Среща на форума :?

Sammy

Well-Known Member
Оная тема изгоря заради някъв комлексар, за това казвайте пак :D
 
От: Среща на форума :?

Аз бих дошла ако е след 1-2 месеца.. че след няколко дни заминавам за Велико Търново (среща на готици и метали) :p
 
От: Среща на форума :?

То вий двамцата ако идвате ще трябва някъде сладкарничка да търсим дето не сервират нещо по-силно от боза (да не е резлива!)... Че иначе ни глобиха сичките за подстрекателство на малолетни към алкохолизъм.
 
От: Среща на форума :?

Стискам ви палци . От третия път ще стане . :)
 
От: Среща на форума :?

@Noke - ее айде сега, да не мислиш, че аз не пия алкохол? до преди малко се наливах с ром и бира.. :D
 
От: Среща на форума :?

Много добра идея... знам че съм доста нов тук но въпреки това е много добра присъствах случайно на една збирка на един фотографски форум която беше направена доста добре и много весело. За жалост онзи форум беше доста платежоспособен и беше организирал доста интересни работи.
 
От: Среща на форума :?

@Noke - ее айде сега, да не мислиш, че аз не пия алкохол? до преди малко се наливах с ром и бира.. :D

То си е за хвалба тва...

Много добра идея... знам че съм доста нов тук но въпреки това е много добра присъствах случайно на една збирка на един фотографски форум която беше направена доста добре и много весело. За жалост онзи форум беше доста платежоспособен и беше организирал доста интересни работи.

Е, кво ние тук не сме ли платежоспособни :D Нали сме бизнесмени :)
 
От: Среща на форума :?

@Fozzy - то не е за хвалба, но аз пия само когато съм с приятели.. почти никога не прекалявам.
 
От: Среща на форума :?

@Fozzy - то не е за хвалба, но аз пия само когато съм с приятели.. почти никога не прекалявам.

Да само лекичко се НАЛИВАШ, в рамките на позволеното(в твоя случай, рамките на възможното). Това разбирам аз под НАЛИВАНЕ.
 
От: Среща на форума :?

И на мен ми се иска да се съберем и да се напием като животни и после да ходим да се изпикаем пред: НОЙ, НАП, КЗП, парламетна и всички такива.

Направихме организация, но на миналата повече от 50% не дойдоха, след като потвърдиха преди това. ;) Това е основната причина да не се организира....голям интерес, малко идват. :)
 
От: Среща на форума :?

И на мен ми се иска да се съберем и да се напием като животни и после да ходим да се изпикаем

Това ли е вече начина да се организира и заинтрегува младото общество?

Ще пропусна срещи, от сега си казвам
 
От: Среща на форума :?

Аз бих дошла ако срещата е дневна - все пак ще дойда чак от майната си и после ще трябва да отсядам у роднини, да не говорим че няма да ми е приятно да обикалям по нощите из София - ако срещата е там де. Аз два пъти съм организирала форумски срещи в Пловдив, които бяха по обяд и се радваха на голяма посещаемост. Дневните срещи са по-удобни за хората които идват от други градове, защото после могат да си хванат влака и да си отидат. Що се отнася до напиването - който иска да се излага, негов си е проблема. Сега идва лято, тъкмо може някъде на открито да е срещата, поне пушачите няма да пречат на непушачите. Уточнен ли е вече града? Ако не е - сложете една анкета с предпочитани градове, хората да гласуват къде искат.
 
От: Среща на форума :?

А аз ще дойда само, ако срещата е за лица 18 and over.
 
От: Среща на форума :?

Това ли е вече начина да се организира и заинтрегува младото общество?

Ще пропусна срещи, от сега си казвам
Какво, да решавам задания по математика ли? :) Така се казава, естествено, че ще се говори за нашите си неща - това ни е общия интерес. Аз лично искам да видя кой кой е, защото така виждаш с кого работиш в бъдеще. Абе ако си отворен човек, такива неща не се изпуснкат. ;)

Предложението за обедна среща и на мен ми харесва. Пием по кафе и кой от къде е...интересно. Май повече допада на интелигентни хора, като нас. :) А и на светло ще се дивим по-добре, нали?
 
От: Среща на форума :?

Аз лично не обичам да общувам с хора, които не знам как изглеждат. Ще ми е драго да се видим, стига времето да го позволява.
 
От: Среща на форума :?

Да, че олигофренията може да завладее срещата.

еми ти като най-нормален си стой у вас и си нормалей, ние "олигофрените" не сме нормални и да.. стой си у вас, не ни трябваш :)
 

Горе