Спам

dvanaise

New Member
Ами смятам да напиша няколко поста защото дори и едно лично съобщение не мога да пратя
 
Мда не се отчитат. Прочети правилата на форума най-добре.
След като имаш голямото желание да напишеш ЛС, би трябвало да имаш и голямото желание да отговориш адекватно в 5 теми. Ограничението не случайно е сложено.
 
От: Спам

Ако толкова много искаш да кажеш нещо на някого може да си напишеш адреса на електронната поща и името на лицето, с което искаш да си кореспондираш. Ако това лице види съобщението ти ще ти пише на електронната поща да те пита какво точно искаш да му кажеш (ако не го мързи).
 
От: Спам

Ако толкова много искаш да кажеш нещо на някого може да си напишеш адреса на електронната поща и името на лицето, с което искаш да си кореспондираш. Ако това лице види съобщението ти ще ти пише на електронната поща да те пита какво точно искаш да му кажеш (ако не го мързи).

То голяма схема това :lol:
 
От: Спам

По добре на телефона на доверието в ирак да се обади или афффганистан:) да го уредят с камионетка
 
От: Спам

Абе тия новите са големи спамърчета. Аз не се сещам като влезнах тука за първи път какво беше, ама сякаш не съм спамвал така заради простотия.
Да, аз вече бях започнал със разни сайтчета и идеи, тука влизах да чета само, после ми се разтанцуваха пръстите по клавиатурата.


ПП: поне пича е уцелил най подходящия раздел за спамване. ;)
 
Последно редактирано:
От: Спам

Ами смятам да напиша няколко поста...
И реши да нацвъкаш три поредни мнения за по-сигурно? Страшен начин да дебютираш във форума - чрез много спам. Не е много трудно да се пуснат няколко електрически сигнала между мозъчните гънки и да се положи усилие за написването на няколко смислени мнения. Жалко, че съм с нов акаунт и още не мога да раздавам репутации.
 
От: Спам

Какъв е смисълът да не можеш да пращаш ЛС с под 5 мнения? Всеки би спамнал няколко теми и няма проблем?!
 
От: Спам

Еми някои се отказват, а като не са читави постовете, се трият и пак трудно достига 5 мнение. Има толкова теми, които може да се вземе участие - от "как открихте форума" до "на колко години сте" и не е задължително да са спам, а просто мнения. Хем на нас ще помогнете, хем и мнения ще си натрупате. А сме го въвели това за защита, че много спам има, особедно от този с буксто сайтовете. ;)

Дано да ни разберете и бъдете солидарни с това. Всеки себе уважаващ се форум има смециални механизми, с които се предпазва от такива ситуации. Не знам дали това е най-правилната, но поне е добро начало да откаже някои терикати от "спам и бек". ;)
 
мдам въведено беше след като имаше изцепки с бъксто сайтове регистрирасе и почва да спами лста един беше успял да наспами доста потребители преди да получим репорт затова са измислени да затруднят максимално това дори и да имаш 5 поста не ти се включва достаъчно голяма кутия за да се спами достъчна е за лек бизнес но трябва да станеш пълноправен потребител с регистрация от повече от седмица за да се отключи пълнофункционалната определено отказва много спамъри
 
От: Спам

Хората какво ли не измислят, за да могат да си улеснят работата и едва ли не, да се постараят да използват колкото е възможно по-малко мозъчни клетки.. :)
 

Горе