Среща на форума Predpriemach.com - 16.06.2017 г. от 20:00 часа в София

Да, верно. Прекалихте, човек. И нейния е изтрит, не се притеснявай. ;)
Прекалихме - факт. Заради позитивния тон на темата коригирах репликата, станала повод за размяна на ''любезности'', като си запазвам намерението да продължа да я използвам при по-удобни поводи. :)
 
Е как пък ще не е?
Друго ли има? Защото репортите поваляха от тук. ;)

Е, ква беше файдата от модерацията, като си плеснал пак грубото изказване. Да пусна пак и моя отговор, тогава?
 
Много от Варна/Бургас и всеки се прави на луд. Така и няма дата на събиране на форума..
 
Кога ще бъде следващата среща?
 
е може ние да ги почерпим :)
 
Аз съм на линия за нова среща. Не знам кой ще дойде, но знам, че ще се получи доста добре, както беше миналия път. :) Има нужда от такива събирания, малко или много. Винаги като седнеш има какво да си кажеш с този отсреща. И всеки път се научава нещо ново, както и да научаваш някой друг. :)
 
Кой ще го организира?
 
Кой ще го организира?
Еми ние, как кой. Ако пак някой потребител вземе инициативата, няма да се разсърдим, разбира се. :) Но да не бъда прекалено претенциозен, нека да е някой, който след някой друг месец няма да попадне в черния списък. :) Сори за сарказма, но може ли такова нещо. :)
 
ok
 
Еми ние, как кой. Ако пак някой потребител вземе инициативата, няма да се разсърдим, разбира се. :) Но да не бъда прекалено претенциозен, нека да е някой, който след някой друг месец няма да попадне в черния списък. :) Сори за сарказма, но може ли такова нещо. :)

Значи трябва някой от троловете, които само си чешат езиците :D
 

Горе