Среща на форума Predpriemach.com - 16.06.2017 г. от 20:00 часа в София

@WPNewbie , много ти благодаря. Не знам дали с @Sky ще прояви желания въпреки, че му подсигури толкова детайлен списък.

@nandibandi , мисля, че ще си много на място, но както прецениш. Въпреки толкова много обиди, които излизваш към мен, не съм ли си спечелил присъствието ти поне за 30 мин да ни видиш. :)

Само се чудя и един много уважаван от мен човек @Torbalan Trolski защо не се драсне, че ще ни посети. :)
 
Ей, един път да имаш възможността да хейтнеш лайв и то какво излезе... Недей остава клавиатурен предмониторен герой, ела и имаш едно блъди мери от мен! :D

Ти пък намери с какво да ме примамваш. Нещо десерти - тортички, сладоледче... :)
@nandibandi , мисля, че ще си много на място, но както прецениш. Въпреки толкова много обиди, които излизваш към мен, не съм ли си спечелил присъствието ти поне за 30 мин да ни видиш. :)

Поняога се чудя неволно или нарочно ги допускаш тия грешки. :D:D:D
Спечелил си желанието ми да те нахокам на живо, но пък не си заслужава да се дрънкам час и половина с влак, за да ви видя за 30 минути. Освен това, в събота сутрин съм на зъболекар и ще ставам рано. Забавлявайте се, пък ако е писано, все някога ще се видим. :)
 
Само се чудя и един много уважаван от мен човек @Torbalan Trolski защо не се драсне, че ще ни посети
Божа работа. Прибрах се се след 2 седмици в Гръцко и другата седмица летя за Англия. Можеш да си предтавиш какъв екшън е след отпуската :)

Ако имам сили може да мина да ударим някое питие, но нищо не обещавам.
 
Божа работа. Прибрах се се след 2 седмици в Гръцко и другата седмица летя за Англия. Можеш да си предтавиш какъв екшън е след отпуската :)

Ако имам сили може да мина да ударим някое питие, но нищо не обещавам.
Супер. Ще се надявам пък каквото се получи. :) Успешни срещи. ;)
 
Значи следващия път, но дано не промени това, че не се видяхме отношението ти към мен. :) :) :)

Ама не се притеснявай. Докато показваш липса на принципи и характер, отношението ми ще се запази и няма да остане в тайна. ;)
 
Ама не се притеснявай. Докато показваш липса на принципи и характер, отношението ми ще се запази и няма да остане в тайна. ;)
Супер. Това исках да чуя. Тъкмо се притесних, че може леко да съм повлиял на мнението ти. :) Все пак чувствай се поканена.
 
Аз май няма да успея, но ако измисля нещо, ще дойда за час-два :(
 
Ще чакаме. Там сме и който дойде, няма да съжалява. Двата админа ще сме. Да се знае. :)
Е чак ме е яд, че няма да мога да дойда вече.
Живот и здраве и свободно време може да се видим на морската среща.
И да не забравите да се снимате, че последния път едвам една снимка имаше .
 
Имам желание да си полафим наживо, дори планирах да си отдъхна за седмица в родината, но поради мудни фирмени бюрокрации, плановете ми за пътуване се осуетяват. Явно ще е на следваща среща. Тъкмо и Нандито ще се навие (надявам се). :)

Наздраве и да ударите по едно за нас, липсващите! ;)
 
Е чак ме е яд, че няма да мога да дойда вече.
Живот и здраве и свободно време може да се видим на морската среща.
И да не забравите да се снимате, че последния път едвам една снимка имаше .
Поемам ангажимента да направим една обща снимка и ще я плесна тук. :) Ако има и повече, ще сложим. :) Няма как.

@Sky, бате, щеше да е добре да дойдеш. Следващият път. Ама сериозно.

Мерси много @petya77 . Ще пием и по едно за тия, които имаха желание, но нямаха възможност. Дано го превърнем в традиция. ;)
 
Здравейте,
За съжаление не се чувствам добре днес и много исках да дойда, но едвам успях дори да напиша, че няма да мога.
Виждам колко труд и усилия са за организацията, надявам се все пак да има скоро пак и да мога да участвам и да се запозная на живо с толкова интересни хора.
 

Горе