Специалист по платена Facebook реклама предлага услугите си

Здравейте, колеги

Имам възможност да поема един-два нови проекта идните седмици, вече точния брой ще зависи от обема работа. За повече информация на лични съобщения.

@blackout8 - Съжалявам за закъснялото включване. По принцип може всякаква карта да сложиш като платежно средство, независимо дали е дебитна, кредита, левова, доларова и т.н. Важно е обаче да внимаваш дали автоматичното конвентиране на валутата от левове към долари/евро( в зависимост от това каква валута си избрал за рекламния си акаунт) в банката, от която е издадена картата ти, е достатъчно рентабилна за твоите цели.

По-голямата опасност всъщност е ако примерно плащаш през PayPal акаунт, в който нямаш баланс, а тегли директно от картата ти, тъй като тогава има реалната възможност да платиш още повече за такси и автоматичен обмен на валута. Не съм проверявал как точно става математиката, но един от клиентите ми плащаше 10% повече в лева, отколкото беше реалната му дължима сума в долари към Facebook, просто защото минаваха парите през PayPal акаунт, който пък беше с дифоулт валута в евро.

С две думи - всичко може, но е хубаво да провериш middle-men-ите какво ти слагат като 'бонус' върху това, което пращат към Facebook накрая.

Поздрави!
 
Здравейте, колеги!

Имам възможност да поема един-два нови проекта през идните седмици, така че при нужда можете да ми пишете на лични съобщения.

Поздрави!
 
Пич, к'ви ги плещиш? Докато ми се обясняваш тук, можеше да ми пишеш в Skype. Тик-так, тик-так!
Не му адвокатствам, но всички прота си имат трески за дялане що се отнася до комуникациите. Колкото по-рано го приемеш, толкова по-малко негативи/ни емоции ще понесеш. И аз искам всеки с когото работя да ми е от кръвната група ама нещо все не ми се получава! ;)
 
Не му адвокатствам, но всички прота си имат трески за дялане що се отнася до комуникациите. Колкото по-рано го приемеш, толкова по-малко негативи/ни емоции ще понесеш. И аз искам всеки с когото работя да ми е от кръвната група ама нещо все не ми се получава! ;)

Нищо де, и аз съм за anger management.
 
И да не спамя само темата, @Mat, да ми драснеш на Скайпа или ЛС да изкараме едни читави пари. Недей поема други нови ангажименти за сега. Благодаря!

Sure thing! :)
 
Нищо де, и аз съм за anger management.
Така и така ще се захващам с Грабо-то, ако намеря някакви ваучери за психар терапия ще кажа да ходим заедно ;)
 
Здравейте, колеги!

Тъй като местата се позапълниха, а дните продължават да съжърдат в себе си едва по 24 часа, няма да приемам работа по нови проекти до края на месец Юни.

Изключение са само потенциални нови проекти на настоящи клиенти и/или работещи дропшипинг или POD( Print on Demand) проекти, рекламиращи към чужбина, на които им трябва някой със значителен опит в сферата, който знае как да им оптимизира кампаниите(тъй като това е по-щадящо откъм времеемкост занимание и бих имал възможност да вместя един такъв проект в дневния график). :)

Поздрави!
 
Здрасти, колеги!

Минавам да спомена, че променям начина, по който ще таксувам нови клиенти. Преди работех на процент от пoхарченото, но напоследък пробвах с чарджване според изработеното време и мисля, че има доста повече смисъл както спрямо моите цели, така и тези на клиента, тъй като е по-изгодно за проекти с по-големи бюджети.

Услугите, които предлагам са както следва:

Поддръжка и оптимизация на Facebook платена реклама: 25.00$ USD/час.
Нямам свободни часове за тази услуга до края на Юни!


Одит и консултации свързани с ваши активни реклами, рекламни акаунти и рекламни стратегии: 200$ USD/час.
Имам до 3 свободни часа на седмица за тази услуга.


Менторство свързано с платена Facebook реклама и сфери като Дропшипинг, Shopify платформа за онлайн магазини, Създаване на ефективни e-commerce product landing pages, Стратегии за дългосрочно брандиране на Фейсбук бизнес страници и т.н. - 200$ USD/час.
Имам до 3 свободни часа на седмица за тази услуга.

Новите цени важат за потенциални нови клиенти. С настоящите ми клиенти( както и с хора, с които имам устна договорка за започване на бъдещи проекти при старите мн условия) продължаваме да си работим според установените ни вече практики/цени.

ПРИОРИТЕТ за вече работещи успешно проекти, на които им трбва малко помощ да достигнат следващото ниво. Особено такива насочени към англо-говорящите държави, Западна Европа или World-wide.
На този етап предпочитам да не поемам работа по старт ъпи, тъй като нямам съотвеното време.

С предимство са проекти, които имат in-house графичен дизайнер или копирайтър, които имат нужда най-вече от някой, който да оползотвори криейтивите на проекта по най-добрия възможен начин.

Портфолио на ЛС. Моля при запитвания пускайте линк и повече информация относно проекта, за който искате да ме наемете. Смятам, че горе е достатъчно добре отговорено на въпроса колко струват услугите ми.

Услугата се предплаща за месец предварително, поне.

Поздрави!
 
Последно редактирано:
Здравейте, колеги!

Добавям нова услуга към темата си: Сплит-тестване на Facebook рекламни акаунти( тъй като както може би някои от вас знаят, всеки акаунт перформва различно в дългосрочен план) - това е само за хора, които имат вече печеливши кампании, които кампании трябва да бъдат скейлнати.

Обикновено при 40% от новосъздадените и сплит-тестнати рекламни акаунти реклама е по-ефективна откъм ROI сравнена с оригналния рекламен акаунт. Тъй като се сплит-тества с 3 до 5 нови Facebook рекламни акаунта, е почти гарантирано, че измежду тях ще има поне един страхотно представящ се нов рекламен акаунт.

Цена на услугата: 100лв. на час.
Отнема: Поне 20-30 часа работа.
Отнема: Поне 2 до 4 седмици до завършване.
Изисква: Поне 30% допълнителен бюджет спрямо това, което се харчи в оргиналния акаунт. За предпочитане е да имате възможност да удвоите рекламния си бюджет.
Изисква: Рекламни кампании вече работещи на печалба.
Изисква: Сайт, който може да поддържа повече от един Facebook пиксел чрез плъг-ин като Тракифай.

Мога да поема не повече от един клиент за тази услуга в момента.

Поздрави!
 
Здравейте, колеги!

Този месец се очертава да имам свободно време за поне един, може би два нови проекта, така че ако на някой му трябва top-notch поддръжка на Facebook реклама, нека ми драсне на ЛС. :)

Особено много би ме зарадвала възможността да докрарам ретаргетинга на някой бизнес с вече установени източници на трафик до следващото ниво, тъй като не е толкова времеемко сравнено с това да се започват нещата от нулата. Но съм отворен към всякакви проекти( без старт-ъпи).

Поздрави!
 
Здравейте, колеги!

Най-вероятно ще мога да поема до един нов проект по поддръжка на Facebook реклама след седмица-две, така че ако някой има нужда - нека ми драсне едно ЛС.

Цена на услугата: 35.00$/час
Налични часове: 5-7 часа/седмица (може да се качат до 10 в последствие)

Проекти, които имат in-house image/video editor/designer и/или копирайтър могат да разчитат на 10% отстъпка от цената.

Ако проекта е свързан с Shopify магазин мога да направя допълнителни 5% отстъпка.

Поздрави!
 
Здравейте, колеги!

Услугата за създаване и оптимизация на ФБ реклама няма да е достъпна за нови проекти до средата или края на месец Ноември. По нея през този период ще поемам само СПЕШНИ проекти, които имат нужда от бързи резултати за Q4. Цената на СПЕШНИТЕ поръчки е 70 долара на час.

Часовете за консултации си остават на същата цена и достъпни през периода.

Поздрави!
 
Здравейте, колеги!
Цена на услугата: 100лв. на час.
Отнема: Поне 20-30 часа работа.
Отнема: Поне 2 до 4 седмици до завършване.
Изисква: Поне 30% допълнителен бюджет спрямо това, което се харчи в оргиналния акаунт. За предпочитане е да имате възможност да удвоите рекламния си бюджет.
Изисква: Рекламни кампании вече работещи на печалба.
Изисква: Сайт, който може да поддържа повече от един Facebook пиксел чрез плъг-ин като Тракифай.

Мога да поема не повече от един клиент за тази услуга в момента.

Поздрави!
\
Ще има да го чакаш този клиент, хора с такива обороти не се занимават да киснат в предприемач, и няма да намерят за тези пари фирма, а ще търсят Мат от предприемача... Така се дават ~4000 лева на Мат от форум, защото е дал 3 screenshots.
 
\
Ще има да го чакаш този клиент, хора с такива обороти не се занимават да киснат в предприемач, и няма да намерят за тези пари фирма, а ще търсят Мат от предприемача... Така се дават ~4000 лева на Мат от форум, защото е дал 3 screenshots.

Когато съдиш възможностите и стандартите на околните спрямо своите( явно ограничени) такива, е нормално да мислиш така. Надявам се един ден и ти да достигнеш до момента, в който да ти потрябва такава услуга - най-малкото за да усетиш колко е приятен чистия въздух на върха на планината, ако не друго. :)

Някои от най-готините ми клиенти са именно от този форум. Но ме съмнява да движат в компанията на спамери и семкаджии( аз поне избягвам), така че е нормално да не са ти сред познатите тук. :)
 
Виждам, продал си статии преди 3 години, поздравления. Мисля, че е показателно, че от 4 страници тема, всички мнения са твои, без 4-5, така че спамера май си ти тук :)
Преди време те попитах да дадеш нещо по-добро от 3 скрийншота, които не знам какво би трябвало да показват, но беше глас в пустиня, оттогава си наспамил 2 страници в темата с безсмислени бълвочи и up-ове, като в нормален форум, или би изял червените репутации, или биха те изгонили като куче още на третия ъп ( bhw, dgm, и т.н.. ). Защото в нормалните форуми, обикновено клиентите вдигат темата и казват доволни сме и т.н, а не автора да спами 4 страници безсмисленици как всяка седмица е свободен за поръчки. Напомняш на milsem.
978a7039c28568e3303d0a790ae2cd86.png
 
Последно редактирано:
Както вече ясно се изразих по-горе - това е тема насочена към определени хора и бизнеси, а не към спамери и семкаджии, така че ако някой има интерес, знае как да ме намери, а спамерите и простотията във форума си ги знаем, че са като акулите и водата - ако не напишат на всеки час по три селяшки коментара не могат да оцелеят/съществуват. И те така.

Поздрави и хубав ден на всеки, който е влязъл в темата от любопитство и/или интерес, а не подари факта, че е единствената тема, която не са успели да наспамят досега. :)

Жалко е само, че на бизнес хората ни се налага да търпим подобни коментари, защото модерацията на форума е както винаги под всякаква критика.
 
Последно редактирано:
Здравейте, колеги!

Услугата за поддръжка на платена Facebook реклама няма да е активна до края на Ноември. Има и леко покачване на цената й - 40$ на час.

Предлагам бърза двучасова консултация свързана с най-добрите практики при ползване на платена реклама и изграждане на добре конвертиащи ленджинг пейдж и чекаут експириънс на промо цена от 400лв. Гарантирано ще удвоя процента на кънвършън рейта ви или си взимате парите обратно( само ако сте спазили инструкциите ми обаче). :) Услугата се запазва поне 3-4 дни предварително, за да мога да отреагирам откъм време за одит и обснение на това какво как е добре да се промени/направи.

Поздрави!
 
Здравейте, колеги!

Няма да мога да приемам нови проекти свързани с услугата за поддръжка на Facebook реклама поне до края на 2018-та година - изключения правят само настоящи клиенти или хора, на които съм бил препоръчан от настоящи клиенти.

Услугите свързани с одити/консултации на съществуваща реклама или менторство свързано с онлайн маркетинга все още са активни, но часове по тях се запазват поне 3-7 дни предварително с цена 200$/час.

Поздрави!
 
Здравейте, колеги!

Услугата за поддръжка на Facebook платена реклама отново е активна и с един месец предварително 'записване', в случай, че проекта ви е добре съвместим с моето ноу-хау. Тъй като съм малко ограничен откъм свободно време, офертата важи до изчерпване на количествата, а количествата като цяло се измерват с цифрата 'едно', така че ако има повече от един желаещ ще мога да поема допълнителните проекти чак към началото на месец Март.

Поздрави!
 
Последно редактирано:

Горе