во сега? Не може цял живот да си под депресия защото са те ограбили или са ти разбили врата. На момента ще ми е тегаво, но опредлено няма цял живот да ходя на психолог да му рева колко е несправедлив живота. ;)
 
От: Софийските крадци стават все по- нагли

Полицията няма идея за какво става въпрос...ама не съм се гътнал, нали? Дай боже да не го правят - да ми разбират врата, защото опредлено някой няма да излезе жив от там.
Гадно е , че и за това трябва да се спасяваме сами .....никаква я няма държавата да се чуди човек защо им плащаме заплати .:(
 
От: От: Софийските крадци стават все по- нагли

Това е най-малкото, с което мога да се отърва при среща с човек "който знае какво прави". Десетгодишната ти практика не е в причакване на хора по улиците, надявам се? :shock:

Tака е! Аз говоря за ситуацията при която Кирев каза "излез ми с бойни изкуства срещу патлака пък да те питам после...".
 
От: Софийските крадци стават все по- нагли

Тази вечер, докато чаках градския автобус на Лъвов мост двама разбиваха магазин с щанга на 10 метра от спирката. Погледнах към тях, а те реагираха с 'Кво гледаш бе?'
Лятото пък се опитаха да разбият вратата на апартамента ми, докато съм у нас.
Сериозно се замислям да си купя поне газово оръжие.

Harkon стана известен! :wink:
Батка, пишат те вече по последните актуални новини!
 
От: Софийските крадци стават все по- нагли

При не обучения човек, оръжието не върши никаква работа поради няколко причини: при стрес, забравя че го има; дори и да се сети за него, не смее да го употреби; често не може да познае опасността, преди да е твърде късно; дори и да се опита да го извади и да го използва много често реакциите му(поради липсата на практика) са твърде бавни.
 
От: Софийските крадци стават все по- нагли

Пич, сериозно ли???? Тема отпреди 6 години... ТОлкова ли няма по-скорошни такива за оспамване доакто не си събереш броя коментари?:(
 
От: Софийските крадци стават все по- нагли

За да сме по-детайлни ще добавя, че пистолета е Blow mini, а спрея е лютив пипер. Държа го винаги с махнат предпазител. Първия патрон е халостен. След него се редуват задушлив и сълзотворен газ. Обичам разнообразието :) .
И ако съм на 5 метра от теб ? кво правим имам същото лайно и като ми налетяха 6-7 мангаля тряаше да целя с камани щото те пък имаха букалки и ножове. Въпросното патлаче също може ти е*е майката и на тебе щото нали знаеш,че има вятър и прочие.

НАЙ доброто решение е пищак със съчми! BBS стомана 10 лева 1500 бр. 1 пистолет с Газови бутилки изтрелва до 40-50 съчми със скорост да ти пробие тиквата от 20 метра! Мятат на около 100тина метра поне толкова им дават начален удар в секунда. Не са кой знае какво но ти ако ми скочиш с газляка ще ти лепна 20 съчми за около 2-3 секунди та си ме гърми от 10 метра да видим ,кой ще го барне ефекта :D

Мисля да искарам и боен ,ама ще лежа заради някой цигане няма полза с тоя поне 3-4 ги карам да тичат на зиг заг ТЕСТВАНО-РАБОТИ .
Btw газовия ти е 50 лева тоя е 100тина има всякакви модели най-добре не взимайте с остри чашки,че можете пак да лежите някой ако му пробие тиквата BBS съчмата е най добра само ше го накара да реве!

Към газовите 1 стоп патрон е добра алтернатива ,но не и газовите патрони. Стоп патрона струва 50 ст. Гумено топче от 10 метра може да ти счупи капачката аз там обичам да ги цепя иначе по вкус :)
 

Горе