Спортни драми в събота вечер

От: Спортни драми в събота вечер

Абе шампиона на Южна Америка не ми идва като поредния охранител от Кауфланд, ама щом казваш... :)

Под кой номер е в ранглистата? Аз някъде прочетох, че бил 127 или нещо подобно.
 
От: Спортни драми в събота вечер

Съдиите .... са немци! Педалите, които бихме на 1/4 финал!!!
 
Re: От: Спортни драми в събота вечер

Съдиите .... са немци! Педалите, които бихме на 1/4 финал!!!

Да, педелчето ни цака яко гледам....сигурно и неговата мама са я оправяли на Слънчака...някой наш гларус. :)
 
От: Спортни драми в събота вечер

А Пламен не раЗбра че на Градинаров смяната не се получава... Бахти какви пропуски правим..
 
От: Спортни драми в събота вечер

Мамка им на съдиите. Кьорав ще види как Гапет прави мрежа.... Психологически ни цакат много!! Мамка им
 
От: Спортни драми в събота вечер

И пак спечелих, знаех си че трябва да заложа на Франция.
 
От: Спортни драми в събота вечер

Кубрат бие, пък вие си го мразете колкото искате.... Чакам Багата да видим какво ще направи, вярвам, че няма да има проблеми!
 
От: Спортни драми в събота вечер

Съдиите вярно ни резнаха но в 3-тият гейм 5 пъти ги докарваме равни и ни дърпат не става - там се обърка всичко .... едно голямо БРАВО на нашите много израснаха и най-много се израства срещу силни отбори!

Браво на Кобрата(макар че от тези клинчове все едно борба гледах - добра победа все пак близо година не бе на ринга), чакаме Багата да постигне същото!
 
От: Re: Спортни драми в събота вечер

Бие с 3 на 0 съдийски гласа. Бразилеца беше доста крив наистина, въпреки, че не е в топа на ранглистата. Добър мач на Кубрат.

Какво става с Кубрат? Нямам тази телевизия май...от всичките тъпи мачове и спевдо каналчета дето пускат някакви ритнитопковци не са се сетили и тази да я включат...или май беше платена. :)
 
От: Спортни драми в събота вечер

Божкееее аз казвах ли, че това ще е пародия на бокс?! За пореден път КОбрат показа какъв нокаутьор е, щом тази чичка не можа да свали....:mad:
 
От: Спортни драми в събота вечер

Ти мача гледа ли?

Божкееее аз казвах ли, че това ще е пародия на бокс?! За пореден път КОбрат показа какъв нокаутьор е, щом тази чичка не можа да свали....:mad:
 
Относно мача на Кобрата, не му прави чест да казва, че опонента не му бил на нивото.
А волейболния мач даже не искам да го коментирам. В момента, когато стана 2-0, казах на аверите, че изгубихме мача :\
 
От: Re: Спортни драми в събота вечер

Аз съм вече на половината от заложения за вечерта алкохол, така като гледам, може и до Багата да не стигна. 3 Часа са много време, всичко може да стане.... :)


А сега казвайте за Багата, че днес 2:1 като победи загуби няма да е лошо.... :)
 
От: Re: Спортни драми в събота вечер

А сега казвайте за Багата, че днес 2:1 като победи загуби няма да е лошо.... :)
Абе и 4-1 да стане има си победи , които са с много по голяма тежест .Моите уважения към Кобрата ама и трима пенсионери наведъж да беше бил тая вечер няма да ми мине така лесно от волейбола .Направо леко ми се приплаква.
 

Горе