Спряха ми АдСенсе акаунта !!!!

eObiava.com

New Member
Някои може ли да коментира :shock: подчертавам, че определено не съм кликал по рекламите си и нямам ни най-малка идея за какво става дума.

Код:
Здравейте, *************,

Наскоро преглеждахме записите в нашата система и установихме, че Вашият
AdSense профил представлява значителен риск за рекламодателите на
AdWords. Тъй като присъствието на профила Ви в нашата издателска мрежа
може да причини финансови загуби на рекламодателите в бъдеще, взехме
решение да го закрием.

Моля да проявите разбиране, че тази стъпка е необходима за защитата на
интересите на нашите рекламодатели и другите AdSense издатели.
Разбираме, че това може да Ви причини неудобства, и Ви благодарим за
разбирането и сътрудничеството.
 
От: Спряха ми АдСенсе акаунта !!!!

И какъв е тоя "значителен риск" за за адуърдс рекламодателите?
 
От: Спряха ми АдСенсе акаунта !!!!

Ако става въпрос за eobiava.com то обявите дето са в раздела за запознанства може да са причината... щото не отговарят на "правилата за позлване"
 
и без невалидни кликове става, я покажи някой сайт да ти кажа възможни причини. Много често спират акаунти ако не правят много импресии и пари.
 
От: Спряха ми АдСенсе акаунта !!!!

като стегат каишите да дигнат кликовете малко....
 
От: Спряха ми АдСенсе акаунта !!!!

Прави сте може да е заради обявите за запознанства :(
Но чак пък да съм "опасен" за рекламодателите и да ги вкарам в преразход не ми се вярва.

А иматели идея дали AdBrite предлагат реклама за България, явно ще трябва да търся алтернатива, ако има.
 
От: Спряха ми АдСенсе акаунта !!!!

като стегат каишите да дигнат кликовете малко....

И като затегнат каишите рекламодателите повече пари ли ще почнат да дават за реклама ? :shock:
 
От: Спряха ми АдСенсе акаунта !!!!

те рекламодателите дават достатъчно пари за реклама , гугъл трябва да спрат да прибират по 70 процента от клик
 
От: Спряха ми АдСенсе акаунта !!!!

тва пак вечната тема... За какво да спрат да прибират 99% от парите като има тринайсехиляди милиарда сайтчета който ги ползват, и всеки ден още тринахсехиляди милиона си слагат адсенс?

Причина: няма
 
От: Спряха ми АдСенсе акаунта !!!!

Вецко, сигурно като ходиш в магазина питаш продавача колко му е комисионната, теглиш му една майна и се прибираш обратно с торбата с празните бутилки.
 
От: Спряха ми АдСенсе акаунта !!!!

примера е напълно неподходящ защото в случая ние не сме купувачи а препродавачи на рекламите на адсенс ма ти си ясен няма кво да се занимавам дори
 
От: Спряха ми АдСенсе акаунта !!!!

Във форума е пълно със постове на деца дето се сърдят когато комисионната им е по-малко от 15%
 
От: От: Спряха ми АдСенсе акаунта !!!!

Във форума е пълно със постове на деца дето се сърдят когато комисионната им е по-малко от 15%
да така е прав си не е справелдиво да искаме повече печалба. извинявай много че за пореден път направих грешката да отговоря на провокациите ти
 
От: От: Спряха ми АдСенсе акаунта !!!!

Във форума е пълно със постове на деца дето се сърдят когато комисионната им е по-малко от 15%
И за това ние предлагаме нашите: Trusted Affiliate Programs, там е щедро:) Не искам да ви се меся, но какво да очакваш от Г, аз лично нищо хубаво не учаквам от идейте им, след деиндексирането на тамплейти отговарящи на критерийте им.

Та, играта се определя от тях - каквато свинщина подотвят - ние само може да кимваме и да не удобряваме. Това е....но си оставя тяхното. ;)
 
От: Спряха ми АдСенсе акаунта !!!!

Блинки, не пропускаш удобен момент да си направиш реклама на зарибявките, аз не съм маркетинг специалист като теб, но не е трудно да си направя изводи. От къде идват високите комисионни ? Висока надценка, съответно ниска себестойност. Едва ли ниската себестойност идва от спестените пари за данъци и сертификати, по-скоро говори за ниско качество.

И освен тези "Trusted Affiliate Programs" не знам къде има нещо подобно в офлайн или онлайн бизнеса.
 

Горе