Спамаджийте във форума БАН!!

Статус
Not open for further replies.

nPuPogHno-KyX

New Member
кой са злобните мишки спамещи форума
един списък
всеки може да довабя и да се репортват на админа да бъдат изтрити

s1yf0x
lowriderzzz
redrum
4moki
 
От: Спамаджийте във форума БАН!!

:D ти сериозен ли си?
 
От: Спамаджийте във форума БАН!!

поредното доказателство !!!

Ужас, още едно и ще направиш цялата серия от Покемон.
 
От: Спамаджийте във форума БАН!!

Ужас, още едно и ще направиш цялата серия от Покемон.

утайка си и такава ще си останеш
като гледам колко злоба има срещу
успеха на другите
гледай си форумчито
печели по 5 - 10 евро от гоогле и си мисли за велик
ай малчуган твърде много време ти са отделя
знам че се лъскаеш в реални живот не ти се случва
 
От: Спамаджийте във форума БАН!!

с твоята бедна представа за реалния живот, опазил ме Господ да се лъская :D . добре де, монитора ли ти е калпав или разделителната способност на видеокартата? Така като ме гледаш на снимката на 14 годишен ли ти приличам. Леко да не ми направиш комплимент :*
 
От: Спамаджийте във форума БАН!!

Поредния недооценен, s1yf0x - какво му се връзваш на глупостите.
 
От: Спамаджийте във форума БАН!!

с твоята бедна представа за реалния живот, опазил ме Господ да се лъская :D . добре де, монитора ли ти е калпав или разделителната способност на видеокартата? Така като ме гледаш на снимката на 14 годишен ли ти приличам. Леко да не ми направиш комплимент :*
още по зле че не си
 
От: Спамаджийте във форума БАН!!

Поредния недооценен, s1yf0x - какво му се връзваш на глупостите.

Чакам си в Спешното и трябва да си уплътнявам времето с глупости :)
 
От: Спамаджийте във форума БАН!!

Темата ти не е за раздел "Make Money Online". Колегите, които поставяш дръзко под общ знаменател "спамаджии", са надъхани предприемачи не само във форума, но и извън него, дори и в кръвта си. Не си първият, нито последният, борещ се със собственото си "енергийно недоволство".
 
От: От: Спамаджийте във форума БАН!!

Темата ти не е за раздел "Make Money Online". Колегите, които поставяш дръзко под общ знаменател "спамаджии", са надъхани предприемачи не само във форума, но и извън него, дори и в кръвта си. Не си първият, нито последният, борещ се със собственото си "енергийно недоволство".

надъхани са единствено да злобеят срещу успехите на другите :)
ако някой изкарва повече от 20 - 30 евро на седмица от гоогле мога да са прекръстя на мюмюн
 
От: Спамаджийте във форума БАН!!

Спокойно мога да си добавя името в списъка и моето ще стои по-уместно там, отколкото никовете на хората, които си посочил,но това е дълбоко философска тема. :)

Не може да не направи впечатление, обаче датата на твоята регистрация. От колко дни си член на форума, че да посочваш вратата на хора, които са тук от самото начало?

Понеже зачестиха темите на хора, които си мислят, че проблемите се решават с премахване на дразнител, давам на всички полезен съвет:

Форумите са живият живот с реални хора - също, както на улицата. Или се приспособяваш и бориш за място под слънцето или се заключваш в сигурна и спокойна среда, без да общуваш с по-силните от теб. При липса на конкуренция и предизвикателства не можеш да се развиваш. Разберете, че хората, които ви дърпат за плитките ви правят услуга и стига сте ревали, а се борете и се доказвайте.

Сте ли вие мъже или сте мишки??? - както се казваше в един култов сериал. :)
 
От: От: Спамаджийте във форума БАН!!

надъхани са единствено да злобеят срещу успехите на другите :)
ако някой изкарва повече от 20 - 30 евро на седмица от гоогле мога да са прекръстя на мюмюн

Почвай :D .....
 
От: Спамаджийте във форума БАН!!

Неизвестният се бъзика с вас, а вие му се връзвате...
 
От: Спамаджийте във форума БАН!!

кой са злобните мишки спамещи форума
един списък
всеки може да довабя и да се репортват на админа да бъдат изтрити

забрави да включиш потребителя с името "nPuPogHno-KyX". Е този е най-големия кретен спамаджия!

Репортнал съм го вече дори ;)
 
От: Спамаджийте във форума БАН!!

Спокойно мога да си добавя името в списъка и моето ще стои по-уместно там, отколкото никовете на хората, които си посочил,но това е дълбоко философска тема. :)

Не може да не направи впечатление, обаче датата на твоята регистрация. От колко дни си член на форума, че да посочваш вратата на хора, които са тук от самото начало?

Понеже зачестиха темите на хора, които си мислят, че проблемите се решават с премахване на дразнител, давам на всички полезен съвет:

Форумите са живият живот с реални хора - също, както на улицата. Или се приспособяваш и бориш за място под слънцето или се заключваш в сигурна и спокойна среда, без да общуваш с по-силните от теб. При липса на конкуренция и предизвикателства не можеш да се развиваш. Разберете, че хората, които ви дърпат за плитките ви правят услуга и стига сте ревали, а се борете и се доказвайте.

Сте ли вие мъже или сте мишки??? - както се казваше в един култов сериал. :)

нанди тия жалки мишки са ми познати още от 2012 затова тоя форум умира заради такива като тях
за тва и не влизах
бях го забравил тоя форум докъто един ден не ми са поеви на не знам си коя страница в гоогле-то са сетих
за дребните злобни мишки дали пречат още на хората които искат да питат нещо смислено
и някой да им даде отговор
 
От: Спамаджийте във форума БАН!!

забрави да включиш потребителя с името "nPuPogHno-KyX". Е този е най-големия кретен спамаджия!

Репортнал съм го вече дори ;)

тебе пък как та пропъснал
10-тина некадърни социално бедни озлубени пубера сте в тая групичка
извинявай че та пропуснах
явно си засегнат мишчица
 
От: Спамаджийте във форума БАН!!

тебе пък как та пропъснал
10-тина некадърни социално бедни озлубени пубера сте в тая групичка
извинявай че та пропуснах
явно си засегнат мишчица

Имаш ли завършен 5-ти клас? Че с тоя правопис...
 
От: Спамаджийте във форума БАН!!

Имаш ли завършен 5-ти клас? Че с тоя правопис...

уви за разлика от тебе
малко по - високо ниво на образование
селяк
бегай да спамиш на друго место
 
Статус
Not open for further replies.

Горе