Среща на форума Predpriemach.com - 16.06.2017 г. от 20:00 часа в София

адреса за СБИРКАТА София- ул. Кирил
и Методий 12 (срещу Министерство на регионалното развитие и благоустройството
; Папа Джо предлага смесица от българска и интернационална кухня, разположен на удобно и комуникативно място в центъра на СОФИЯ ).Папа Джо предлага различно обедно меню всеки ден, както и изключително разнообразие
от всякакъв тип ястия приготвени само от пресни и първокласни продукти.Ресторантът е подходящ за романтична среща, събиране с приятели, както и за бизнес обяд или
бизнес вечеря.
 
Виж файлът 15451
Изоставаш от Марк, къде ти е хомо лайка?
Такова не ми излиза. Да не го дават само на заслужили профили. :)
Хора, ще е весело. В началото ще е малко стегнато, но след второто ще в друго. :)
 
@Sky, аз се надявах да направим една кола хора от Казанлък? 50 на 50 съм, съжалявам, детето е подмолно и болно на този етап.
 
До хората, които ще ходят - Приятно изкарване, забавлявайте се! :)
 
@Sky, аз се надявах да направим една кола хора от Казанлък? 50 на 50 съм, съжалявам, детето е подмолно и болно на този етап.
То като гледам няма и да не интересно - само фейсбукаджии ще ходят.
 
То като гледам няма и да не интересно - само фейсбукаджии ще ходят.
Супер изказване както винаги. Аз не се занимавам с фейсбук, на примерно, както и поне още 5 човека от заявилите, за които съм сигурен.

 
Супер изказване както винаги. Аз не се занимавам с фейсбук, на примерно, както и поне още 5 човека от заявилите, за които съм сигурен.

пак идваме на списъка ама някой го домързя май
 
От утре та чак до 20ти имам гости, които всеки ден трябва да развеждам из фирмата и да ги водя на обеди, вечери...няма как да стане, иначе щях да дойда.
Знам, че няма да кажеш, ама ''гостите'' са от висшите нива на Пентагона, нали? ;) Знам те аз, скрита лимонка, дърпаща конците на илюминатите си ти, Ивайлооо. :)
 
пак идваме на списъка ама някой го домързя май
Да, прав си, някой го домърза. :) Просто гледаш кой е дал участие през коментарите и ще видиш списъка. Не знам как едно време си ходил по мирк срещите, но списъка беше много субективно понятие. Казва се кога има среща, дава се заявки от всеки юзър и колкото дойдат. Тогава някак идваха повече хора от обявените в някой канал. Сега ще видим.

@cross , кви са тия гости дето няма да ни се зарадват на компанията и кухнята на заведението?

Чудя се и @nandibandi що се прави на ощипана, и не иска да дойде, но няма пълно щастие.
 
Чудя се и @nandibandi що се прави на ощипана, и не иска да дойде, но няма пълно щастие.

Честно казано, не мисля, че ще се чувствам на място. Вие сте си баш предприемачи, а аз прост форумен трол. Не че не се изкушавам да ти сипя Live, ама по-вероятно е да пасувам. Пък и щом Тъпиро няма да идва, някак се губи стимула. ;)
 
Бонус списъци безплатно:

Ще присъстват:
1. Blinky
2. nikosa1986
3. Fozzy
4. Марио от SEO meat up групата
5. 5тият е от SEO meat up групата
6. RealMoney
7. rombeca
8. chris-123
9. chris-123 - един колега
10. slavchev
11. Маргарита Лазова
12. s1yf0x
13. waldes
14. azsum
15. traiki
16. Doctor_BG
17. KA7

Няма да дойдат:
1. BurnX
2. V.Andreev
3. garnet

Ще дойде на срещата в случай, че продължи до след 20-ти:
1. cross

Ще дойде на среща в Стара Загора:
1. Sky
 
Честно казано, не мисля, че ще се чувствам на място. Вие сте си баш предприемачи, а аз прост форумен трол. Не че не се изкушавам да ти сипя Live, ама по-вероятно е да пасувам. Пък и щом Тъпиро няма да идва, някак се губи стимула. ;)

Ей, един път да имаш възможността да хейтнеш лайв и то какво излезе... Недей остава клавиатурен предмониторен герой, ела и имаш едно блъди мери от мен! :D
 

Горе