Социалки, директории, обяви...

От: Социалки, директории, обяви...

Списъка определено не е актуален, а и съм го виждал в интернет.

Има сайтове които не съществуват, други вече не са директории. Има доста директории в които линка е под формата на редирект.
 
От: Социалки, директории, обяви...

webjo-bg.com не изисква регистрация, може да редактираш ако ти се занимава. Реп и от мен
 
От: Социалки, директории, обяви...

През уикенда ще обновя напълно списъка.
 
От: Социалки, директории, обяви...

Споделям мнението на колегата Chokoev ,че списъка ти определено не е актуален ( има доста които вече не съществуват),а няма да говорим,че го има на доста места, просто не виждам защо си приписваш заслуги за нещо,което не си създал.
 
От: Социалки, директории, обяви...

Събрал съм всичко на едно място от интернет страниците. Докато се ровиш 10-тина минути, ще погледнеш списъка и ще видиш социалките и директориите.
 
От: Социалки, директории, обяви...

Колега,аз не се ровя да търся,аз се занимавам с това и ги имам готови списъци, разделени на директории,социалки, обяви,форуми,които актуализирам редовно с добавяне на нови и премахване на неработещи линкове.
Затова ти казах, че в твоя списък има доста неработещи линкове,провери ги и ще се убедиш сам.
 
От: Социалки, директории, обяви...

Да съм казал, че списъците са актуални? Прочете ли, че казах, че ще обновя списъците през уикенда?
 
От: Социалки, директории, обяви...

Много добро списъче, благодаря! А някой има ли нещо подобно за англосреди, т.е. за сайтове на английски?
 

Горе