Спамаджийте във форума БАН!!

Статус
Not open for further replies.
От: Спамаджийте във форума БАН!!

прати ми номера на майка ти
ем и ти ще намажеш ще ти даде
джобни да излезеш малко навън

Кажи кой клас си? Виж ако си учиш уроците сега може и да се издигнеш до бригадир на кофражистка бригада. Вероятно те очаква бляскаво бъдеще. Аз съм аут от този разговор......
 
От: Спамаджийте във форума БАН!!

Кажи кой клас си? Виж ако си учиш уроците сега може и да се издигнеш до бригадир на кофражистка бригада. Вероятно те очаква бляскаво бъдеще. Аз съм аут от този разговор......

общак
кой те е питал
какво развитие на кариерата искаш ?
стой там носи вар камъни и квото ти искат
и без право на глас
 
От: Спамаджийте във форума БАН!!

ама кой и защо си мисли че
някой се интересува кой ква репутация му пише на профила
групата на озлубените бездарници един на друг си дават зелено на другите червено
ама на кого му пука в крайна сметка :)
деца вземате по 1 - 2 лв на мама и тати
и излезте малко в реални житов
 
Re: От: Спамаджийте във форума БАН!!

напълно спокойно
си се гавря с децата на форума
доста хора са на моето мнение както се вижда :)
Чакай сега, аз само занулих резултatа, да не си помислиш, че и аз съм придоно кух.

ПП позелених, че да има пвоече интрига :D
 
От: Спамаджийте във форума БАН!!

Не мога да не ти дам зеленко, човече. Цял ден си се барикадирал в тая тема и отговаряш на вражеския огън, идващ от всички страни. Поне до WC-то ходи ли или в Майорка действате в гащите? :lol:

Уточнявам, че репът е за борбения дух и затова, че оживи форума. Отдавна не е имало толкова весела тема.
 
Блинки, ако пича няма против дай един скрийн от всичките репи които е получил като скриеш само автора им да се посмеем.
 
От: Спамаджийте във форума БАН!!

ама кой и защо си мисли че
някой се интересува кой ква репутация му пише на профила
групата на озлубените бездарници един на друг си дават зелено на другите червено
ама на кого му пука в крайна сметка :)
деца вземате по 1 - 2 лв на мама и тати
и излезте малко в реални житов

Мисля, че вече тотално се оля в изказванията си! Нито знам на колко си, нито ме интересува, но това е място, където се събираме да вършим работа и да правим бизнес, а не да се занимаваме с хора, които имат очвидно някакъв проблем. На времето имах само шестици по психология и единственото, което ми хрумва за теб, е че имах огромно самочувствие без покритие, липсва ти нещо в живота и изобщо - всички признаци за комплекс за малоценност. Потърси експертна помощ и го казвам напълно сериозно - извън подигравката, защото това поведение е наистина притеснително.
Нека оставим твоята личност, желаеща да е център на вниманието, но с какво право ти отваряш тема във форум, за който не си допринесъл с нищо, съдържаща диспут за потребители? Хайде виж си мястото, защото навсякъде си има йерархия и ти не стоиш "на връшката". Не съм много добър в анализите, но ника ти показва за интелекта и някои други способности.... айде спирам до тук, че имам работа.
 
От: Спамаджийте във форума БАН!!

Мисля, че вече тотално се оля в изказванията си! Нито знам на колко си, нито ме интересува, но това е място, където се събираме да вършим работа и да правим бизнес, а не да се занимаваме с хора, които имат очвидно някакъв проблем. На времето имах само шестици по психология и единственото, което ми хрумва за теб, е че имах огромно самочувствие без покритие, липсва ти нещо в живота и изобщо - всички признаци за комплекс за малоценност. Потърси експертна помощ и го казвам напълно сериозно - извън подигравката, защото това поведение е наистина притеснително.
Нека оставим твоята личност, желаеща да е център на вниманието, но с какво право ти отваряш тема във форум, за който не си допринесъл с нищо, съдържаща диспут за потребители? Хайде виж си мястото, защото навсякъде си има йерархия и ти не стоиш "на връшката". Не съм много добър в анализите, но ника ти показва за интелекта и някои други способности.... айде спирам до тук, че имам работа.

xaxaxaxaxaxa смешник
 
От: Спамаджийте във форума БАН!!

Не мога да не ти дам зеленко, човече. Цял ден си се барикадирал в тая тема и отговаряш на вражеския огън, идващ от всички страни. Поне до WC-то ходи ли или в Майорка действате в гащите? :lol:

Уточнявам, че репът е за борбения дух и затова, че оживи форума. Отдавна не е имало толкова весела тема.
Виж файлът 13703
злобееш ли :)
 
От: Спамаджийте във форума БАН!!

Нали? Да ти покажа и една от Бора Бора, за да можеш да умреш и щастливо :D

И колкото се може по-бързо, нали? :D
 
От: Спамаджийте във форума БАН!!

И колкото се може по-бързо, нали? :D

мамини сладки злобни
злобеете ли
парички само за кафе от вендинг машината до квартирата у квартала :)
така е
но със злоба няма постигнете и стигнете височината която съм постигнал
нито финансово нито професионално :)
 
От: Спамаджийте във форума БАН!!

3-5 мишки спамят форума
и админчето си ги търпи понеже са си дружки
жалка история
достатъчно са ебавахме с вас вече е безинтересно
гавреа с труп си беше

Единствената ебавка, която виждам от снощи насам е тази, която природата си е направила с Вашите :) Кажи сега, направи ли милионите на Брустър днес? Залога на Червен трактор Бинкус и Олимпиец Желю Войвода излезе ли? Фиксинга на борсата как е... криптовалути, клиринги ,,.. у а ?
 
От: Спамаджийте във форума БАН!!

мамини сладки злобни
злобеете ли
парички само за кафе от вендинг машината до квартирата у квартала :)
така е
но със злоба няма постигнете и стигнете височината която съм постигнал
нито финансово нито професионално :)

Смешник, като каза пари... заложи ли на мача със 10000000000000000000% печалба?
 
От: Спамаджийте във форума БАН!!

Смешник, като каза пари... заложи ли на мача със 10000000000000000000% печалба?

толкова тъпо парче и ограничено си че нема накъде :)
злобееш ли че няма как да разбереш системата на човека
отделно пък и да разбереш нямаш парирре да я играяеш :)
 
Статус
Not open for further replies.

Горе