Списък с директории за статии - актуален PR

От: Списък с директории за статии - актуален PR

СУПЕР. Цели 90. Мисля че сега е мястото да се оплача. Аз наш писах 40 статии и добавих сайта си в 20-тре най-яки директории и абсолютно нищо не се случи. Линковете ми не са само ключова дума а по няколко думи и то всеки път различни. чудя се дали е възможно нищо да не се случва, защото към началната страница са повечето линове? Понеже имам д гит сасйт, който хич не го мисля и към наланатаста му страница има по малко от 10 линка, към вътрешни 80 и върви прекалено, а този който има 40 линка от статии към началната е на никъде :?:
 
От: Списък с директории за статии - актуален PR

Напоследък тези сайтове са ми много полезни. Благодаря за линка.
 
От: Списък с директории за статии - актуален PR

Преди колко време се случи това? Потърпи да се индексират и най-вероятно ще има някакъв ефект.
СУПЕР. Цели 90. Мисля че сега е мястото да се оплача. Аз наш писах 40 статии и добавих сайта си в 20-тре най-яки директории и абсолютно нищо не се случи. Линковете ми не са само ключова дума а по няколко думи и то всеки път различни. чудя се дали е възможно нищо да не се случва, защото към началната страница са повечето линове? Понеже имам д гит сасйт, който хич не го мисля и към наланатаста му страница има по малко от 10 линка, към вътрешни 80 и върви прекалено, а този който има 40 линка от статии към началната е на никъде :?:
 
От: Списък с директории за статии - актуален PR

Нов ъпдейт след PR ъпдейта.
Като цяло няма много промени изпаднали няколко 3-ки и на тяхно место нови 3-ки, същото и за 2-ките. Вече има една 5-ца
 
Последно редактирано:
От: От: Списък с директории за статии - актуален PR

Преди колко време се случи това? Потърпи да се индексират и най-вероятно ще има някакъв ефект.
Да кажем от май до август месец съм сложил 80 - 100 линка, но май вече се досещам от къде е "проблема". Струва ми се че има по-малко от 10% екзат мач линкове, сео-то почва да куца или да става твърде бавно. Аз имам max 10 линк екзат мач и при други тестове за забелязвам че ако са малко по-бавно се класира.
 
От: Списък с директории за статии - актуален PR

Нов ъпдейт.

Добавени две директории
юли.com
ostrovite.bg

Извършена преподредба на платени, неплатени, поддържани и др.

Добавена нова секция в която ще публикувам потребители, които системно нарушават правата в моите директории. Ако имате някой който системно нарушава правата във вашите директории може да го добавите в темата с примерни линкове където се вижда, че добавя енди и същи статии по директориите.
 
От: Списък с директории за статии - актуален PR

Ъпдейта ти не е пълен и списъка ти е неточен, въвеждаш неволно другите в заблуждение, още повече, че в момента тук има дискусия по една от директориите, която е в твоя списък, но вероятно си я пропуснал: аквичоп.net не приема вече статии, виж и си оправи списъка.
 
От: Списък с директории за статии - актуален PR

Ъпдейта ти не е пълен и списъка ти е неточен, въвеждаш неволно другите в заблуждение, още повече, че в момента тук има дискусия по една от директориите, която е в твоя списък, но вероятно си я пропуснал: аквичоп.net не приема вече статии, виж и си оправи списъка.

Списъка му е може би най-точния публичен - за което Евала! и благодаря!

аквичоп.net е сложена в отделна таблица където са почти всички w1ck3dgam3
не мисля, че е голяма грешка дори и да е била при другите..защото всеки като види, че не може да публикув - ще я напусне
 
От: Списък с директории за статии - актуален PR

Определено не смея да твърдя че списъка е точен на 100%. Именно в началото на темата съм отбелязъл, че ако някой вижда грешки да пише и ще ги коригирам(стига да е коректно).

Предлагам ти вместо да твърдиш неща от сорта на непълен, неточен, въвеждаш в заблуждение(би ли пояснил) .... да напишеш директория еди коя си не приема дори и срещу заплащане или на тази директория този PR не е верен.

Относно аквичоп.net собственика беше разпратил мейли че стават платени и съм ги сложил в нова секция платени, като идеята е там да се добавят платени директории. Ако желаеш да се доабви някоя твоя директория, може да пишеш в темата тук, на лично или чрез контактната форма. До този момент, който е изявил желание съм му доабвил директорията.

Ъпдейта ти не е пълен и списъка ти е неточен, въвеждаш неволно другите в заблуждение, още повече, че в момента тук има дискусия по една от директориите, която е в твоя списък, но вероятно си я пропуснал: аквичоп.net не приема вече статии, виж и си оправи списъка.
 
От: Списък с директории за статии - актуален PR

Определено не смея да твърдя че списъка е точен на 100%. Именно в началото на темата съм отбелязъл, че ако някой вижда грешки да пише и ще ги коригирам(стига да е коректно).

Точно така, забелязах грешка и ти съобщавам, като допълних, че това е твоя неволна грешка, която според мен предоставя неверни данни, а по пътя на логиката от тук следва, че посетителите на сайта ти се заблуждават.

Предлагам ти .... да напишеш директория еди коя си не приема дори и срещу заплащане или на тази директория този PR не е верен.

Точно това и направих, като ти написах, ще се самоцитирам:

аквичоп.net не приема вече статии, виж и си оправи списъка.

Относно аквичоп.net собственика беше разпратил мейли че стават платени...

Не знам какво си говорил със собственика на сайта, не ме интересува това, мен ме интересува самата директория работи ли или не и ако работи то при какви условия, за да мога да я препоръчам на познати, ако се наложи (лично аз не ползвам директории!). От реакцията ти съдя, че не си проверил сайта, ето какво пише в аквичоп.net:

"Този сайт вече не приема статии. Всички добавени статии от потребителите ще останат активни и няма да бъдат изтривани."


Ако желаеш да се доабви някоя твоя директория, може да пишеш в темата тук, на лично или чрез контактната форма. До този момент, който е изявил желание съм му доабвил директорията.

Все още нямам директория за статии.

Списъка му е може би най-точния публичен - за което Евала! и благодаря!

Знам, че списъка му е един от най-точните и пълни, за това и му казвам, за да си го поправи.
 
От: Списък с директории за статии - актуален PR

ok,

Ако някой е наясно (стар или нов собственик) на директориите на w1ck3dgam3 нека да пише. На този етпа ще ги оставя така. Ако няма да се приемат статии в аквичоп дори и срещу заплащане(кой би отказал някоя прилична сума :) ) ще я махна напълно или ще добавя една нова категория "затворени и необслужвани директории". При другия ъпдейт ще ги оправя.
 
От: Списък с директории за статии - актуален PR

Хубава тема и аз имам няколко платени директории, но съм решил, че който си ги открие да има опцията да публикува платено, така мисля не се сблъсквам с разни спамъри и знам, че съдържанието ще е качествено и ще си струва, защото явно човекът, който желае подобно нещо ще е направил поне анализ...
 
От: Списък с директории за статии - актуален PR

И аз не съм виждала мега ефект от статии в директориите за статии.
Все си мисля за гест блогинга в тематични портали/сайтове. Много по-естествено би изглеждало.
 

Горе