Спешно !! : Имам сайт,нямам лого !

gnmerindjey

New Member
Колеги,
спешно се нуждая от лого,като това. Изобщо не разбирам от Photoshop. Моля помогнете ми !
cblogo.gif

В момента не мога да заплатя парична сума,но бих написал с удоволствие някоя статия за човека или да сложа банер в сайта.

Моля Ви
 
От: Спешно !! : Имам сайт,нямам лого !

Здравейте,
на всички :) Да,разгледах почти всички,правиш лого и накрая ти иска пари.Ако има дизайнер сред вас,моля да помогне.Спешно е !
 
От: Спешно !! : Имам сайт,нямам лого !

Айде пусни ми ЛС с повече информация и ще видя какво ще мога да направя. : ))
 
От: Спешно !! : Имам сайт,нямам лого !

Дай повече информация относно сайта, кой е, какво предлага и т.н.
 
От: Спешно !! : Имам сайт,нямам лого !

Благодаря на всички,но направиха едно уникално лого :)

Благодаря,екип predpriemach и потребители :)
 
Re: От: Спешно !! : Имам сайт,нямам лого !

Благодаря на всички,но направиха едно уникално лого :)

Благодаря,екип predpriemach и потребители :)
Може ли да го покажеш? :) Ще се радваме да го видим какво си сътворил. :)
 
От: Спешно !! : Имам сайт,нямам лого !

Здравей собственико :)
Ето логото : http://picbg.net/u/63108/55768/744881.jpg , а сайта : http://mfpoint.com/. Те първа ще се развива. Иначе харесва ли Ви,като дизайн.В момента кодираме и други уеб-сайтове,които ще ги продавам в сайта.
 
От: Спешно !! : Имам сайт,нямам лого !

gnmerindjey: Абе не че нещо, обаче задачка да си направиш лого, с която ученик в 8ми клас ще се справи, не можеш изпълни, а ще продаваш сайтове, че и ги кодираш.
На какво по - точно ги кодираш, ако не е тайна? Твойто кодирам ми прилича повече като на бродирам (ама гоблени например). Освен това, имаш малко странен начин на писане и изразяване, в съчетание с лого-то на турски (аз харесвам турците и Турция като държава), ама какви статии ще пишеш, защото ако са на Български език, много се съмнявам да звучат смислено написани. Може и да греша, но на пръв поглед това виждам аз. И вместо да мислиш за продажби, вземи си изтегли един лого мейкър набързо поне елементарни неща да може сам да си правиш.
 
От: Спешно !! : Имам сайт,нямам лого !

Здравей,
bigdarkmad.Никога не съм се занимавал с Photoshop.Да има и други проблеми,като Photoscape,която ползвам в момента за по-лесни неща.Относно турския,аз просто превеждам още в момента. Относно кодирането,мисля че ще се справя приятелю.Надявам се да е така.
Аз ти благодаря за написаното !

С уважение,
Дженк Сейфи.
 
От: Спешно !! : Имам сайт,нямам лого !

gnmerindjey: Надявам се правиш разлика между написана от теб статия и изплагиатствана/преведена от друг източник, понеже не са равнозначни.
Дръпни си: The Logo Creator (нещо подобно като файлове TLC6_*) и си прави сам логотата, като за твойте изисквания ще свърши работа. Друг вариант отиваш във Фиивър и плащаш 5 долара, което е около 9 лв, което според мен ще ти е по силите, както и на всяко хлапе с пари за закуска и цигари.

Поздрави.
Впрочем замислям се, дали не може да ми преведеш нещо от турски, обаче моите сфери на дейност са специфични за България и статиите няма да отговарят на действителността.
 
От: Спешно !! : Имам сайт,нямам лого !

gnmerindjey: Надявам се правиш разлика между написана от теб статия и изплагиатствана/преведена от друг източник, понеже не са равнозначни.
Дръпни си: The Logo Creator (нещо подобно като файлове TLC6_*) и си прави сам логотата, като за твойте изисквания ще свърши работа. Друг вариант отиваш във Фиивър и плащаш 5 долара, което е около 9 лв, което според мен ще ти е по силите, както и на всяко хлапе с пари за закуска и цигари.

Поздрави.
Впрочем замислям се, дали не може да ми преведеш нещо от турски, обаче моите сфери на дейност са специфични за България и статиите няма да отговарят на действителността.

Здравей,
разбрал си ме погрешно.Исках да кажа,че превеждам лицензирани темплейти,а не статии.Иначе не пуша и не употребявам алкохол :D . Та исках да кажа,че сайта ще е основно насочен към Wordpress и ще пиша свои статии.
 
От: Спешно !! : Имам сайт,нямам лого !

Като начало може би трябва да обръщаш и повече внимание на начина, по който постващ статиите си в сайта - http://mfpoint.com/?p=6, картинките не излизат коректно. Лично аз съм затворила подобен сайт, колкото и интересно съдържание да има на втората минута.
 
От: Спешно !! : Имам сайт,нямам лого !

Да видях. Сега би трябвало всичко да е ОК. Другите статии вече имат добър вид.Остава само да напълня със статии.
Поздрави,
Дженк Сейфи !
 
От: Спешно !! : Имам сайт,нямам лого !

http://mfpoint.com/?p=6 - Оправи си линковете, влизаш в админ панел -> Settings -> General -> Permalinks -> Custom -> /%postname%/
В най - елементарния вариант.


Друго статиите ти са прекалено къси, дори и 10 картинки да сложиш, под 500 думи забрави да се класираш за някъде.
"Здравейте.Казвам се Дженк на 15 години от град Бургас.Занимавам се с кодиране,програмиране.Обичам много да пиша статии и да споделям важни неща. Точно за това съм създал този сайт." - нз с какво се занимаваш, обаче с това което показваш, мога да направя аналогия с "Казвам се ...., занимавам се с професионално поставяне на теракоти, ламинирани паркети, мутеки ит .н.", само дето последния ламиниран паркет дето сложиш подддава и скърца на 10 места и не е равен. Тоест с тез елементарни пропуски, да се пишеш на експерт излежда смешно и никои сериозен посетител няма да ти повярва. Отделно имаш проблеми с пермишъните на картинките да.

И още нещо, ако въобще някога искаш да се класираш в Гугъл, води си блога в една определена тематика, примерно ако е за технологии прави го само за технологии, ако е за Wordpress пиши за плъгини, теми, widgets, трикове и т.н.
Кви са тез работи 4-5 съобщения (съобщението е по късо от статия, обикновенно за мен 100-150 думи) за WordPress и в началото статия за мухите и пчелите, така като ти минат сайта паяците, хлебарките и т.н. буболечки забрави да се ориентират в тематиката му.
 
От: Спешно !! : Имам сайт,нямам лого !

И ако приемеш още един съвет - разделяй статиите си на безплатни и платени инструменти за Wordress или го пиши в самата статия. Maestro - напълно функционален Business Instrument - цитат от официалната страница /е една наистина много добра тема, имах удоволствието да работя с нея/ но е от платените - редовен лиценз $ 45, а това не става ясно. Зарибяваш се, четеш и после опс тя била платена.
Успех!
 
От: Спешно !! : Имам сайт,нямам лого !

Ако се нуждаеш от лого пиши ми на ЛС, аз съм лого дизайнер.
ПП: почисти си пощата , защото не можеш да получаваш писма.

Здравей,благодаря ти,за което. Много ще съм ти благодарен.Вече имам място в пощенската кутия :)
 
От: От: Спешно !! : Имам сайт,нямам лого !

Ъп на темата. Трябва ми лого като това . За ваше съжаления, няма да мога да дам пари, но мога да сложа линк в сайта ми, който е показан на подписа (или др). Очаквам предложения :)
 

Горе