Социалист със скандални разкрития за Станишев

blackout8

Well-Known Member
Кольо Парамов убеден: Станишев ще започне да изпитва панически страх, защото скоро ще стане ясно, че е замесен в груба, подла и фалшива интрига на олигархията

"Винаги гласно съм заявявал, че днешният ръководител на ПЕС е една кукла на конци. Сега фрапантно се доказа, че той е играчка в ръцете на Ахмед Доган. Поведението на Сергей говори за угроза, която изцяло ще се стовари скоро върху него." Това написа финансовият експерт от БСП Кольо Парамов на своята страница във Facebook.

Парамов не е просто утвърден икономически експерт, но и бивш съветник по икономическите въпроси на президента Георги Първанов (2001-2009 г.).

"Не случайно използвам този русизъм. От 2000-та година досега Станишев никога не е бил толкова притеснен за БСП и перспективата й. Проблемът, който го мъчи, е невъзможността да сподели открито пред Изпълнителното бюро на партията за последователността от действията на голямата комбинация за свалянето на ГЕРБ и замяната й с перспективата на БСП. От ден на ден Станишев ще започне да изпитва панически страх, че скоро ще стане ясно, че е замесен в груба, подла и фалшива интрига на олигархията, която го трасира по пистата му. Трябва открито да станат ясни много факти и обстоятелства от средата на февруари до средата на май тази година.", разкрива той.



Според Парамов фактите са следните:

Първо – кой организира метежа и кой плащаше по 300 лв. на ден на онези младежи да хвърлят камъни на Орлов мост.
Второ – кой преекспонира пропагандния трик за подслушванията и го превърна в тема номер едно, използвайки не друг, а самия шеф на ПЕС за пощенска кутия – това не е европейска практика.
Трето – кой поръча бюлетините в печатницата в Костинброд и направи преразпределението по градове и избирателни райони, след 17 часа в петък, на 10 май, и кой плати за това. И за малките деца става ясно, че това не е ГЕРБ, макар че те загубиха 15-17 депутата от този пропаганден трик.
Четвърто – кой беше приготвил и предаде лично на Мая Манолова съобщението за наличните и складирани повече бюлетини, довели до намесата на прокуратурата и ДАНС за блокирането им на място.
Пето – кой насочи, организира и реализира пропагандата на 11 май, събота, за да се допуснат всички политически истерии в гръмогласен хор в деня за размисъл заради “фалшификация на изборите” – според Станишев, до “държавен преврат” – според Местан.


"Отговорите на тези въпроси ги знае Станишев и той ще консумира тежката отговорност, когато всичко стане известно в най-скоро време.", завършва финансовият експерт.

http://livenews.bg/Sotsialist-sas-skandalni-razkritiya-za-Stanishev-56472
 
От: Социалист със скандални разкрития за Станишев

хубава новина
само такива си пожелавам
 
От: Социалист със скандални разкрития за Станишев

хаха това ли новината от днес, всеки ден нещо ново :)
 
От: Социалист със скандални разкрития за Станишев

Един политик в управлениението поне да има с добра репутация ...., а то 23 години само измет
 
От: Социалист със скандални разкрития за Станишев

Rocksatedy вярно има много измет, но тук грешиш.

Нито един политик няма да бъде оставен неопетнен от същатата тази измет, защотото колкото и да си чист винаги се намира някои да изфабрикува новина за теб. Комунистите са специалисти по това, както се вижда в полседните години. Какво друго ти трябва да очерниш дори и папата - един продажен журналист и няколко вестникарчета.

Като кажат по новините че сестра ти е ку*ва ходи обесняваи, че нямаш сестра.
 
От: Социалист със скандални разкрития за Станишев

Защо няма неопетнен политик
ами много просто: за да стигнеш до парламента ти трябва много...пари, контакти и т.н.
а тези неща не се правят за 5-10 години
или си го получил на готово или ти се предава по наследство :-o

честни и неопетнени политици може да има..но не могат да пробият заради големите риби
 
От: Социалист със скандални разкрития за Станишев

Rocksatedy вярно има много измет, но тук грешиш.

Нито един политик няма да бъде оставен неопетнен от същатата тази измет, защотото колкото и да си чист винаги се намира някои да изфабрикува новина за теб. Комунистите са специалисти по това, както се вижда в полседните години. Какво друго ти трябва да очерниш дори и папата - един продажен журналист и няколко вестникарчета.

Като кажат по новините че сестра ти е ку*ва ходи обесняваи, че нямаш сестра.

Прав си и ти, но като цяло се видя, че лидерите и техните най-приближени са кой от кой по-корумпирани
 
От: Социалист със скандални разкрития за Станишев

Къде са скандалните разкрития? Само общи приказки без никакви доказателства виждам. Само пълен идиот може да се радва на такова нещо. Скандално разкритие е записът на Борисов как ходатайства за Мишо Бирата. Скандално разкритие е записът на Кокинов и Борисов, където има обидни квалификации към журналисти и прокурори, и се разкрива секретна информация. Скандално разкритие е, че Цветанов е получил стотици хиляди левове за консултантски услуги и до днес отказва да разкрие от коя фирма. Това тук е едно голямо, миризливо нищо.

Скоро щяло да стане ясно нещо, видите ли. Ами като стане ясно тогава ще го коментираме.
 
От: Социалист със скандални разкрития за Станишев

Станишев е пълен помияр и наглец, това трябва да е ясно на всички (изключвам дървената глава ReminD :)).
Но тоя Паръмов е бивш съветник на другия боклук Първанов и взе дейно участие във фалирането на държавата 1997 г. и в много други анти Български мероприятия.
 
От: Социалист със скандални разкрития за Станишев

Къде са скандалните разкрития? Само общи приказки без никакви доказателства виждам. Само пълен идиот може да се радва на такова нещо. Скандално разкритие е записът на Борисов как ходатайства за Мишо Бирата. Скандално разкритие е записът на Кокинов и Борисов, където има обидни квалификации към журналисти и прокурори, и се разкрива секретна информация. Скандално разкритие е, че Цветанов е получил стотици хиляди левове за консултантски услуги и до днес отказва да разкрие от коя фирма. Това тук е едно голямо, миризливо нищо.

Скоро щяло да стане ясно нещо, видите ли. Ами като стане ясно тогава ще го коментираме.

тоя 'па
айде вЕрвай си още, че ще осъдят Борисов и Цветанов
хаха
 
От: Социалист със скандални разкрития за Станишев

тоя 'па
айде вЕрвай си още, че ще осъдят Борисов и Цветанов
хаха

Само да е преди новият ледников период, че ............ :)
 
От: Социалист със скандални разкрития за Станишев

Къде са скандалните разкрития? Само общи приказки без никакви доказателства виждам. Само пълен идиот може да се радва на такова нещо. Скандално разкритие е записът на Борисов как ходатайства за Мишо Бирата. Скандално разкритие е записът на Кокинов и Борисов, където има обидни квалификации към журналисти и прокурори, и се разкрива секретна информация. Скандално разкритие е, че Цветанов е получил стотици хиляди левове за консултантски услуги и до днес отказва да разкрие от коя фирма. Това тук е едно голямо, миризливо нищо.

Скоро щяло да стане ясно нещо, видите ли. Ами като стане ясно тогава ще го коментираме.

Абе то и Доган взе за консултантски услуги и кво? И стана ясно как, колко, кога, къде и за кво. И кво?

Законите са написани така. Има вратички. Кой пише и написа законите? Боко, Чоко, или Коко?

Айде кажете, кой парламент ще промени законите така, че да не може да си лапат странично?
 
От: Социалист със скандални разкрития за Станишев

@rombeca
Това са добри въпроси.

Даже ми стана малко мъчно за blackout8, nortrant и останалата част от партизанската дружинка, че така им скърших патоса и ентусиазма на темата, но тя просто не си заслужава гръмкото заглавие, което носи. Реално няма никакви разкрития, какво остава за скандални такива. Просто един голям балон пълен с пръдня, това е темата. И не пиша това за защита на Станишев, все ми е тая какво става с него, а защото ме е яд, че очаквах вътре да има наистина някакви скандални разкрития и съм разочарован от съдържанието.
 
От: Социалист със скандални разкрития за Станишев

Даже ми стана малко мъчно

не сме чак такива идиоти
бъди сигурен и спри да се заблуждаваш

п.п. @тест, как е времето при теб
топло ли е? 8)
 
От: Социалист със скандални разкрития за Станишев

@Тест, много наивно но на теб ти е простено все пак си голям фен на БСП.

Това, което дадох е скандалнотото в частта, че вътрешен ги плюе, но явно не си го разбрал - къде е скандала - повече четене между редовете.
В 2 от точките, аз лично писах съмненията и манипулaтивността още преди изборите(на 11 да не се чудиш кога!) но мен кой ли ме пита :D Нищо, че това с бюлетините бе огромна манипулация, ако до сега прокуратурата имаше некви доказателства всичко щеше е по затворите и то по изисквания не само на цялата общност но и от ЕК, абе кво ли говоря - ти ги разбираш нещата :)

А иначе Ореха е по съкрушаване и разваляне на седенките не си ти :) Вече ми писна споря с дебели глави, които решили си чупят главите в стената - затова по ми е кеф да показвам вътрешната БСП-ска имплозия. Сори ако не я виждаш. От вчера БСП си жив тоталитаризъм в структурно ниво, след като ще има наказани ако говорят публично несъгласувано срещу партията :D :D :D

P.S. Прави силно впечетление, че от 1 седмица огромна част от фенове на БСП и Атака не пишат, що ли? Да не би всички са на почивка? Ей ако сте приятно прикарване:)
 
Последно редактирано:
От: Социалист със скандални разкрития за Станишев

@Тест, много наивно но на теб ти е простено все пак си голям фен на БСП.

Това, което дадох е скандалнотото в частта, че вътрешен ги плюе, но явно не си го разбрал - къде е скандала - повече четене между редовете.
В 2 от точките, аз лично писах съмненията и манипулaтивността още преди изборите(на 11 да не се чудиш кога!) но мен кой ли ме пита :D Нищо, че това с бюлетините бе огромна манипулация, ако до сега прокуратурата имаше некви доказателства всичко щеше е по затворите и то по изисквания не само на цялата общност но и от ЕК, абе кво ли говоря - ти ги разбираш нещата :)

А иначе Ореха е по съкрушаване и разваляне на седенките не си ти :) Вече ми писна споря с дебели глави, които решили си чупят главите в стената - затова по ми е кеф да показвам вътрешната БСП-ска имплозия. Сори ако не я виждаш. От вчера БСП си жив тоталитаризъм в структурно ниво, след като ще има наказани ако говорят публично несъгласувано срещу партията :D :D :D

P.S. Прави силно впечетление, че от 1 седмица огромна част от фенове на БСП и Атака не пишат, що ли? Да не би всички са на почивка? Ей ако сте приятно прикарване:)
Да, що ли не пишат се чудя и аз ?? ;)
В тази статия нямали нищо скандално, ама когато платения говновоз бареков обяви гръмко за бюлетините, пишеха та щеше да падне сървъра на форума :lol: И как тогава същите решиха, че само , защото собственика на печатницата е гербер, това е и абсолютно, неоспоримо вселенско доказателство , че герб са ги поръчали и т.н.и падна едно писанееее :lol: Я да чуя къде е разликата между двете "скандални разкрития"?? Значи в случая с бюлетините само щото собственика е гербер, веднага това автоматично става доказателство и факт, че герб са поръчали всичко, а сега, когато много по-висшестоящ партиен функционер е свързан с изнасянето на тези "разкрития" и хвърли бомбата, това , видиш ли, е само "Просто един голям балон пълен с пръдня" и "Реално няма никакви разкрития, какво остава за скандални такива. ", а всички други писачи си мълчат като пръднали в пълен сансьор???
И на всички е очеизвадно ясно кои са партизаните и техните партизански дружинки, даже армии и това е от десетилетия насам ;)
Не ни е нужен и присъщ патос колега Тест, И той като партизанските движения е запазена марка на червените боклуци :)
Много странно защо вече почти 10 дни от началото на протестите, а няма все още тема за тях тук?? Или , ако има, явно не е хич активна, щом не съм я видял! Има тема за назначаването на Пеевски, може би там обсъждате протестите? Не съм влизал в нея, Пеевски беше само повод да почнат/се възобновят протестите, а те не са само срещу бсп, дпс, атака, а дефакто и срещу герб, срещу цялото сегашно политическо статукво!
Защо не видях никой тук да се почувства засегнат от оня помияр дето се изпляска за интернет лумпените?? И как нагло и безочливо се "извини" и взе да разсяснява как имало повсеместна интернет зависимост и тя е болест и т.н.!!?? Тук много хора - интелигентн, образовани и можещи са почти денонощно в интернет, заради професията и бизнеса си - и те ли са интернет зависими и болни и съответно - интернет лумпени??
Що за безгранична наглост е тва тяхното - да правят такива чудовищни антидържавни и антинародни глупости и после да си мислят, че с лицемерни извинения ще им се размине и всичко точно, че на всичко отгоре и размахват поучително пръст в парламента и заявяват, че от тук нататък политиците трябва да са и ще са други, с отлична политическа хигиена и точно те и пак те ще ни покажат и научат как става това???
 
От: Социалист със скандални разкрития за Станишев

@Тест, много наивно но на теб ти е простено все пак си голям фен на БСП.

Това, което дадох е скандалнотото в частта, че вътрешен ги плюе, но явно не си го разбрал - къде е скандала - повече четене между редовете.

Във всяка една партия има вътрешни борби и такива кадри, които се плюят едни други. В това няма нищо уникално, скандално или дори интересно. Тук е още по-тъпо, защото няма никакви доказателства. Щеше да е нещо заслужаващо внимание ако такива неща ставаха рядко или никога. Само че те стават почти всеки ден. Ако всеки път се пуска нова тема целият раздел ще се напълни с подобни глупости. А ти специално обикновено се аргументираш с откровени, лесни за доказване лъжи, което прави мненията ти още по-леки откъм стойност и полезност. Тук е поредният пример. Имаме специална тема, където всеки публично си заявява политическите пристрастия. Там съм казал за кого съм и ти много добре знаеш, че това не е БСП. Когато позицията ти в даден спор е по-слаба от тази на опонента с лъжи няма как да си помогнеш. Така само се закопаваш сам още повече. Ако изобщо не ми беше отговарял щеше да запазиш малко повече достойнство. Да се плюе по Станишев сега е модерно, но това все пак трябва да става по някакъв достоверен начин, защото утре ако излезе някакъв сериозен компромат срещу него никой няма да обърне внимание заради принципа на лъжливото овчарче.
 
От: Социалист със скандални разкрития за Станишев

Говорейки за скандалните изказвания

http://www.facebook.com/nidal.algafari


Може да прочетеш какво са си говорили на сбирката или там както му викат.


Добро утро, "ИНТЕРНЕТ ЛУМПЕНИ"!
След като хора от БСП нарекоха така протестиращите, с чест и удоволствие и като член на Българската социалистическа партия, и като ползващ интернет, и като протестиращ приемам и да съм лумпен!
Вчера "не интернет лумпена", Сергей Станишев изказал на заседание на Националния съвет на БСП сакрални фраза. "За да ги разчистим, трябва да останем!". "Без ДПС нямаме шанс, въпреки настроенията срещу тях". Ама не само това казал, а повторил за кой ли път, че "ако не бяха бюлетините от Костинброд, резултата на БСП щеше да е различен". След всичко изказано до тук е редно да се замисля. Значи, когато Сергей Станишев СПЕЧЕЛИ изборния крах след тройната коалиция, виновни за това бяха ДПС. И сега това му изказване,...означава, ВЛАСТ НА ВСЯКА ЦЕНА и той като лидер на БСП толкова може! Същото се отнася и до Костибродските бюлетините, ако не бяха те, Станишев нямаше сега да е кукловод. Значи толкова може! И стигаме до това за разчистването! Какво иска да разчисти точно! Партия с вожд Бойко Борисов, който го бие на всеки национален избор ли? Милион и малко отгоре ли да разчисти! Ами и тук толкова може!
За тези които толкова могат в едни други държави, чийто социалисти оглавява Станишев, за много по- малко не можене, хората си подават оставките и се скриват в гори тилилейски от срам. Тук обаче не е така. Уплашен от вот на доверие, който сам предложи, не че се иска от Националния съвет, се отказа и някак тихомълком пробута, че го е получил. С тези си неадекватности, бавно и славно Председателя на Националния съвет на Българската социалистическа партия, побутва партията към бездънна пропаст. Вероятно си мисли, че като запълни пропастта с партията, той ще мине отгоре победоносно! ДА, ама пропаста с всеки изминал ден става все по- дълбока и дълбока. Може да не стигне жертвата на партията за да премине НЕЛУМПЕНА!




Още едно четиво от там:


Това наистина само БСП го може! Никой не е в състояние така да ядоса хората и да ги изкара на улицата като тях. Сякаш имат някакъв исторически патент. Политическа генетика, граничеща с колективна невменяемост. Патологична способност да се удряш в един и същ стълб по различни начини. Подобно умствено затъмнение е впечатляващо, защото с остър замах самосъсече един от най-големите подаръци, които „столетницата“ е получавала. Вместо да се възползва от него, тя превърна вековната си историческа референция в политико-биологическа диагноза.

Подобно самоубийство наистина е за учебниците по политически науки! В рамките на часове мъдрите социалисти успяха да съединят точките на граждански гняв, който се трупаше от години и да запратят в ъгъла спомена за предишните безумци. Направиха Цветан Цветанов да прилича отново на объркан глуповат лекоатлет, вместо търпеливо да разкрият разрушителния му рейд из институциите. Върнаха усмивката на объркания Бойко Борисов още преди да е научил кьошетата на Парламента. Сринаха си всякаква възможност дори за едногодишен кабинет и изпуснаха и малкото тактически гласове, които получиха преди месец на изборите. За няколко часа успяха да извадят от дрямка посланиците на Франция, Великобритания и САЩ и отново станаха партията на неизбежния европейски провал. Изкараха на улиците хората точно, когато те се възхищаваха на турските протестиращи и тайно си пожелаваха подобно българско лято. И всичко това за има-няма няколко седмици. Да се окажеш по-глупав политически от предходните юнаци е наистина впечатляващо постижение! От следващата есен всички курсове по политически науки могат да започват с тази история.
 
От: Социалист със скандални разкрития за Станишев

Във всяка една партия има вътрешни борби и такива кадри, които се плюят едни други. В това няма нищо уникално, скандално или дори интересно. Тук е още по-тъпо, защото няма никакви доказателства. Щеше да е нещо заслужаващо внимание ако такива неща ставаха рядко или никога. Само че те стават почти всеки ден. Ако всеки път се пуска нова тема целият раздел ще се напълни с подобни глупости. А ти специално обикновено се аргументираш с откровени, лесни за доказване лъжи, което прави мненията ти още по-леки откъм стойност и полезност. Тук е поредният пример. Имаме специална тема, където всеки публично си заявява политическите пристрастия. Там съм казал за кого съм и ти много добре знаеш, че това не е БСП. Когато позицията ти в даден спор е по-слаба от тази на опонента с лъжи няма как да си помогнеш. Така само се закопаваш сам още повече. Ако изобщо не ми беше отговарял щеше да запазиш малко повече достойнство. Да се плюе по Станишев сега е модерно, но това все пак трябва да става по някакъв достоверен начин, защото утре ако излезе някакъв сериозен компромат срещу него никой няма да обърне внимание заради принципа на лъжливото овчарче.

Моля за извинение, останал съм с грешното впечатление, че си гласувал за БСП! Погледнах да за Кунева си писал, наистина съжалявам, ако съм подвел някой с по-горното си изказване относно пол. ти пристрастия!

Иначе прав си няма доказателства, но няма и доказателства че са ГЕРБ, а ако си спомняш много добре цялата медийна пропаганда на БСП и ДПС на 11 Май изсипа всичко че е ГЕРБ. Това си беше отявлена ПР акция и много експерти дори и тук се четоха мнения на много членове анти герб, че тука така няма как се фалишифицират. Вчера Станишката каза ако не бяха събитията от 11 май нямаше така се развият нещата с БСП - това говори много. Интересно тук, лично за мен е че няма никви доказателства, но открито човек от БСП скача на водачите си - за това реших че е важно! До месец и нещо цялото БСП беше 100% сигура, че бе ББ като не е и няма грам доказателство ако имаше до сега най-малко десетки наказания от ЕС щяхме имаме, и вчера чета висш от БСП сменил мнението си - ей това е за това и реших да пусна темата, както имаше още глупости - всичко с цел да мине манипулацията. На мен мен ми е през онази работа за БСП-то просто си споделям, репортни като не ти харесва - твой избор:)

До колкото си спомням с теб съм спорил за Белене и голяма част от аргументите бяха релевантни, твоите бих казал че не бяха на място. Факт, е че имаме свърх производство и може да се докараме до режим на тока - е адски показателен за целия батак в енергийният сектор. Щом може се случи това, това винаги е очеизваден сигнал яка държавна намеса. Както и че нулев повтарям нулев проблем имаме с производството на ток както сега така и след 20 години - що ли? Нямаме енергоемка тежка индустрия, домакинствата и бизнесите гонят енергийна ефективност и т.н и т.н не ми се говори. И това мнение се споделя от десетки експерти последно се потвърди и от ЕК и световната банка, така че не знам какви лъжи съм говорил, но .... ти си знаеш.
 

Горе