Спад на "Post Reach" след 21.10.2013г. във Фейсбук страниците.

Имате ли спад на вижданията на постовете, във вашата Facebook страница?


  • Общо гласове
    34
От: Спад на "Post Reach" след 21.10.2013г. във Фейсбук страниците.

Ясно е, че трябва да има промяна и тъй като сме се набутали с ФБ страници, дано ФБ се коригират
 
От: Спад на "Post Reach" след 21.10.2013г. във Фейсбук страниците.

При мен рийча съвсем нещо полудя днеска .. :D
На последните ми 5-6 поста имам по 36-50 рийч и в същото време снимките имат по 20-30 лайка и по 15-20 споделяния :D
 
От: Спад на "Post Reach" след 21.10.2013г. във Фейсбук страниците.

На мен друго ми прави впечатление. Дадена снимка достига рийч 1500-2000 и 30-40 лайка, а друга снимка прави рийч около 300 с 20-25 лайка и спира рийча.
Същевремено в статистиката ми светва снимката с малък рийч в жълто като вирална.
 
От: От: Спад на "Post Reach" след 21.10.2013г. във Фейсбук страниците.

Нещата не са обнадеждаващи по английските форуми..... хората масово бягат в гугъл +
За съжаление потребителите си стоят във фб.
:lol: Абсолютно съм съгласен!
 
От: Спад на "Post Reach" след 21.10.2013г. във Фейсбук страниците.

Не знам дали съм за тази тема, но имам въпрос (жена ми го зададе тази сутрин и аз не можах да отговоря). Тя има фирмена страница във ФБ на която поства снимки с рекламно и инфо съдържание с рийч около 1200 - 1300 души средно (феновете й са към 5000). В последните няколко дни обаче пуска снимки, които никой не вижда. Каква е причината? Може би защото не е рекламирала отдавна? Ще съм благодарен някой да ме осветли за причината, както й какво да се предприеме в случая!
 
От: Спад на "Post Reach" след 21.10.2013г. във Фейсбук страниците.

Защото сигурно не си плаща, за това никой не ги вижда
 
От: Спад на "Post Reach" след 21.10.2013г. във Фейсбук страниците.

... т е да си плати за рекламка и рийчът ще тръгне нагоре. Логично е, макар че като изчетох темата видях че навсякъде има спад в рамките на проценти. При нея обаче говорим за промяна от 1200 души на 15 души. Накарах я да постне отново на следващия ден (днес) без успех. Както и да е - ще й кажа да порекламира малко. Благодаря!
 
От: Спад на "Post Reach" след 21.10.2013г. във Фейсбук страниците.

Стигнах до извода, че от 2 дни са бъгнати статистиките на Фейсбук. Ако искате да проследявате кликове, пускайте линковете през BIT.LY.
Онзи ден на едната страница ми даваше 0 показвания, чак след 2 дни се оправи, а на другата страница ми показваше 45 клика, а те бяха над 600 реално.
 

Горе