Спешна нужда от помощ

Weblion

Active Member
Имам нужда от 4 евро в paypal, за да си подновя хостинга на един сайт. Връщам парите в paypal или мога да напиша статия на тази сума. Благодаря предварително на всички колеги, които ще се отзоват на молбата.
 
От: Спешна нужда от помощ

Аз реших, че си тежко болен и се нуждаеш от пари...
 
От: Спешна нужда от помощ

Извинете, че не писах по-рано, колеги. Вече ми услужиха със сумата. :) Лек и усмихнат ден на всички!
 
От: Спешна нужда от помощ

Имам един въпрос, понеже съм виждал доста подобни теми.

Когато правя плащане през PayPal и нямам достатъчно баланс в самия PayPal, системата ми дърпа определената сума от картата, която ми е закачена в акаунта.

За какво ви е баланс в самия PayPal тогава, ако предположим че имате пари в картата?
 
От: Спешна нужда от помощ

Привет, dreambench. Имах наличност на картата, но не на тази, която ми е вързана към paypal, а парите ми бяха спешни. Не виждам нищо лошо, като колеги да си помагаме. Лек и успешен ден от мен!
 
От: Спешна нужда от помощ

Имам един въпрос, понеже съм виждал доста подобни теми.

Когато правя плащане през PayPal и нямам достатъчно баланс в самия PayPal, системата ми дърпа определената сума от картата, която ми е закачена в акаунта.

За какво ви е баланс в самия PayPal тогава, ако предположим че имате пари в картата?

нямаш такса за транзакцията карта>paypal и ако ти е в бг лева избягваш конвертирането по техния курс
 
От: Спешна нужда от помощ

Привет, dreambench. Имах наличност на картата, но не на тази, която ми е вързана към paypal, а парите ми бяха спешни. Не виждам нищо лошо, като колеги да си помагаме. Лек и успешен ден от мен!

Разбрах, и аз помагам винаги когато мога, не е проблем, питам просто от любопитство защото съм виждал няколко пъти подобни теми, да не би аз да пропускам нещо. Поздрави! ;)
 

Горе