Среднодневен оборот онлайн магазин

От: Среднодневен оборот онлайн магазин

По принцип един онлайн магазин може да е само в плюс. Но дали да замениш изцяло физическия с онлайн такъв... Лично аз ако съм на печалба не бих. Щях да си държа и физическия и виртуалния, като силно бих влагал ресурси и време във виртуалния. И така бих чакал до момента, в който физическия би бил излишен.
 
От: Среднодневен оборот онлайн магазин

Да така е garnet, но трябва и трафик аз имам един онлайн магазин, и на 100 лв оборот взимам 30 лв. чиста пара, но като нямам трафик нямам и продажби, след трафика идва на ред това което продаваш към кого е насочено и други тънки подробности
 
трябва да включиш и дневен бюджет за реклама

Като препоръчвам намерете си сайтове с таргетирана аудитория за продуктите ви вижте как да рекламирате в тях има решения за всякакви бюджети включително и най тънки....

Адурдс все още има ниши с малка конкуренция .... където достъчно евтино да биднете за вашите си киурди.... така че всеки ден да вкарвате определено количество таргетирани посетители всеки ден и да ги конвертирате в продажби.... ако си настоите кампанията да е на печала това може да докара почти устоичив месечен приход за средно дълги периоди от време...
 
От: Среднодневен оборот онлайн магазин

Пускането на онлайн магазин е най-лесната част.Докарването на клиенти обаче е друга бира.За това бих Ви посъветвал направете онлайн магазинът и почнете да работите по него.Със сигурност след като е наличен сам ще си направите сметката и ще сте наясно как е в онлайн търговията.Успех с начинанието.
 

Горе