Среща на форума :?

От: Среща на форума :?

Аз излязох виновен че споменах алкохол. Пък то нито пиенето ми пиене, нито някога съм имал намерение да ходя на срещи с твърде рандом за вкуса ми групичка хора.
 
От: Среща на форума :?

еми ти като най-нормален си стой у вас и си нормалей, ние "олигофрените" не сме нормални и да.. стой си у вас, не ни трябваш :)

С когото е било нужно съм се срещал. Сами - сопола ми е безинтересен и банален.
 
От: Среща на форума :?

Тогава не пиши в тая тема, асоциален комплексар :)
 
От: Среща на форума :?

Може ли някой да даде идея за подходящо и лесно за намиране заведение с градина и също така за подходяща дата.
 
От: Среща на форума :?

Пицария "Трол", където беше последната среща мисля, че е супер, цените са нормални, а готвят доста прилично :)
 
От: Среща на форума :?

Жалко, че живея толкова надалеч. Искаше ми се да се запозная с някой индивиди, но нито имам времето, нито възможността да пътувам 500 километра за един ден.
 
От: Среща на форума :?

Пицария "Трол", където беше последната среща мисля, че е супер, цените са нормални, а готвят доста прилично :)
Пицария "ТРОЛ"("ул.Коста Лулчев бл.245"), тел. 973 37 57
Пицария "ТРОЛ"("бул. Витоша № 27"), тел. 981 58 33
Пицария "ТРОЛ"("пл.Славейков № 6 А"), тел. 9804553
За коя по-точно говориш?
 
От: Среща на форума :?

аз в трол веднъж ходих и не ми хареса ни кухня ни обслужване... незнам що не помня - само казвам де
иначе "при мета" ми харесва за пиение с наливна бира живичка - мърда още в чашата :) и кметската наденица много ароматна :)
 
От: Среща на форума :?

аз в трол веднъж ходих и не ми хареса ни кухня ни обслужване... незнам що не помня - само казвам де
иначе "при мета" ми харесва за пиение с наливна бира живичка - мърда още в чашата :) и кметската наденица много ароматна :)

няма да е лоша една планинска среща на някое рилско езеро :) всеки си носи бохча с ядение и пиение :)
 
От: Среща на форума :?

Пицария "ТРОЛ"("ул.Коста Лулчев бл.245"), тел. 973 37 57
Пицария "ТРОЛ"("бул. Витоша № 27"), тел. 981 58 33
Пицария "ТРОЛ"("пл.Славейков № 6 А"), тел. 9804553
За коя по-точно говориш?

За първата става дума - Пицария "ТРОЛ"("ул.Коста Лулчев бл.245"), тел. 973 37 57

Тая където е до Скай Ситито. За нея става дума.
 
Последно редактирано:
От: Среща на форума :?

няма да е лоша една планинска среща на някое рилско езеро :) всеки си носи бохча с ядение и пиение :)
Това е чудесно, но не става за форумска среща, още повече че повечето участници ще са непълнолетни и няма кой да ги пусне да ходят по баирите с непознати хора. Обаче ти като човек с опит по заведенията - освен това си и много критичен към тях, можеш да предложиш някое подходящо място - да е лесно за намиране, да е с градина и да не е опушена кръчма. Аз лично нямам никакви претенции към храната и питиетата, нито към обстановката - достатъчно е да е на открито, за да няма пушеци и да е спокойно, за да можем да си говорим без да се надвикваме.
 

Горе