Списък с най-големите webmaster форум?

waldes

Well-Known Member
Има ли някой списък с най-големите НЕбългарски webmaster форуми в света?
Имаше някъде из форума такава тема,но търсачката не ми помогна.

Благодаря предварително:)
 
От: Списък с най-големите webmaster форум?

Нортрант,мерси.Имах спомени точно за тази тема,въпреки че там няма списък:).

Ще се поровя пак в гоогле.Ако някой намери актуален списък да го постне тук.Мисля че ще е полезен на колегите.
 
Един час ровичкам в нета. Така и не успях да намеря такъв списък.... Темата я създавам, заради тази тема
Става на въпрос да създадем един списък с най-големите локални webmaster форуми за всяка държава, чиито потребители да са 99,99 % представители на съответната държава. Давам за пример нашия форум (predpriemach.com). Тук потребителите оперират на местна почва, тоест, потребители от други държави (съответно говорещи чужд език) няма какво да търсят тук, защото няма какво да намерят - темите са на БГ език, както и бизнес взаимоотношенията между потребителите.
Опитах се да сглобя такъв списък, но в крайна сметка, този списък излезна доста постен.



Какви са предимствата от такъв списък:

1.Можем да си поръчваме статии от relative speakers на изгодни цени от първа ръка (ако развиваме сайтове за съответната държава).
2. Да пуснем обява за покупка/продажба на линкове на съответния език.
3. Да ползваме услугите на freelancer-и, които са в час с местните сайтове, цени, качество на обслужване и т.н, и т.н.

Ето го и ''постния списък'', който определно има нужда от коригиране и допълване:):


ПП: вижда се ,че съм скаран с WORD-а, така че, ако някой има желание да го фиксне:)
 

Прикачени файлове

  • ScreenHunter_01 Jan. 26 18.22.gif
    ScreenHunter_01 Jan. 26 18.22.gif
    22.9 KB · Преглеждания: 56
От: Списък с най-големите webmaster форум?

Не бях се сетил за това но е много полезно. +1
 

Горе