Социална мрежа от инвестор - Piron.bg

MsGeR

New Member
Както и се очакваше и Инвестор се намесиха в пазара за социални мрежи :). Техният продукт е доста интересен Piron.bg и като дизайн и функционалност е подобна на DAO.bg . Линковете са dofollow поне засега. Лошото е че няма Pr, а и още е нов сайт но с времето може да стане нещо. Според Вас Ще успеят ли да се наложат на този пазар?
 
От: Социална мрежа от инвестор - Piron.bg

е, те инвесторите са упорити като дърти магарета така, че ще го мъчат докато успеят. Само дето дизайна можеше поне мааалко да не прилича на блог.бг
 
От: Социална мрежа от инвестор - Piron.bg

Това си е моднат Друпал, а там с темите са много зле. Затова си приличат :)
 
Последно редактирано:
От: Социална мрежа от инвестор - Piron.bg

а за това .. блога го знаем

май е много модно да се правят социални мрежи днес щом и инвестор са направили
 
Последно редактирано:
От: Социална мрежа от инвестор - Piron.bg

Да, страхотен проект си имат. :)

Ако бяха го и маркетирали малко по-добре, а да не говорим че тях няма какво да ги мислим, те има на кой да продатат импресиите си, другите, които пускат такива сайтове - да му мислят. :)

Пожелавам им успех, но се надявам да имат идея за това как да я развият. ;)
 
От: Социална мрежа от инвестор - Piron.bg

Няма какво да се лъжем, piron е супер зле като мрежа. Ама много много зле. Не знам кой им е дизайнера там, нито кой програмиста, но просто нивото е отчайващо.

Да не говорим, че на ниво SEO много им куца работата със сайта. Както беше и с повечето в групата им до Април миналата година. После като че ли се пооправиха. Но сега с този пирон показват, че пак май нищо не разбират.
 
то всъшност като замисъл е добре особено съчетаването с блог бг ама изпълнението куца ;) трябва му сео и дизаин налинкване от другите сайтове на групата и ще захапе посетители от търсачките
 
От: Социална мрежа от инвестор - Piron.bg

Явно е доста нова, щом още даже и реклами не са наслагали. Честно казано мисля, че отдавна се очакваше да се намесят и в тази ниша, според мен ще успеят да го развият този сайт, въпрос е само на време както и да доизпипат дизайна, което също е въпрос на време.
 
От: Социална мрежа от инвестор - Piron.bg

"ковни един" - за социална мрежа по добре ще звучи ако си е нормалното "закови един":)
 
От: Социална мрежа от инвестор - Piron.bg

Правилно я карат според мен. Не е логично да се изхвърлят с всички плюсове още от началото, ще падне КПД-то. Засега автоматичните бутони под блоговете в blog.bg и признаването на регистрациите там ще са им напълно достатъчни да докарат стабилен постоянен трафик и създаването на ядро на общността, а самото това ядро като набъбне ще доведе до гравитиране около него на нови външни групички (малки общности по интереси, отряди за кликания и т.н.)
 
От: Социална мрежа от инвестор - Piron.bg

Същото е, успешен е моделът, поне ако се гледа Свежо.. Засега, грубо пресметнато, са 200 онлайн спрямо 10000. Като достигнат подобен брой ще почнат да режат "отрядите", но дотогава точно кликарите ще се амбицират да им носят допълнителни посещения и постоянно присъствие
 
това е целия блог бг e еднат ... социална мрежа е ползва същата адва автоматик контент затова казах че замисъла е добър като скрепария ;)
 
Последно редактирано от модератор:
От: Социална мрежа от инвестор - Piron.bg

Аз също далеч не съм впечатлена. Трябва да се направи нещо иновативно, Този cms е омръзнал! А това е просто поредната мрежа, дори иинвестор да мисля да подобряват нещата, защо изобщо пускат нещо такова. След като вече го видях, не успяха да ме задържат за дълго!
 

Горе