Спряха ми АдСенсе акаунта !!!!

От: Спряха ми АдСенсе акаунта !!!!

якото е че тука всеки си гони интересите... :)
Един си предлага реф линковете, друг пък протестира, че е баннат защото нарушава правилата.. трети протестира, че му плащат... маркар и малко :) Сега можете да ме нахраните здраво :p
 
От: Спряха ми АдСенсе акаунта !!!!

Не се плези когато големите си мерят пишките
 
в стротелсвото досоро бяха с надцеки от по 300-400% ама сега ще го усетят

и в скиорската екипировка в бг е с такива надценки онзиден едни приятелчета се възущаваха как в бг им искат 300 лева за най-евтиният панталон на бъртън а по сайтовете струват между 99 и 135 долара а в отлетите и по малко (а този които го продават тук не е последен модел)
и за мотористко яке по същият начин в бг три пъти по скъпо отколкото в чужбина ...

така че такива наценки има много...

колкото до продуктите ако поръчаш 10 000 (десет хиляди) бутилки от кои да е продукт цената едро е 6 долара на бутилка от маркетхелт без транспорта.... вупосът е какво ще ги правиш и къде ще ги държиш... :wink:
 
От: Спряха ми АдСенсе акаунта !!!!

Голяма работа как се сформира себестойността на продуктите (едва ли от качество са спестили - пробвани са някои от тях, лично от нас), важното е че не се бориш за големите думички по търсачките за да се мъчеш със скапаните центове от адсенс. Сега мисля че и в темата блязах.:)

И отделно - я картинка не им харесва, я някое IP e кликнало 2 пъти на рекламка и те цъкат, както аз се изразявам с това писно, което ни дадоха тук: начукване с усмивка. Не искам да кажа нищо за този вид печелене от нета, ама аз гладен щях да си умря ако нямах сайт от ранга на about.com, който да цъка с Адсенс.:)

Много уважавам хората, които изкзрват пари от Адсенс и им пожелавам адски много кинти от него, но не ми харесва това се мъчат и труда им не е оправдан на 100%. То къде лие е, но все пак. А в случай, че незнеш, AxCx, рекламките на Адсенса праща на сайтове занимаващи се с афилиейт маркетинг или те са самите шоповете - продават продукти и услуги. Освен ако не са с благотворителна цел.;)
 
От: Спряха ми АдСенсе акаунта !!!!

Голяма работа как се сформира себестойността на продуктите (едва ли от качество са спестили - пробвани са някои от тях, лично от нас), важното е че не се бориш за големите думички по търсачките за да се мъчеш със скапаните центове от адсенс. Сега мисля че и в темата блязах.:)

И отделно - я картинка не им харесва, я някое ip e кликнало 2 пъти на рекламка и те цъкат, както аз се изразявам с това писно, което ни дадоха тук: начукване с усмивка. Не искам да кажа нищо за този вид печелене от нета, ама аз гладен щях да си умря ако нямах сайт от ранга на about.com, който да цъка с Адсенс.:)

Много уважавам хората, които изкзрват пари от Адсенс и им пожелавам адски много кинти от него, но не ми харесва това се мъчат и труда им не е оправдан на 100%. То къде лие е, но все пак. А в случай, че незнеш, axcx, рекламките на Адсенса праща на сайтове занимаващи се с афилиейт маркетинг или те са самите шоповете - продават продукти и услуги. Освен ако не са с благотворителна цел.;)
ти бате на кой тръгна да обясняваш... се едно на пинокио да му внушиш че е от пластилин
 
От: Спряха ми АдСенсе акаунта !!!!

Въпреки, че съм изкарал пари от адсенс и не съм направил продажба във генбъкс, мога да кажа кое става по лесно (аффилиейта ;) ).
П.П. Сега ще си насоча силите в аффилиейта и обещавам продажба до Коледа :)
 
От: Спряха ми АдСенсе акаунта !!!!

Да, прав си - всички с бъбрят за това, което ги вълнува.:) Сега май е реда един да извади чаши, друг ракия и трети мезе и да седнеме да си пиеме и продължиме с изторийте си.

Знам какво е някой да попадне на клик донесъл му $1+, същото е като при афилиет маркетинга - само че там големите продажби са мазнички и блажнички. И кулайс е прав - не обсъждаме качеството на бг строителството, макар че и то е с едно много голямо надценяване. Просто си купуват хората - добър външен вид, прокер, желание да имаш дом....комбинацията дава продажбата.

А сега малко и по темата - след като са те цъкнали от адсенс - може да направиш 2 неща по въпроса: да махнеш нещата, които не отговарят на правилата и да продължиш с тях (нов акаунт) или да си смениш с нещо, което да ти изкара същите кинти. ;)

vetzkov, трябва всеки да защитава вижданията си с някой друг коментар или история, която е преживял. И в този ред на мисли има ли плъгин с който може да се интегрира адсенс в контенат на блог (платформата е WP)? Ако някой знае - тук може да даде едно линче. Или решение.;)

@Sammy, готово сме да помагаме, ако имаш нужда от това. Дано да ти върже скоро. Успехи.;)
 
От: Спряха ми АдСенсе акаунта !!!!

Blinky, заповядай за WordPress:
http://www.linewbie.com/wordpress-plugins/all-in-one-adsense-and-ypn

Ше се изумиш кви екстри има това нещичко
Почети описанието


# Decrease ad blindness by giving you the option to randomly place your ad within your posts.
# You could optionally define absolute ad position instead of random position.
# You could optionally define random ad network to maximize earnings from both networks.
# Allow you to pick how many total ads to show on one page.
# Allow you to pick how many ads to show in one post.
 
От: Спряха ми АдСенсе акаунта !!!!

Да, прав си - всички с бъбрят за това, което ги вълнува.:) Сега май е реда един да извади чаши, друг ракия и трети мезе и да седнеме да си пиеме и продължиме с изторийте си.

Знам какво е някой да попадне на клик донесъл му $1+, същото е като при афилиет маркетинга - само че там големите продажби са мазнички и блажнички. И кулайс е прав - не обсъждаме качеството на бг строителството, макар че и то е с едно много голямо надценяване. Просто си купуват хората - добър външен вид, прокер, желание да имаш дом....комбинацията дава продажбата.

А сега малко и по темата - след като са те цъкнали от адсенс - може да направиш 2 неща по въпроса: да махнеш нещата, които не отговарят на правилата и да продължиш с тях (нов акаунт) или да си смениш с нещо, което да ти изкара същите кинти. ;)

vetzkov, трябва всеки да защитава вижданията си с някой друг коментар или история, която е преживял. И в този ред на мисли има ли плъгин с който може да се интегрира адсенс в контенат на блог (платформата е WP)? Ако някой знае - тук може да даде едно линче. Или решение.;)

@Sammy, готово сме да помагаме, ако имаш нужда от това. Дано да ти върже скоро. Успехи.;)

имах в предвид че АСХС нищо не приема

иначе заповядай стабилното плъгинче : http://wordpress.org/extend/plugins/all-in-one-adsense-and-ypn/
става и за адсенс и за йахооото ;)

П.С. ахахах постнали сме по едно и също време един и същ плъгин - деба конспирацията че сме един и същ човек е разкрита
 
Последно редактирано:
От: Спряха ми АдСенсе акаунта !!!!

Недейте да учите дядо си да кашля
 
От: Спряха ми АдСенсе акаунта !!!!

vetzkov аз ти казах да не пускаш от 2та акаунта в една тема

Sammy мога да ти препоръчам cashfiesta плащам си лизинга на колата, тока, водата, парното, и квартирата абе около 3000лв на месец с 809 реферала съм в момента стани ми реферал да станат 810
 
От: Спряха ми АдСенсе акаунта !!!!

ако причината е в запознанствата има ли смисъл тогава това да се прехвърли на друг сайт? т.е. разделяне на добрата и лошата страна на цялото? 2 варианта: или връзка към големите бгдейт и гепиме в замяна на нещо обратно, или твой сайт като връзка само....

този номер дали ще мине?
 
От: Спряха ми АдСенсе акаунта !!!!

алтернативни решения: (моля някой да сподели опит, ако са пробвали)

adsense-alternatives.com/

adsensealternatives.org/

threadwatch.org/node/2854

rosswalker.co.uk/adsense_top10/
 
От: Спряха ми АдСенсе акаунта !!!!

Гаранция е заради обявите за възрастни, на мен ми пратиха предупреждения за сайта за обяви или да ги махна или ще ми закрият профила. Аз ги махнах и друго не са ми пращали.
 
От: Спряха ми АдСенсе акаунта !!!!

vetzkov аз ти казах да не пускаш от 2та акаунта в една тема

Sammy мога да ти препоръчам cashfiesta плащам си лизинга на колата, тока, водата, парното, и квартирата абе около 3000лв на месец с 809 реферала съм в момента стани ми реферал да станат 810




Искаш да кажеш че плащат ? Видял съм поне 200 поста в интернет и казват че са скам..
 
От: Спряха ми АдСенсе акаунта !!!!

It's a live..
 

Горе