Спамаджийте във форума БАН!!

Статус
Not open for further replies.
От: От: Re: Спамаджийте във форума БАН!!

Ако това да си прост, неграмотен комплексар беше престъпление, ти трябваше да лежиш минимум две последователни доживотни присъди без право на замяна.

за чистене на парк и основното е добре
няма да ти искат образаование
поне да метеш трябва да можеш
 
От: Спамаджийте във форума БАН!!

Блинки, има ли как да се види кухия колко време от последните 24ч. кухия е бил на линия? :lol:
 
От: Спамаджийте във форума БАН!!

Явно хората разпускат модерно тук в тази тема. 11 страници "любезности". :cry: Не сте добре всички писали. Разбирам ви, че се забавлявате, но как не ви мързи не знам. Много от вас в други теми все нямат време... Усилена работа :lol:
 
От: Спамаджийте във форума БАН!!

Колко ще осерете още форума бе хора? За 2ри ден влизам тук и първото, което виждам е тази тема.... 1 позиция ... най-много активност и т.н.... Всъщност, какво коментирате тук? Единия храни другия... и какво? Толкова си нямате личен живот, че киснете тук и само серете по цял ден... до кога?

Отворете една свястна тема и обсъждайте нещо важно за някой... нещо да повдигне духа на форума, като влезе някой нов потребител с радост да се регистира не да види, колко смешници има и да си бие шута още преди да си е направил труда да провери за нещо важно... ТОП 10 темите на деня винаги са някакви ЛАЙНА извинявам се ама забележете, как хората спират да влизат тук за бизнес а само да се хрантутят с някой селянин .... Последните месеци няма никакъв контрол осъзнайте се малко ! Нищо лично към никого обичам Ви всичките ама бива ли такова нещо :D ....
 
От: Спамаджийте във форума БАН!!

Блинки, има ли как да се види кухия колко време от последните 24ч. кухия е бил на линия? :lol:

4-ри пъти по малко от тебе
малък
все пак правя пари
в паузата правя келемета като тебе за смях
 
От: Спамаджийте във форума БАН!!

Колко ще осерете още форума бе хора? За 2ри ден влизам тук и първото, което виждам е тази тема.... 1 позиция ... най-много активност и т.н.... Всъщност, какво коментирате тук? Единия храни другия... и какво? Толкова си нямате личен живот, че киснете тук и само серете по цял ден... до кога?

Отворете една свястна тема и обсъждайте нещо важно за някой... нещо да повдигне духа на форума, като влезе някой нов потребител с радост да се регистира не да види, колко смешници има и да си бие шута още преди да си е направил труда да провери за нещо важно... ТОП 10 темите на деня винаги са някакви ЛАЙНА извинявам се ама забележете, как хората спират да влизат тук за бизнес а само да се хрантутят с някой селянин .... Последните месеци няма никакъв контрол осъзнайте се малко ! Нищо лично към никого обичам Ви всичките ама бива ли такова нещо :D ....

темата е супер полезна за новите
на кого да не обръщат внимание
на кое мението да не е под внимание
и така нататък
без подробностите с обидите и кой колко пари има
темата е полезна да се знае
паразитите на форума !!!!!
 
От: Спамаджийте във форума БАН!!

Колко ще осерете още форума бе хора? За 2ри ден влизам тук и първото, което виждам е тази тема.... 1 позиция ... най-много активност и т.н.... Всъщност, какво коментирате тук? Единия храни другия... и какво? Толкова си нямате личен живот, че киснете тук и само серете по цял ден... до кога?

Отворете една свястна тема и обсъждайте нещо важно за някой... нещо да повдигне духа на форума, като влезе някой нов потребител с радост да се регистира не да види, колко смешници има и да си бие шута още преди да си е направил труда да провери за нещо важно... ТОП 10 темите на деня винаги са някакви ЛАЙНА извинявам се ама забележете, как хората спират да влизат тук за бизнес а само да се хрантутят с някой селянин .... Последните месеци няма никакъв контрол осъзнайте се малко ! Нищо лично към никого обичам Ви всичките ама бива ли такова нещо :D ....

С няколко думи - излагат се всички! И все пак си е тяхна работа и воля къде, какво и как да пишат :)
 
От: Спамаджийте във форума БАН!!

темата е супер полезна за новите
на кого да не обръщат внимание
на кое мението да не е под внимание
и така нататък
без подробностите с обидите и кой колко пари има
темата е полезна да се знае
паразитите на форума !!!!!

Точно за това говоря колега.
Влизам тази тема 2ри ден не мърда от първо място.... отварям да видя за кво иде реч и гледам 20 човека, как се хрантутят като най-жалки селяндури... В случая идеята може би е била полезна, но развитието е позор!
Поздрави!
 
Re: От: Спамаджийте във форума БАН!!

Блинки, има ли как да се види кухия колко време от последните 24ч. кухия е бил на линия? :lol:

Освен от профила му, не иначе.

Още малко до петък и ще се заключи, защото става вече никакво. Кой каквото си казал и направил, да се знае. все пак трябва и работа да вършим и да споделяме важни неща. Иначе има един друг форума teenageproblems нещо си, на Инвестора май беше. :)
 
От: Спамаджийте във форума БАН!!

Точно за това говоря колега.
Влизам тази тема 2ри ден не мърда от първо място.... отварям да видя за кво иде реч и гледам 20 човека, как се хрантутят като най-жалки селяндури... В случая идеята може би е била полезна, но развитието е позор!
Поздрави!

едва ли да си видял
не знам на коя страница беше
заради подобни злобни комплексирани хейтърчета форума за мене умре още 2012
не бях влизал докъто не ми излезе в гоогле
споменатите 5-6 мишки на всеки
обесняват колко е прост
колко не разбира и как няма да му са получат нещатата :)
 
От: Re: От: Спамаджийте във форума БАН!!

Освен от профила му, не иначе.

Още малко до петък и ще се заключи, защото става вече никакво. Кой каквото си казал и направил, да се знае. все пак трябва и работа да вършим и да споделяме важни неща. Иначе има един друг форума teenageproblems нещо си, на Инвестора май беше. :)

Шефче раздай малко правосъдие! Че отива на никъде...
НЕ ТЕМАТА - ФОРУМА! : )
 
От: Re: От: Спамаджийте във форума БАН!!

Освен от профила му, не иначе.

Още малко до петък и ще се заключи, защото става вече никакво. Кой каквото си казал и направил, да се знае. все пак трябва и работа да вършим и да споделяме важни неща. Иначе има един друг форума teenageproblems нещо си, на Инвестора май беше. :)

бате бате
кажи кач пара хоста при тебе
да ти пратя утре
даже няма да го ползвам
 
От: Спамаджийте във форума БАН!!

едва ли да си видял
не знам на коя страница беше
заради подобни злобни комплексирани хейтърчета форума за мене умре още 2012
не бях влизал докъто не ми излезе в гоогле
споменатите 5-6 мишки на всеки
обесняват колко е прост
колко не разбира и как няма да му са получат нещатата :)

В случая не е моя работа да обсъждам, кой какво... Всеки си е прав за себе си! Просто казвам, че е грозно да влизаш по 2-3 пъти на ден и 2ри ден да виждаш, как само се псува и т.н в първата тема... като първата тема е първото, което вижда всеки!

И аз съм имал спречкване с този и онзи, но най-правилното е да не се обръща внимание и нещата утихват! Другия вариант админите да резнат темата и готово!
Иначе ок изразил си мнението си за определени потребители аз не се меша във вашите отношения въпроса е, че хората, които не се включват в разговора също виждат тази пумия и е грозно... много грозно! Ще е по-готино да влезеш и да видиш нещо полезно, или поне забавано и интересно.. Иначе съм ги търкал същите теми ясни са ми нещата :D Ма да се псуваме като селяни никой на никой не помага нито вреди! Губите си времето с глупости Прейте пари мама му стара... ко се карате :D
 
Статус
Not open for further replies.

Горе