Софтуер България

От: Софтуер България

Супер проект, но баналния въпрос с домейна - много дълъг, че и тире има.
ССигурен съм, че тук има хора които за 100-на долара ще ти намерят прекрасен домейн.
 
От: Софтуер България

Подарявам темата на Господин Рабин
Причина Спам
 
Последно редактирано:
От: Софтуер България

На мен пък домейна ми харесва. Отчетлив е и е точно в целта. Направо си е бранд.

А тирето отдавна няма никакво значение. Ако имаш нещо предвид - личен опит или наблюдения, сподели.

Сайта визуално също ми допада. Семпъл, лек и отчетлив. Точно какъвто трябва да бъде за такъв тип продукти.

Единствено това малко...
Тези доставчици които не се присъединят към нас на практика ще бъдат изключени от възможността да присъстват на този пазар.

Пожелавам ви го, също така уважавам амбицираните хора, но не е ли малко рано? :)
 
От: Софтуер България

Подарявам темата на Господин Рабин
Причина Спам
 
Последно редактирано:
От: Софтуер България

Подарявам темата на Господин Рабин
Причина Спам
 
Последно редактирано:
От: Софтуер България

Ние ще се опитаме да направим така, че голяма чат от търговията на софтуер да става чрез нас.
Тези доставчици които не се присъединят към нас на практика ще бъдат изключени от възможността да присъстват на този пазар.
Вчера около 22 часа направихме и първата продажба.

За това, ако вие сте сериозни, уважавате клиентите си и имате софтуер или услуга за продаване, които са ниво, отговаряте на условията за търговия в магазина и приемете нашите правила и изисквания (които съвсем не са леки) Ви каним Вас и вашите приятели да участвате в нашето начинание и заедно да постигнем успехи.

Нашият опит е огромен, знаем как се прави, правим го и ще го направим още по-добре.
Айде, поредните мишоци със самочувствие! Вчера почнали да продават семки, утре щели да диктуват пазара! Га, че тия де си пишат софтуера - не могат да си го продават сами, ами ще дойдат да ви дават комисионна. :lol: Имаше един надъхан мушморок като тебе, ся ме е яд, че не се сещам за темата, де беше отворил. Някаква тюрлю-гювеч социална мрежа, ама се беше нагласил милионер да става!
 
От: Софтуер България

Подарявам темата на Господин Рабин
Причина Спам
 
Последно редактирано:
От: От: Софтуер България

Ще поживеем ще видим
...
Следващият етап ще бъде да привлечем и клиентите. Това наше задължение ще го изпълним ние по нашият начин.
С бухалките ли ще ги вербувате в правата М$ вяра? Гледам основно антивирусни продавате, т.е. лекувате един проблем с друг!
 
От: Софтуер България

Подарявам темата на Господин Рабин
Причина Спам
 
Последно редактирано:
От: От: Софтуер България

...
Жалко че не мога за забраня на боклуците от форума да пишат по темата своите виждания за живота и за секса.
Жалко, че не е прието да се псува тук! Рекламата ти е особено нагла.
п.с. Къде са ви продуктите на Apple, има такъв доставчик в сайта. И към тях ли имате особени изисквания, че да им позволите да продават при вас? :lol:

С най-голямо удоволствие от наша страна желаем да Ви съобщим, че стартирахме единственият реално действащ магазин за софтуер на територията на България.

http://softkey.bg/

http://www.technopolis.bg/bg//Компютри-и-периферия/PC-Софтуер/c/P11010501

http://www.pazaruvaj.com/drug-softuer-c3084/

https://www.softshop.eu/bg/softuer/
- абе нали бяхте единствени?
 
Последно редактирано:
  • Like
Реакции: Sky
От: Софтуер България

Здравейте,
Явно обичате да си мерите пишките и да се правите на велики, ама май прекалявате!
Аз се радвам за колегата - направил е нещо, не само да лала празни приказки и да дава акъл на всички.
Хайде успех от мен!
 
От: Софтуер България

Подарявам темата на Господин Рабин
Причина Спам
 
Последно редактирано:
От: Софтуер България

Rabin - пич явно нищо не разбираш - това са мъртви магазини когато говорим конкретно за софтуер. Те не продават :) или по скоро продават супер малко.
Изобщо не си разбрал какво правя.
Да де, Технополис нищо не продават, мъртъв магазин отвсякъде Изобщо не могат да се мерят с вас, монополистите 8)
Стемо са официален представител на М$, имат няколко хиляди продукта в листата. Освен това са сертифицирани. Ако не беше толкова нагъл - нямаше да се обаждам. Може да ми погледнеш постовете, че изобщо нямам такъв навик.
 
От: Софтуер България

Подарявам темата на Господин Рабин
Причина Спам
 
Последно редактирано:
От: Софтуер България

Много сбърках, господин Монополист. Един ден - няма да има къде да си продавам софтуера, нито ще мога да си купя. Язък, сбърках, дето се бъзиках с монополиста!
 
От: Софтуер България

Подарявам темата на Господин Рабин
Причина Спам
 
Последно редактирано:
От: Софтуер България

Това оранжевко на бял фон доста товари очите.

Написаното тук и изложението в сайта ви е пълно с грешки. Ако искате да изглеждате амбициозни и солидни, поработете малко върху нивото на българския си език.
 

Горе