Спечелен арбитраж за standart.bg, заведен от Т.Батков, Стандарт Нюз!!!!

От: Спечелен арбитраж за standart.bg, заведен от Т.Батков, Стандарт Нюз!!!!

Преди около 40 дни Т.Батков от Стандарт Нюз заведе арбитраж за домейна www.standart.bg
Арбитражната комисия към регистър.бг не уважи искането на Батков!

и? линкове, нещо?
 
От: Спечелен арбитраж за standart.bg, заведен от Т.Батков, Стандарт Нюз!!!!

кви линкове? то на standart.bg не е имало нищо никога най-вероятно. ВестникЪТ винаги си е бил на standartnews.com и paper.standartnews.com или нещо подобно.
 
От: Спечелен арбитраж за standart.bg, заведен от Т.Батков, Стандарт Нюз!!!!

И идеи как да изкараш пари от тоя домейн имаш ли?
 
От: Спечелен арбитраж за standart.bg, заведен от Т.Батков, Стандарт Нюз!!!!

За решението ли? То идва на имейл.

еми да, нещо. В момента темата не носи и бит полезна информация, да не говорим, че заглавието е объркващо "Спечелен арбитраж... заведен от Батков". На първо четене останах с впечатлението, е Батков е спечелил арбитража (то сякаш той лично се е явявал)
 
От: Спечелен арбитраж за standart.bg, заведен от Т.Батков, Стандарт Нюз!!!!

Няма ли да им го продадеш сега или те не са те питали?
 
От: Спечелен арбитраж за standart.bg, заведен от Т.Батков, Стандарт Нюз!!!!

Преди около 40 дни Т.Батков от Стандарт Нюз заведе арбитраж за домейна www.standart.bg
Арбитражната комисия към регистър.бг не уважи искането на Батков!

И кво? Ти момче колко требе да си т за да инвестираш 1000+ лв в .бг домейни и да изкарваш не'кви стинки от паркирани домейни. Бизнес модела ти е нелеп.

П.С. цифрите нямат значение - може да си дал/изкарал +/-.
 
От: Спечелен арбитраж за standart.bg, заведен от Т.Батков, Стандарт Нюз!!!!

той искаше да се похвали пич-а че е гъзар че е спечелил такъв домейн и кво като :Д
 
От: Спечелен арбитраж за standart.bg, заведен от Т.Батков, Стандарт Нюз!!!!

Нищо не е спечелил. Просто не са му го взели.
 
От: Спечелен арбитраж за standart.bg, заведен от Т.Батков, Стандарт Нюз!!!!

Е ясно, стандартнюз определено не е стандарт навсякъде :)
А колкото до интереса, щом е имало арбитраж все пак, значи и може да му смъкне някоя хилядарка - в реда на нещата си е
 
От: Спечелен арбитраж за standart.bg, заведен от Т.Батков, Стандарт Нюз!!!!

Мене лично Геймс Гонда все повече почва да ме кефи - Верно бизнес модела му е странен но това си е нормален бизнес в цял свят - Кефя му се че има сърце да направи нещо по различно от това което правим всички останали - блогчета магазинчета МНС и тн.
Дано да му е успешен бизнеса
 
От: Спечелен арбитраж за standart.bg, заведен от Т.Батков, Стандарт Нюз!!!!

Това си е чиста спекула, а тя е вредна за пазара, другите компании и потребителите. Не виждам какво може да хареса човек в нещо подобно. Най-малкото е гнусна практика. Разбирам да имаше някакви реални сайтове, но тези домейни не предлагат никакви услуги. Просто се продават и това е. Подобни видове "бизнес" са като колорадски бръмбари в картофената нива на нета. Само осират пейзажа и паразитират.
 
Официално се води, както казаха колегите тук, standartnews. И ако трябва да бъда честен имаше и такава фирма за дограма ли беше, не си спомням, но беше около ремонт. За това няма значение, важното е те имат претенции само когато зад това седи регистрирана марка или компания, или както каза Иво - основание. Иначе и аз мога да имам претенции към entrepreneur.com, но какво от това.

Това е бизнес, съгласен съм. Но става такъв в момента, в който започне да дава ползи и за самия му собственик. Силно се надявам да успее да направи нещо с тях, защото трудно се държат такива домейни, особено когато бройката им расте.
 
От: Re: Спечелен арбитраж за standart.bg, заведен от Т.Батков, Стандарт Нюз!!!!

Това е бизнес, съгласен съм. Но става такъв в момента, в който започне да дава ползи и за самия му собственик. Силно се надявам да успее да направи нещо с тях, защото трудно се държат такива домейни, особено когато бройката им расте.

Във всеки бизнес има риск и ако не си подготвен по добре е да не се започва, колкото повече имаш и предлагаш в магазина си стока толкова по добре,за всеки влак си има пътник.Вярно някъде си е чисто дърво,но не може да сложиш на цял рафт 1 шоколад и да чакаш някой да го купи...Без инвестиция нищо не става...дори било то и за хоби...
 
Re: От: Re: Спечелен арбитраж за standart.bg, заведен от Т.Батков, Стандарт Нюз!!!!

Във всеки бизнес има риск и ако не си подготвен по добре е да не се започва, колкото повече имаш и предлагаш в магазина си стока толкова по добре,за всеки влак си има пътник.Вярно някъде си е чисто дърво,но не може да сложиш на цял рафт 1 шоколад и да чакаш някой да го купи...Без инвестиция нищо не става...дори било то и за хоби...
Прав си. Хората за това са измислили бизнес плана, не защото не им е ясно дали ще се случи нещо ако почнат, а дали разписано ще е това, което очаква. И когато не е, се преправя или се мисли къде какво да пипне него. Винаги съм се чудел защо хората не инвестира, а очакват големи печалби. Не знам какво реално си мислят докато се стискат за бизнеса си, а в същото време трошат за глупости пари. Никога няма да разбера този тип мислене.

В този случай се надявам колегата да има идея за бизнес покрай инвестирането в домейни и се надявам скоро да разкеши някой. Много искам да ни каже, че грешим и ето плода на неговите инвестиции и усилия. В този ред на мисли му пожелавам успехи. ;)
 

Горе