Спешно - какво се прави ако имате спор в Paypal?

boxito

New Member
Месец наред теглих пари от един сайт . Но сега след като съм изтеглил 5 пъти за около 50$ този сайт е пуснал диспут и сега тези 50 долара са ми изкарани от сметката докато не се реши спора. Какво ще ме посъветвате. Какво да напиша на PayPal ,че да ми върне парите.
 
От: Спешно - какво се прави ако имате спор в Paypal?

Истината,ако имаш някаква кореспонденция им я дай и нея.
 
От: Спешно - какво се прави ако имате спор в Paypal?

нямам никаква кореспонденция . Работя с този сайт от над 1 месец. На всеки 7 дена аз тегля по 8 или 9 $. Направих 5 тегления и всичко беше наред. Но днес като поисках да се логна ми изписа че ми е спрян акаунта.
Пратих тикет но нямам отгоовор а в страницата на доказателства са публикували че пак са ми платили 9 $ . А в действителност аз не съм получил нищо. Какво мога да напиша на пей пал . Аз съм си ги изработил напълно честно тези пари и те сами ги изплатили но сега са решили да си ги върнат и пейпал ми одържа 50 $ от сметката до решаване на спора?
 
От: Спешно - какво се прави ако имате спор в Paypal?

За да ти дам съвет,трябва да видя причината,клейм ли е,или си ги усъмнил с действията си,защото е нелогично да теглиш 9$,от които те ти удържат 2,5$ такса за превод.Дай скрийншот или копирай имейла,който си получил от тях,но си скрий данните,трябва ми техния текст,това което са написали.
 
От: Спешно - какво се прави ако имате спор в Paypal?

Като влезна в моя мейл пише : Your Dispute Has Been Escalated to a Claim
Your buyer has requested that this dispute be escalated to a claim. PayPal
may review any communication you've had with the buyer in the Resolution
Center and contact you for additional information.

If you are contacted for more information, please respond within the
timeframe. If you do not respond within the timeframe, the case may be
decided in the buyer's favor.

-----------------------------------
Transaction Details
-----------------------------------


Buyer's name: Buxers Ltd
Buyer's email: payments-buxers.net
Transaction ID: 52N57005EM00

Transaction date: May 31, 2014
Transaction amount: $9.00 USD
Your transaction ID: 0K8270598
Case number: PP-003-207-931


-----------------------------------
What to Do Next
-----------------------------------

To help us resolve this case quickly and fairly, please follow these steps
within 10 calendar days:

1) Log in to your PayPal account
2) Click the "Resolution Center" tab at the top of the page
3) Click the "Respond" button next to this case

-----------------------------------
Due Dates
-----------------------------------

Provide additional information within 10 calendar days from the date this
case was filed.

Your participation is essential to the claims process. Please note that if
you do not respond to our request for information within the specified time
frame, we will be forced to automatically refund the buyer. In the event
the claim is awarded to the buyer, we ask that you make sure your PayPal
account has sufficient funds to cover a refund.
 
От: Спешно - какво се прави ако имате спор в Paypal?

А в моя пейпал виж какво ми дава:
15n9ir4.png






15rcck9.png
 
От: Спешно - какво се прави ако имате спор в Paypal?

Първо им пиши на тия от сайта,питай ги защо са го направили,нали е било плащане за свършена работа и т.н.,ако е с чат пак същото,дано ти дадат някакъв отговор и ако е недоразумение да ти помогнат да го оправят,ако не е недоразумение,използвай отговора им като доказателство.Дано ти отговорят.
 
От: Спешно - какво се прави ако имате спор в Paypal?

Писах на тези от сайта още вчера когато видях , че са пустнали , че са ми платили 9$ в сайта, но аз в действителност нищо не съм понлучил. Минаха над 30 часа и никой нищо не ми е писал . Точно след това след като пратих тикет за да разбера защо не съм получил пари те са ми прекратили акаунта и точно след няколко часа са пуснали и диспут в пейпал. Но все още нямам отговор от тях , но след като са пуснали диспут едва ли ще ми отговорят . Просто не им се плаща повече и са решили да ме изтрият . освен това и да си приберат всички пари които съм спечелил. Моля посъветвайте ме как да прекратя този диспут.
 
От: Спешно - какво се прави ако имате спор в Paypal?

Ще те разочаровам, но от pts и буксери само скам можеш да очакваш - dailymotion.com/video/x1vv0q5_buxers-net-scam_tech
С кликане ще си докарваш 'жълти' доходчета и губене на време.
 
От: От: Спешно - какво се прави ако имате спор в Paypal?

Петя така е . Но за миналата година само от такива сайтове имах в моя пейпал над 3000$. Сега вече ми е неограничен. Печели се просто трябва да знаеш как да рекламираш и как да привличаш хора и разбира се заслужава ли си . Но наистина не ми се е случвало това след като даден сайт ми плати после да си иска парите . На какво основание подяволите , един път ми е платил а после си ги иска ? Аз да не продавам нещо че да ми обжалва после?
 
От: Спешно - какво се прави ако имате спор в Paypal?

Те са създадени април 2014г. явно са измамници,пиши на пейпал,че са виртуални услуги,цъкал си на реклами,загубил си време и сега искат да те прекарат,за виртуални услуги,т.е. които не изискват тракинг номер на 99,99% ще им откажат диспута и ще отсъдят в твоя полза.Просто го обясни на английски,пиши като отговор,на "resolve case",свършил си онлайн работа,платили са ти,а после си искат парите.Измамници,и едва ли си едиснтвения в това положение,може и това да им напишеш,те ще го чекнат дали имейла им е замесен с други диспути,освен с твоя. :)
Успех и пиши като има резултат.
 
От: Спешно - какво се прави ако имате спор в Paypal?

Явно такава им е политиката - скамерска. Преди години минах по тази пътека. За да си докараш 'нещо' от подобни сайтове е нужна постоянна реинвестиция. Но гаранцията е милиони светлинни години. Подобна сума е невъзможно да изкараш - освен за три години от 3000 сайта да си зарибил 90 000 рефералчета :D

PayPal си направи нов с нова карта и с друга реална самоличност.
 
От: Спешно - какво се прави ако имате спор в Paypal?

PayPal си направи нов с нова карта и с друга реална самоличност.

По-добре да им обясни,би трябвало да отсъдят в негова полза,иначе за нов пейпал му трябва ново айпи,нов мак адрес и някой добър на фотошоп за нов документ и бележка от комунална сметка.
 
От: Спешно - какво се прави ако имате спор в Paypal?

По-добре да им обясни,би трябвало да отсъдят в негова полза,иначе за нов пейпал му трябва ново айпи,нов мак адрес и някой добър на фотошоп за нов документ и бележка от комунална сметка.

Дано успее да ги убеди. Макар, че не бих се занимавала за нищожна сума.
 
От: Спешно - какво се прави ако имате спор в Paypal?

Аз не искам да си правя нов акаунт в пейпал . Просто искам парите които съм спечелил да си останат при мен а не на някои му скимне че не иска да плаща на някои който не инвестира пари и да го изтрие .......
Владко82 благодаря много . Може ли да ми напишеш точно какво аз да им напиша на BG аз ще си го преведа на английски. И къде точно да го напиша това нещо. Благодаря предварително.

Петя имаше един сайт преди време в който само от 50$ инвестиция изтеглих 2500$ за 2 месеца. Просто имах 3000 реферала.
 
От: Спешно - какво се прави ако имате спор в Paypal?

Ами утре ще ти го напиша,че сега гледам филм :)
Споко,ще отсъдят в твоя полза :)
 
От: Спешно - какво се прави ако имате спор в Paypal?

Дали утре няма да е късно ?. Мерси много . Утре ще очаквам да ми го напишеш и да го пратя докато не е станало късно.
 
От: Спешно - какво се прави ако имате спор в Paypal?

Вече ми писна да се занимавам с такива мижави сайтчета. Ако знам че някой няма да скамне и ще седи по няколко години ще се вадят пари но иначе няма смисъл.
 

Горе