Софтуер България

От: От: Софтуер България

Подарявам темата на Господин Рабин
Причина Спам
 
Последно редактирано:
От: От: Софтуер България

Уважаеми Господин Комплексар Рабин - Уикипедия,
Завистта е емоция, която изразява вътрешна злоба, предизвикана от успехите, радостта, задоволството и благополучието на други хора. Тя е свързана с желанието или да притежаваш това, което другите имат, или да желаеш те да го загубят. Може да е пасивна или агресивна. Също така завистта е тясно свързана с чувството на ревност. Представлява един от седемте смъртни гряха в християнството.
...
Хаха, много ви завидях, че сте пуснали празно електронно магазинче. Пукам се по шевовете от яд!
 
От: От: Софтуер България

Подарявам темата на Господин Рабин
Причина Спам
 
Последно редактирано:
От: От: Софтуер България

Уважаеми Господин Комплексар Рабин - хаха ама знам как да го напълня :)) - ако не за това кажи за какво ми завидя :) - кое ще избереш от долните

ИЗХОД 20, 2-17
[20:17] Не пожелавай дома на ближния си; не пожелавай жената на ближния си, (нито нивата му) нито роба му, ни робинята му, ни вола му, ни осела му, (нито никакъв негов добитък) - нищо, което е на ближния ти.
Електронен магазин съм инсталирал. Няма нещо, което да не ми е по силите, с изкл. на неимоверното ви самочувствие.
 
От: От: Софтуер България

Подарявам темата на Господин Рабин
Причина Спам
 
Последно редактирано:
От: Софтуер България

Имах предвид неимоверното ви постижение, а не по принцип.
 
От: Софтуер България

Подарявам темата на Господин Рабин
Причина Спам
за това което пишете. Дали ще имате смелостта да се извисите над собствено си аз.
 
Последно редактирано:
От: Софтуер България

... Защото както го правите тук така ще го направите и в реалният живот и ще попаднете на някой нервен тип който обаче няма да ви се обяснява , Така както казвате вие ще извади бухалката.
Когато казвате това не е хубаво покажете вашето което е по хубаво, защото изглеждате смешен в очите на хората. Тук не сме в детската градина е време да пораснете.
Аз Ви нарекох Комплексар и ви се извинявам - дали Вие ще имате доблестта да се извините за това което пишете. Дали ще имате смелостта да се извисите над собствено си аз.
Е как да не си купи човек от вас, като налитате на бой още от вратата? Страхотен бизнес модел. Ще ходите по магазинчетата, и който не си купи Панда антивирус - БОЙ! Няма значение, че е на Линукс :) Изобщо разбра ли за какво ти се изхилих? Като те чета - не си. Няма за какво да се извинявам. Като станете монополисти и идвам да ви се моля да ми пуснете софта при вас - тогава ще се извиня.
 
От: От: Софтуер България

Внимавай какво си пожелаваш ;)
Първо искам да видя Apple как ще идват да им се молят, след като вече са покрили "високите изисквания" на магазина им. Щото вече великодушно са ги регистрирали като производител. Който е запознат как се качва в АppStore - ще разбере защо се гътнах от смях!
 
От: Софтуер България

Подарявам темата на Господин Рабин
Причина Спам
 
Последно редактирано:
От: От: Софтуер България

Хи Хи - Ние продаваме Apple от 4 години. Ако само това те е разстроило че прееба цялата тема това е отговорът. Надявам се да се чувстваш безкрайно удовлетворен.
...
Как точно продавате Apple-ски софт, като те го държат на AppStore и не съм чул да може да се зареди от друго място. Ако телефонът не е JailBreak-нат.
 
От: Софтуер България

Подарявам темата на Господин Рабин
Причина Спам
 
Последно редактирано:
От: Софтуер България

Подарявам темата на Господин Рабин
Причина Спам
 
Последно редактирано:
От: Софтуер България

Успех с магазинът, хайде сега стига сте се заяждали вече за глупости има хляб за всички!
 
От: Софтуер България

Подарявам темата на Господин Рабин
Причина Спам
 
Последно редактирано:
От: Софтуер България

Да си чувал че има компютри Apple - айде стига се излагай повече
Нали магазин за софтуер, бе мой... Отворили сте секция на Apple. Няма как да продаваш Apple-ски софтуер. Вземи ти отвори Гугъл, преди да се излагаш.
 
От: Софтуер България

Подарявам темата на Господин Рабин
Причина Спам
 
Последно редактирано:
От: Софтуер България

Добре де този софтуер който е производство на Apple - на твое име ли да го кръстя. Какво предлагаш ? :)
Не можеш да го продаваш. Как да ти го обясня по-просто? Устройствата им дърпат само от техния си магазин.
 

Горе