Софтуер България

От: Софтуер България

Пари за лого нямате инак голям го вадите :D
Ама както и да е, аз случайно попаднах тук и не мисля да се връщам .
 
От: Софтуер България

Подарявам темата на Господин Рабин
Причина Спам
 
Последно редактирано:
От: Софтуер България

Добре ве пичове....
Това форум за хейт ли е ?
Или за някаква форма на взаимопомощ?

Това на какво прилича , вместо градивна критика, 2 страници простотии чета.
Колко от всичкото писане е по темата....
Като не можеш да помогнеш не пречи!

Rabin не те познавам пич, ама нищо хубаво не направи. Дано поне на теб да ти е станало гот, щото на много хора тук не е.

Разбора се че имаш право на мнение и на вкус , ама не можеше ли да му пишеш на лично, да го намериш на скайпа и там да си разменяте репликите.

Не знам какви са ти мотивите но едва ли някой който те е чел в тази тема те е помислил за много велик или компетентен по темата.

Слави би се радвал а градивна критика, грешки, цветове, лого , юзабилити и етц

Ще поправи всичко и той и потребителите ще спечелят от това.

Нека има нови проекти нека има конкуренция , нека си помагаме.

Добре, сега като четох всичко това, да пускам ли нова тема за новия ми проект ?

Хора, хайде тук да не е място за завист и мерене на ...

Не е нужно да пишем в всяка тема.

Или ако много не може да се сдържим, драсни един: "Успех колега"

Пак ще се почувстваш добре
 
От: Софтуер България

...

Добре, сега като четох всичко това, да пускам ли нова тема за новия ми проект ?

Хора, хайде тук да не е място за завист и мерене на ...
Aко тръгнеш ганьовската, т.е. как всички трябва да ви паднат на колене и да ви покриват изисквания - ще пиша и в твоята тема. Как ме виждаш като софтуерен разработчик да покривам изисквания на някакви си търговци, дето на всичко отгоре и не си познават материята?
Иначе има стотици нормални теми с нови проекти, и не съм се обаждал. Нито е хейт, нито е мерене на пишки. Супер ме издразни отношението, бидейки невзрачно стартиращо поредно магазинче (независимо какво твърдят), с много правописни и най-вече принципни грешки. Визирам това дето щели да продават софт на Епъл.
Това, дето долу им седят разплащания с Пейпал и кр. карти - ами не е нормално да показват неработещи функционалности. Иначе - голямо самочувствие!
п.с. То имаш твоя тема, и не съм "хейтил", както се изрази. Защото няма какво да се нахейти.
 
От: Софтуер България

Подарявам темата на Господин Рабин
Причина Спам
 
Последно редактирано:
От: От: Софтуер България

Е това се казва истински педал
Дори мисля да се представя за софтуерна фирма, и да дойда при вас да се ебавам. Ще ми е интересно още какви простотии сте измислили.
 
От: От: Софтуер България

Цитат Първоначално написано от CTAH Разгледай мнение
...

Добре, сега като четох всичко това, да пускам ли нова тема за новия ми проект ?

Хора, хайде тук да не е място за завист и мерене на ...

Aко тръгнеш ганьовската, т.е. как всички трябва да ви паднат на колене и да ви покриват изисквания - ще пиша и в твоята тема. Как ме виждаш като софтуерен разработчик да покривам изисквания на някакви си търговци, дето на всичко отгоре и не си познават материята?
Иначе има стотици нормални теми с нови проекти, и не съм се обаждал. Нито е хейт, нито е мерене на пишки. Супер ме издразни отношението, бидейки невзрачно стартиращо поредно магазинче (независимо какво твърдят), с много правописни и най-вече принципни грешки. Визирам това дето щели да продават софт на Епъл.
Това, дето долу им седят разплащания с Пейпал и кр. карти - ами не е нормално да показват неработещи функционалности. Иначе - голямо самочувствие!
п.с. То имаш твоя тема, и не съм "хейтил", както се изрази. Защото няма какво да се нахейти.
Подарявам темата на Господин Рабин
Причина Спам
 
От: Софтуер България

Осъзна си грешката и махна наглото обръщение. Аз пък ще постна за какво ставаше въпрос, да не изляза аз лошия.
С най-голямо удоволствие от наша страна желаем да Ви съобщим, че стартирахме единственият реално действащ магазин за софтуер на територията на България.
...
Ние ще се опитаме да направим така, че голяма чат от търговията на софтуер да става чрез нас.
Тези доставчици които не се присъединят към нас на практика ще бъдат изключени от възможността да присъстват на този пазар.
Вчера около 22 часа направихме и първата продажба.

За това, ако вие сте сериозни, уважавате клиентите си и имате софтуер или услуга за продаване, които са ниво, отговаряте на условията за търговия в магазина и приемете нашите правила и изисквания (които съвсем не са леки) Ви каним Вас и вашите приятели да участвате в нашето начинание и заедно да постигнем успехи.

Нашият опит е огромен, знаем как се прави, правим го и ще го направим още по-добре.
...
Следващият етап ще бъде да привлечем и клиентите. Това наше задължение ще го изпълним ние по нашият начин.
...
 
От: Софтуер България

Да вземете да преименувате вече тоя форум от предприемач на хейтърмач...
 
От: Софтуер България

Да вземете да преименувате вече тоя форум от предприемач на хейтърмач...

Ангеле, ти на най-малко имаш думата.
Ти си КОНСУМАТОР, виж си темите само - всички до една са с въпрос към тия хейтъри.
Ако ги нямаше кой щеше да ти спасява задника?
 
  • Like
Реакции: CTAH
От: Софтуер България

Ангеле, ти на най-малко имаш думата.
Ти си КОНСУМАТОР, виж си темите само - всички до една са с въпрос към тия хейтъри.
Ако ги нямаше кой щеше да ти спасява задника?

Ти си най-дразнещото нещо в целия форум...
Най-големия хейтър и най-големия многознайко...
Аз за разлика от тебе никога не хейтя.
Аз си мълча.
Вярно е, че искам съвети и питам, но никога не говоря глупости като тебе и не се правя на разбирач по всички теми за живота, футбола, колите и секса.
И най-интересното ми е как въобще успяваш да живееш сам със себе си ...
Хайде със здраве!
Очаквам поредни червен картон от теб!
 
От: Софтуер България

На мен Ангел винаги ми е помагал. Умберто това което казваш за него не е вярно. Твоята критика понякога наистина е градивна и аз на няколко пъти съм обръщал внимание на думите ти , но в повечето случай само даваш акъл просто еи така. По принцип трябва да се човек не може да разбира от всичко.
 

Горе